Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gorgenyizsuzsanna, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

BebcsiK91

2017. november 9.

Egy szuper tusfürdő! Kár, hogy csak karácsonyi ünnepek környékén ajándékcsomagban lehet csak helyenként kapni. Az illat tartós, és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

heiserfanni

2015. augusztus 26.

Nagyon de nagyon szeretem!! 2óra után is èrzem a bőrömön..:)) nagyon sajnálom hogy ezt a termèket már nem gyártják..imádtam\imádom mai napig. Hála Isten betankoltam belőle ès csak különleges alkalmakkor használom ami mèg van. 5*!! <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 26.

butterfly.6927

2014. május 23.

Kellemes illatú és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Kellemes illatú és nem szárít.

barbigirl21

2013. szeptember 26.

Én is ajándékba kaptam,és imádtam! :) Puha és nagyon jó illatú lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

zitt

2013. szeptember 9.

Talán egyszer használtam, nekem nem jött be az illata és szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Talán egyszer használtam, nekem nem jött be az illata és szárított.

kremimado

2013. augusztus 2.

Szerettem,csak kár hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Szerettem,csak kár hogy már nem gyártják.

floracska6

2013. április 13.

Nagyon imádom az illatát és tartós a bőrön!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Nagyon imádom az illatát és tartós a bőrön!!

Heli

2012. október 1.

Én is ajándékba kaptam, a csomagolása különösen tetszett :) Amúgy a tartalma átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Biu

2012. március 18.

Karácsonyra kaptam egy csomagot, amiben ez is benne volt. Elhasználtam, de nem hagyott maradandó élményt. Az illata kicsit tartósabb, mint az átlagé, nem is szárít, de az összetevők között nem tetszik a DMDM hydantoin, ezért csak 3 pont a 4 helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Timibaba27

2012. március 6.

Jó illata van, nem szárít, egy átlagos tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Jó illata van, nem szárít, egy átlagos tusi.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.