Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. november 4.

Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó, folyamatos védelmet nyújt. Minél többet mozgunk, annál hatékonyabb! Jelenleg az egyetlen olyan dezodor, ami MotionSenseTM technológiát tartalmaz. Ennek lényege, hogy az illatanyagot tartalmazó mikrokapszulák a bőr felszínén maradnak és mozgás hatására működésbe lépnek. A kapszulák felhasadnak és friss illatot bocsátanak ki egész nap.

katalin89

2017. május 26.

Már egy éve folyton visszatérek ehhez a dezodorhoz. Leginkább az illata miatt vásárolom, de amúgy más probémám sincsen vele. Ha használat előtt jól felrázom, akkor nem hagy nyomot a ruháimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Ella

2017. március 9.

Jó illata van és kb. októbertől márciusig jól bírja. Viszont nyárra kevés. Talán ha lenne alkalmam napi 4-5 alkalommal használni, talán kibírná a kánikulát is, de így esélytelen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

knoemi

2016. december 27.

Az egyik kedvenc Rexona dezodorom. Télen szoktam használni, mert a nyári hőséget már nem bírja. Az illata iszonyatosan jó, púderes, mindig is ilyen illatot kerestem. Egy baj van vele meglátszik a ruhákon, sárgít, foltot hagy. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Fancsaaa04

2016. február 15.

Nagyon jó! Nem izzadok, finom illatú. Bevált :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.

Nagyon jó! Nem izzadok, finom illatú. Bevált :-)

Villusz

2015. szeptember 24.

Ha dezodor, akkor Rexona! Nagyon érzékeny az orrom az illatokra/szagokra, és bár nem vagyok egy izzadásra hajlamos leányzó, mégis más márkák termékeinek használatakor keveredik egy kis izzadságszag is a finom dezodor illatába. Nos, a Rexonánál ilyenről szó sincs. Ezt a dezodort használtam évekig, körülbelül egy éve a Rexona Cotton Deo Sprayre váltottam, de az a helyzet, hogy bár annak egy fokkal még ennél is kellemesebb illata van, mégis ez a leghatásosabb dezodor, szóval visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

ritariot

2015. augusztus 20.

Nagyon jó dezodor. Nincsenek szagok és foltok. Az illata kellemes:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nagyon jó dezodor. Nincsenek szagok és foltok. Az illata kellemes:)

auberginecat

2015. május 21.

mint minden rexona fújós dezodort, őt is nagyon szeretem. nekem a rexona jött be a legjobban, úgyhogy mindig azt használok, csak váltogatni szoktam őket, hogy ne unjak rá az illatokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

szaadri

2015. május 5.

Összességében egy szuper deo, csak fehér ruhához nem szabad használni, iszonyatosan sárgít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

csiniteki

2015. február 7.

Isteni az illata,és odateszi magát funkciójában is,pedig elég izzadós típus vagyok ,de eddig még nem hagyott cserben.
Viszont ha közelről fújom ,fehér darabokban áll össze,ezt ellnézve meg az 5 * :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

dorinahezso

2015. január 22.

Szeretem, mint a Rexona legtöbb fújs deoját. Nem fullad be tőle a bőröm, de nem is leszek izzadtságszagú, pedig nagyon sokat tekerek mire beérek az egyetemre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.