Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. április 24.

Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó, folyamatos védelmet nyújt. Minél többet mozgunk, annál hatékonyabb! Jelenleg az egyetlen olyan dezodor, ami MotionSenseTM technológiát tartalmaz. Ennek lényege, hogy az illatanyagot tartalmazó mikrokapszulák a bőr felszínén maradnak és mozgás hatására működésbe lépnek. A kapszulák felhasadnak és friss illatot bocsátanak ki egész nap

Vicus

2016. május 7.

Fura illata van, de a kellemetlen szagokat jól gátolja, egynek elmegy. Szeretem a kiszerelését, hogy nem üvegben van, ezért könnyű, utazáshoz praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

eveartstar

2016. február 24.

Jó néhány tubussal vettem belőle, mert tetszett az illata és nem izzadtam tőle. Viszont sokszor porrá szárította a hónaljamat ami viszketni kezdett. Amikor már borzasztóan vakartam leálltam vele.
Ez több alkalommal előfordult, így a legutóbbi eset óta holt tengeri só szalppannal mosakszom ami jelentősen visszafogta az izzadást és lágyabb testpermeteket használok csak.
Senkinek nem ajánlom mert nagyon szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

Senkinek nem ajánlom mert nagyon szárít!

Jelizz

2016. január 29.

akciós volt ezért megvettem, az illata nem rossz , de a hatása.. nem kitűnő!
nem marad száraz a hónaljam, csak arra jó ha 5-10 percre elfutok valahova , mindegy majd elhasználom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

akciós volt ezért megvettem, az illata nem rossz , de a hatása.. nem kitűnő!

Lillia

2015. szeptember 16.

Extra akcióban vettem az egyik boltban, 300.-ért pár hónapja. Még meg is kérdeztem az eladót, hogy tényleg annyiba kerül? És tényleg. Annyit mindenképpen megér, de kétszer annyit már nem. Tulajdonképpen nem rossz, az illata lehetne jobb, de nem voltam tőle szagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Brigi1002

2015. március 25.

Nekem sem vált be sajnos, az illata és az izzadás gátló hatása sem elég kitartó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

pilluska

2015. február 17.

Nekem nagyon nem jött be, mondjuk én elég izzadós vagyok, de azért egy fél napot így is ki szoktam bírni dezodorokkal, ezzel meg mire a munkahelyemre elérek, már leizzadtam. az illata jó, nem hagy nyomot csak éppen az izzadást nem gátolja meg, ráadásul a szagokat sem semlegesíti.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Vikinca

2015. január 18.

A kezdeti időszakban bevált, alig izzadtam és nem is voltam büdi, de ahogy mindenhez, úgy idővel ehhez is hozzászokott a bőröm és csökkent a hatása. Egy nyugis nap még este is érzem az illatát, de egy átlagos hétköznapra kevésnek bizonyult. Egyedül az nem tetszik benne, hogy egyszerre túl sok mennyiség jön ki belőle. Az illatával nincs bajom, nem a kedvencem, de nem is zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

fruzsicaaa

2014. augusztus 22.

Kellemes illata van, nem hagy foltot a ruhan, megbizhatoan ved az izzadas ellen. Kicsit valoban szarit, de ejszakara testapolozni szoktam, igy ez sem okoz gondot. Az eddigi legjobb, evek ota hasznalom, es mindig jol teljesit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Nekem felejtős volt. Bár lehet, hogy alapvetően csak a márkát nem szeretem és ez kivetül a jó termékeikre is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

t.greti

2014. július 12.

féltem, mikor megláttam felkenve, hogy fehér, de mire megszárad, átlátszó lesz. fini púderes illata van és gyorsan szárad. ha megizzadok, nincs szúrós szagom, és nincs ragacsos érzés. eddig nem tapasztaltam, hogy foltot hagyna a ruhámon. nagyon utálom, mikor a fehér ruha hónalja megsárgul, a színes ruháké meg halvány foltos marad még mosás után is. muszáj minden alkalommal más deot vennem, mert hamar hozzászokik a bőröm.

a legjobb deo, emellett izzadás kizárva, végre... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

a legjobb deo, emellett izzadás kizárva, végre... :)

Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1