Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 5.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális hatása legyőzi a kellemetlen testszagot okozó baktériumokat a hónaljon. Friss és száraz értést nyújt egész napon át. Citrusos illata mozgás hatására szabadul fel, amikor legnagyobb szükséged van rá.

Shine83

2019. december 7.

Próbálok minèl többször inkább alu-mentes deokhoz nyúlni,de ha strapásabb nap vár,vagy tombol a hősèg akkor bizony ezt használom.
Illata szuper,gyorsan szárad,vèd a szagoktól ès az izzadástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Illata szuper,gyorsan szárad,vèd a szagoktól ès az izzadástól.

Puszedli83

2019. szeptember 5.

Általában többféle dezodort használok,Rexona mindig van itthon. Kellemes illata van, nem vettem észre, hogy foltot hagyna a ruhán. A 35 fokban is megállja a helyét. Nekem bevált ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Reni666

2019. március 18.

Nekem annyira nem vált be , illata ugyan jó.
Olyan közepesre értékelném ,foltot nekem sem hagyott .
Nap végéig nekem nem tartott ki .Lassan szárad meg .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Nekem annyira nem vált be , illata ugyan jó.
Olyan közepesre értékelném ,foltot nekem sem hagyott .
Nap végéig nekem nem tartott ki .Lassan szárad meg .

tundying

2019. február 13.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de meglepett. Teljes napot bír, igaz nem a kánikulában teszteltem, ezért csak a 4 csillag. Engem nem zavar az illata, kissé uniszex jellegű, hamar elillan, de a szagsemlegesítő hatása megmarad. Nem hagy foltot sem. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Kriszta1988

2018. május 21.

Nemcsak, hogy az izzadáson sem segít, de a testszagon se. Nem is értem ezt a sok pozitív véleményt :( Csak az illata miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

nicolekitti

2018. február 2.

Évek óta jóformán csak Rexona-t használok. Az utóbbi időben kezdtem megunni a krémdezodorokat több okból is, - az egyik az, hogy néha alig lehetett kimosni a pólokból - és váltottam folyékonyra. (ami nagyon fura, mert gyerekként utáltam a folyékony deókat)
Első körben erre esett a választásom. Maximálisan elégedett vagyok vele, nem hagy foltot, nem vagyok büdös, nem izzadok. Egy kicsit kellemetlen észrevételem van, hogy néha viszketek tőle, lehet szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

pilleriin

2017. november 10.

A legnagyobb kánikulában is megállta a helyét, az illata pasis, de nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

ggsmgy

2017. október 3.

Többször is újravettem, most egy másik Rexonát használok, de azt hiszem nagyjából egy szinten vannak és teszik a dolgukat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Marcsus

2017. április 9.

Kellemes meglepetés, hogy valóban estig kitart, még a testmozgást és stresszt is jól viseli. Az illata nekem poshadt, abszolút nem tetszik, és lassan is szárad sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

generalnagy

2017. március 3.

Most próbáltam ki először ezt a golyós deót, szerintem tök jól végzi a dolgát, estig kitart, kellemes az illata, nem tolakodó. Gyorsan szárad és nem hagy foltot a ruhán sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1