Rexona

Ár:   691 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2018. március 16.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Nem hagy a ruhán fehér és sárga foltokat. 48 órás védelmet nyúlt.

0%-os alkoholtartalommal

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

beginner

2018. március 16.

Nagy kedvencem lett, a ruháim is szeretik, még egyiket sem fogta be. Az illata könnyű, friss, kellemes. Nyáron is megbízható védelmet jelentett, legtöbbször a deo illatát éreztem a sajátom helyett, ennyi nekem elég is. A bőröm is szereti, sokszor közvetlenül epilálás után használom, nem okoz irritációt, nem szárít. Biztosan újraveszem még párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

kocosfox

2017. szeptember 5.

Nagyon hamar elillan az illata, egyáltalán nem tartós. A rózsaszín verziója jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Greti22

2016. június 30.

Nagyon régóta csak ezt használom és imádom :) Picit lassan szívódik fel ha sokat viszünk fel belőle, de ez legyen a legnagyobb probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

adrika0417

2016. február 4.

Én a Dove márkát cseréltem le a Rexonahoz-mondhatni visszatértem hozzá. Én megvagyok vele elégedve. Csak lassan szivódik fel,de a hatása jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Anthaval

2015. június 24.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Amikor elkezdtem használni, akkor a felkenése után konkrétan úgy éreztem, mintha napok óta nem fürödtem volna a nagy nyári meleg dacára és Pink Sugarral akarnám ellepni az emberszagomat. Utána szépen, lassan megszoktam, habár nyáron az izzadásgátló hatása nem éppen csillagos ötös, de legalább büdös nem leszek - a célnak végül is megfelel. Ami meglepett azonban, hogy a párom napokkal ezelőtt mondta, hogy jó illata van a dezodoromnak - ha tudtam volna, hogy ennyivel beéri, nem költöttem volna annyit parfümökre. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

melinda25

2014. november 18.

Szeretem nagyon. Az illata kellemes, a hatása tartós, bár nagy melegben valóban valamelyest alul teljesített. Foltot nem hagy, se sötét, se pedig világos ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Babooca

2014. július 31.

2014.05.24.
A Rossmannos deo-kedvezmény idején vettem. A Kedvesem választotta, mert a crystal pure nem volt. Nagyon finom illatú, és hatásos is, bár nem egész nap ebben a melegben sajnos. Ezért a 4 csillag. Még soha sem volt Rexona deom, de ezt újraveszem. Tényleg nem fogja be a ruhákat, nem hagy semmilyen réteget. Megjött a kedvem további Rexona deok kipróbálásához.

2014.07.31
Ma fogyott el teljesen napi használat mellett. Viszonylag gazdaságos. A nagy melegben sajnos nem hatásos, arra a Shower Clean Fresh jobban bevált. Télre lehet újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

2014.05.24.

2014.07.31

hedgehog

2014. május 19.

Az illata nagyon kellemes. Foltot valóban nem hagy a ruhán. Az összetevői nem a legjobbak, de az 5. "bio(sabb)" dezodorom után, ami semmit nem használt a szagok ellen, ez megváltás. Remélem melegebb időben is jól fog teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1