Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annika, Módosítva: 2013. január 6.

Kategória:   Tusfürdők

Betti21

2017. január 12.

Nekem se nem hidratált se nem ápolt, nehezen pattintottam ki a tetejét is, ezért tovább passzoltam a családban. Az illata nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 12.

dizabella01

2016. szeptember 1.

Imádom! Különleges alkalmakkor tusolok vele, illata a Nina Ricci Ricci Riccijére hasonlít, így engem levett a lábamról. Jól habzik, krémes és nem szárít, illata pedig intenzív (dolog amit nem igazán szeretek, de ő kivétel). Újravenném, de sajnos én is csomagban kaptam, ajándékként, és sehol sem látok belőle még 1 példányt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

mreni876

2016. január 9.

Ajándékba kaptam karácsonyra. Az illatáért egyszerűen odavagyok. Krémes, jól habzik. Nagyon szeretem. Ami nálam még plusz pont, hogy nem üt ki. Nagyon sok termékre allergiás vagyok, de erre nem. Szerintem most egy ideig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

zdoreebaba

2015. augusztus 29.

Tegnap elfogyott és most sírok... :( Csodálatos tusfürdő: extrán krémes, kimondottan jól habzik, jól hidratál és emellett tartós, virágos illatot is nyújt. :) Egy gondom volt vele, hogy gyorsan elhasználtam, mert kicsi a kiszerelése. Az áráról nem tudok nyilatkozni, mert ajándékba kaptam még valamikor Karácsonykor... szenzációs termék... aki még nem próbálta mindenképp tegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

baba_girl_16

2014. október 1.

Gyorsan elhasználtam, átlagos tusfürdő. Jó az illata, de nem fogom újravenni, mert szeretek újakat kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

viktórija

2014. január 17.

Imádom az illatát. Nagyon gyorsan fogy mert mindig ezt használom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Imádom az illatát. Nagyon gyorsan fogy mert mindig ezt használom:)

Dinart

Korcsoport: >54
2014. január 8.

Kellemes darab, és az ára is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 8.

Kellemes darab, és az ára is jó!

Krisztikee

2014. január 5.

Nagyon jó az illata, és tartós is..:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Nagyon jó az illata, és tartós is..:D

Laura19

2013. szeptember 28.

Kellemes illata van.
Frissítő vele tusolni. Az én bőröm nem szárította, jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Kellemes illata van.
Frissítő vele tusolni. Az én bőröm nem szárította, jó kis termék.

Hidratálók: Sodium Lactate