Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2017. október 18.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló védelem a friss sárgabarack, jázmin, gyöngyvirág, magnólia és rózsa illatával aeroszol formátumban.

• Könnyed izzadásgátló nőies, keleties illattal, amely emellett teljeskörű védelmet biztosít.
  • Izzadásgátlás és testszag kontroll akár 48 órán át.

Rexona Iron Lady ajándékcsomag
Ár: 2800 , Eladó: Katie
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

Kata1990

2021. február 23.

Csak ősszel és télen használom, nyárra munkába kevésnek bizonyul, viszont imádom az illatát szóval mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

bllvktr

2020. december 13.

Imadom, a legjobb dezodor, egesz nap birja es nem fogja meg a ruhat ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Imadom, a legjobb dezodor, egesz nap birja es nem fogja meg a ruhat ^^

dorxi17

2020. szeptember 15.

Nagyon jó az illata, teszi a dolgát évek óta ezt használom, továbbra is ezt fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

ramonav

2020. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt a deo-t. Teszi a dolgát, az illata pedig szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt a deo-t. Teszi a dolgát, az illata pedig szuper.

esztertopi

2020. május 5.

Nálam újravevős termék, teljesen jól végzi a dolgát, az illata is nagyon kellemes és ár-érték arányban is megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Szila20

2019. december 12.

Kellemes az illata, megfelelő az izzadásgátló hatása és jó a "fújókája" is. :) Annyira nem álom-termék, hogy újravegyem, de amúgy 5*. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Puszedli83

2019. szeptember 18.

Nagyon finom gyümölcsös virágos illata van. Egész nap kitart, főleg nyáron szoktam használni. Jól teljesít a nagy melegben is. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Sziszikee58

2019. augusztus 25.

Először is egy hűha, másodszor pedig hogy “miért nem vettem én már meg ezt hamarabb?!”

Nagyon finom, kellemes, semmiképp sem erős illata van, sokáig érezni. Meglep, hogy annak ellenére, hogy nem sokat fújok belőle magamra, simán kibírja 1 napig. És VÉGRE megtaláltam azt a dezodort, amitől (ebben a nagy melegben) még nemhogy délelőtt, de még este sincs izzadságszagom! Eddig akármit próbáltam, mindegyiktől ugyanúgy izzadtam ebben a melegben. Tőle nem, éppen ezért tényleg szívből ajánlom!!! Tuti hogy újraveszem, ár-érték arányban a legjobb!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

infinitypurple

2019. augusztus 18.

A kedvenc termékeim így is a Rexona Motionsense termékek a dezodorok terén, ezek azok amelyek hatásosak, tartósak, és maximálisan megérik az árukat! Akármelyik illatot vásárolom, mindegyik jó, de a nagy kedvencem az ez, a virágos és gyümölcsös illata miatt. Kellemes, jól használ, bátran ajánlom én is!
Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Imádom!

Andy88

2019. július 4.

Nagyon finom gyümölcsös-virágos illata van, örömmel használom, mert felvidít. Sajnos az izzadásgátló hatása ugyan olyan, mint a többinek. Egyenlő a nullával. Viszont még nem találtam olyan dezodort, ami ezen a téren is igazán hatékony lenne.
Szóval az illatára jár az 5*, a hatékonysága számomra értékelhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Szóval az illatára jár az 5*, a hatékonysága számomra értékelhetetlen.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.