Rexona

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 5.

Kategória:   Dezodorok

Maximális védelem az izzadás és a testszag ellen 48 órán keresztül.

asdf27

2019. október 24.

Nagyon izzadós vagyok, és a legjobb, amit eddig próbáltam, az ára is jó, és nagyon szeretem a finom illatát. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

RokalanyLau

2019. július 5.

Nagyon izzadós vagyok, eddig ezen egy adidas deo segített, de annak sajnos valamit variáltak az összetevőin így már nem használt.
Kolléganőm ajánlotta előbb a krémes verziót próbáltam, majd áttértem erre a változatára.
Eddigi legjobb deom, ha minimálisan izzadok is mondjuk 35 fokban az 50fokos aszfalton, de akkor sincs szagom. Bátran ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Babooca

2019. április 30.

Többedik alkalommal veszem újra, mert a krémdeo változat nekem már egy kicsit erős. Valóban összekeni a kupakot és utána nagy csomókban hullik mindenfele ha megszáradt, de inkább elviselek egy ilyen hibát, minthogy olajos foltokkal legyen tele a cuccom egy óvatlan pillanatomban, ugyanis a krémdeo képes nagyon híg, olajos valamit folyatni magából. Nekem jobban bevált, mint az átlagos Rexona deo-im, az illata kellemesen frissítő, elég erős, de megszokható. Felváltva használom a rózsaszín változattal, nekem ez a kék vmivel jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Myrkky

2019. január 7.

Nálam jelenleg ez a tökéletes dezodor! Előtte a krémes változata volt a kedvencem. Én úgy érzem, mintha ez jobban teljesítene, valahogy nem olyan nagyon tömény. Az illata gyengébb, de izzadtságszag nem érződik a nap végére, egész nyáron ezt használtam, néha pedig a krémes párját. Az esti zuhanyozáskor is pozitívum ennél, hogy nem olyan furcsa víztasztító a hónaljam, mintha le sem lehetne mosni, mint a krémesnél, hanem síkos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

Ad-Namah

2018. november 19.

A krémes testvéreivel ellentétben ezzel izzadtam, és nagyon büdös lettem, olyan volt számomra a hatása mint egy 400 ft-os Isana izzadsággátló használatakor. Több felsőm tönkrement miatta. A rózsaszín testvérére ugyanez vonatkozik. Azzal semmi bajom nincs, ha izzadok, de ha büdös is (ami évek óta nem fordult elő a krémes állagú rexona maximum protection használata során), az lenullázza az értékét. Mindegy volt h este vagy reggel kentem, nekem nem segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

sztinke

2018. július 5.

Hú, ez aztán hatékony! Nagyon hatékony tényleg, akár esti fürdés után kenem, akár reggel, tényleg nem izzadok minimálisan sem, tök száraz és szagmentes marad a hónaljam a nap végére, nyári meleg idő és edzés ide vagy oda! Szóval a hatása mindenképp 5 *, viszont sajnos kétszer sem tudom közvetlen egymás utáni napokon használni, mert emiatt az erős hatás miatt beduzzad tőle a nyirokcsomóm.
Bárcsak tudnék alumínium mentes deokat használni, de sajnos sem az alkoholt, sem a szódabikarbónát nem bírja a bőröm. Így maradnak az alus dezodorok, váltogatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

reny

2018. június 26.

Imádom!!! Amióta megjelent a rexona maximum protection,azóta használom,főleg a nyári melegekben,mert érezhetően jobban teljesít.A másik tekerős fajtából is a kéket(clean scent) szoktam venni,mert nem bírom a virág,gyümölcs,egyéb édes illatú dezodorokat,mindig a friss illatokat kedveltem dezodorokból. És már pont kezdett uncsi lenni a tekerős dezodor illata több évnyi használat után,amikor megpillantottam a dm polcain ezt a golyós változatot. Hát ennek az illata telitalálat nálam! Nekem tök más ez az illat,mint a tekerős fajta,hiába ugyanaz a neve mindkettőnek. Fincsi friss illata van,nem gyomorba mászó virág illat. Hatékonynak is hatékony,eddig imádás van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.