Rexona

Ár:   580 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viva885

2017. január 22.

Nekem annyira nem használt, a ruháimat megfogta, egy nap többször is használnom kellett, ki csípte a bőrömet is. Az egyetlen pozitívuma az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

RBea

2016. szeptember 26.

Jó az illata, nem csípi a hónaljamat, mint a Nivea, foltot még nem hagyott. Nekem eddig bevált, bár nem régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Ariel001

2016. augusztus 31.

Sokfélét kipróbáltam már, és váltogatom is a deokat sokszor, de a rexona deok amiket mindig újraveszek, és ez az egyik kedvencem. Más terméket használok az izzadás mérséklésére, nem ettől várom a csodát, de kellemes illata van,napközben kitart végig és tény hogy kevésbé színezi a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

kimsowon95

2016. augusztus 7.

Nekem ugyanúgy beszínezte a ruháimat és az izzadást sem gátolta meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Nekem ugyanúgy beszínezte a ruháimat és az izzadást sem gátolta meg...

nikolett

2016. június 24.

Nagy kedvenc. Most is ilyenem van, betartja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Nagy kedvenc. Most is ilyenem van, betartja, amit ígér.

kbeata

2016. május 20.

Évekig ezt használtam, a jó illata és a kedvező ára miatt. Nagyon tetszett, hogy nem fogta be sem a fehér, sem a fekete ruháimat, de az izzadást ez a termék sem tudja megszüntetni, ami igazából a lényege lenne. Ezért csak két pontot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

titkoskuss

2016. március 24.

Szerettem, de azért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 24.

Szerettem, de azért nem veszem újra.

Piedra

2016. január 6.

A golyós deókat nem szeretem, korábban stiftes voltam, pár éve csak deo sprayt használok. Többet kipróbáltam már, eddig ez vált be a legjobban, hónapok óta ilyet veszek mindig, miután kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

petran

2015. november 17.

Nem jön be az illata, ha épp nincs más akkor szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Nem jön be az illata, ha épp nincs más akkor szoktam használni.

duchess_g

2015. október 9.

Az új kedvenc dezodorom. Szuper illat, tényleg nem hagy foltot a sötét ruhákon, de a fehér ruháim azért sárgulnak (ezt egyébként az izzadtság okozza jó részt, nem a deo, úgyhogy inkább úgy mondanám, hogy a deo nem előzi meg). Már rengeteg dezodornál olvastam kommentként, hogy nem szünteti meg az izzadást... A dezodor az izzadás mérséklésére van, nem teljesen megszünteti azt, illetve a higiénia része, hogy ne keletkezzen kellemetlen szag a természetes hónaljflóra és a nehéz szellőzés miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.