Rexona

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nittuska, Módosítva: 2016. július 11.

Kategória:   Dezodorok

A legjobb hatás érdekében használd a hónaljon lefekvés előtt. A TRIsolid™ formula így kialakíthatja maximális izzadás elleni védelmét, míg alszol. Ez a védelem másnap, még zuhanyzás után is végig tart. A Rexona Maximum Protection reggel is használható. Az innovatív TRIsolid™ technológia hármas hatással rendelkezik: - A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja - Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen - Hidratáló összetevőt tartalmaz. Izzadásgátló krém dezodor.

Peti2003

2020. április 24.

Jószerivel az egyetlen izzadásátló, ami hat nekem, és nem ömlik rólam a víz és bűzölgök. Negatívum, hogy szerintem gyorsan fogy, és wildrose is említette, hogy hagy egy furcsa réteget a bőrön, és az ára sem éppen barátságos, de még elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

wildrose

2019. november 24.

Nagyon kellemes, bár kissé erőteljes illatú, krémes állagú izzadásgátló, közepesen gyorsan szárad, elég jó hatású, de fura réteget hagy, amit nagyon nehéz lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 24.

Lilian09

2019. szeptember 5.

A pipere cuccokat csak nagyon muszájból használó apukám használja. És a sporotlás/ fizikai munka próbáját is kiállta ez a dezodor. Neki teljesen mindegy, hogy milyen tusfürdőt/sampont veszünk neki, viszont a dezodornál külön kéri, hogy csakis ezt vegyük mert tényleg nagyon jó izzadásgátló. Ennek hatására vettem meg magamnak a női verziót, amivel szintén nagyon megvagyok elégedve

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

pirospipacsocska

2019. június 11.

A fiamnak vettem,mert nagyon izzadékony.Ez valóban egy tökéletes izzadásgátló krém deó,ami meggátolja a kellemetlen szagokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Grafitzsiraf

2018. április 6.

Nálam ez a favorit, az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Nálam ez a favorit, az illatát is nagyon szeretem.

kocka1989

2016. szeptember 27.

Mindenképpen éjszakai használatra javasolt, mert napközbeni használat során nagyon durván megfogta az ingeimet. Érezhetően kevesebbet izzadtam tőle. A tubus vége fele kicsit kellemetlen volt a krém illata. Annyira nem jött be, mint amennyire vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Nittuska

2016. július 4.

A család férfi tagjai hálásak nekem h ilyet kaptak tőlem :D
Nekem is meg van a női változata és csodálatos!! Többször van akcióban is úgy meglehet szerezni 1000 ft-ért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

A család férfi tagjai hálásak nekem h ilyet kaptak tőlem :D

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.