Rexona

Ár:   590 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2017. január 25.

Kategória:   Dezodorok

Invisible Black + White izzadásgátló védelem,  gazdag, fás illattal és Motionsense™ technológiával stift formátumban.

wildrose

2019. június 1.

Egy újabb kiadású változatát vettem meg, a csomagolása fekete, az összetétele pedig szinte teljesen megegyezik, csak BHT szerepel az utolsó helyen. Nagyon kellemes, friss, nem túl tolakodó illatú, könnyen kenhető, nagyon jó izzadásgátló és nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

tniki

2018. augusztus 12.

Hatalmas csalódás! Párommal közösen megvettük ezt és a női változatát kifejezetten a fekete ruhákhoz..Hatalmas fehér csíkokat hagy a fekete és a sötét színű ruhákon, amit hirtelen nem is tud ledörzsölni az ember és mosásnál sem egyszerű eltávolítani. Mi el sem használtuk, a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

2018. április 18.

Mivel mostanában több férfi dezodort is kipróbáltam és női társainál hatásosabbnak ítéltem meg (és ahogy valaki írta valamiért a férfi dezodorok olcsóbbak is mint női megfelelőik), megvettem ezt is kuponnal. Óriási csalódás, a hatása sem a legjobb és hát az "invisible" megjelölés az egy óriási kamu. Ha férfidezodor akkor maradok az Old Spice Bearglove és Hawkridge termékeinél. Gondolkodtam hogy átadom a férjemnek, de az ő pólóit és ingeit sem szeretném hogy tönkremenjenek, úgyhogy esélyes, hogy sajnos a kukában fogja végezni, pedig nagyon nem szívesen kukázok kozmetikumokat, mert a legtöbbnek van alternatív felhasználási módja, de ennek nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Anyezz

2018. február 20.

Azért 1*, mert egyet kell értenem az előttem szólókkal: KIMOSHATATLAN, és ez szerintem elég gusztustalan. Arról már nem is beszélve, hogy pont az ilyen esetek elkerülése érdekében vásárolok black&white termékeket. Hatásra nem rossz, de pont azt nem teszi, amire hivatkozva könnyebben akarják eladni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Zsuzsifruzsi

2017. március 31.

Az illata és a hatás nagyon jó, hosszan tartó, a férjem nagyon szereti. Viszont sajnos a pólóin kimoshatatlan foltok jelentek meg, a feketén fehér, a színes (drapp) pólókon pedig fekete:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Matilda

2017. január 27.

Miért van az, hogy az ugyan ilyen női dezodor, aminek az összetevői is megegyeznek ezzel (kivéve az utolsó három) 200 Ft-al drágább és csak 40ml-es? :D
Még jó, hogy észrevettem, azóta ezt veszem, sokkal jobban megéri. Az illatuk minimálisan tér el csak, ennek van egy enyhe fás jegye ami nekem kifejezetten tetszik. Amúgy is nekem a női dezodorok túl csajosak, púderesek, uff.
Tökéletesen ellátja a dolgát, többnyire edzéshez használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Tökéletesen ellátja a dolgát, többnyire edzéshez használom.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2