Rexona

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: B, Módosítva: 2012. július 6.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

48 órás védelmet biztosít.

flora08

2020. október 10.

Sajnos, egy használat után dobtam ki a kukába. Az illata tömény, szinte fullasztó. A bőrrel érintkezve hintőporszerűvé válik, és lepereg, a sötét ruhán pedig foltot hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Fanny20

2020. május 11.

Fehér nyomot hagy, illata nagyon erős, nem vált be..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Fehér nyomot hagy, illata nagyon erős, nem vált be..

getiimi

2020. május 6.

Borzasztóan fullasztó az illata és köhögök tőle. Emellett nem nyújtott védelmet sem télen, sem nyáron. Bármilyen távolságból fújtam, fehér nyomot hagyott a bőrömön, ami aztán lepergett a ruhámra. Nekem csalódás volt ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

goodforyou

2020. március 25.

Nagyon szeretem az illatát, tartós védelmet nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Nagyon szeretem az illatát, tartós védelmet nyújt.

Noyko

2019. április 26.

Nekem nagyon fullasztó,az illata nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Nekem nagyon fullasztó,az illata nem rossz.

Rika0419

2019. április 6.

Szeretem az illatát, de 48 órán át nyáron nem tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Szeretem az illatát, de 48 órán át nyáron nem tart.

Nymphea

2018. október 22.

Ő az egyik legeslegjobb dezodor, amit valaha használtam. Nekem a compressed verziója nem tartott ki ennyi ideig, ezért inkább ezt veszem, de megnyugtató, hogy utazáshoz van egy kompaktabb is. Hatásra elképesztően jó, szag semmi, max nap végére az illatát érzem. Megbízható, nem kell stresszelnem az izzadás miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

CocoBellemare

2018. október 10.

Sajnos annyira fullasztó (szó szerint) az illata, hogy nem tudom használni. Pedig szeretem a Rexona termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Sisszy

2018. október 6.

Semmi extra, a nyári melegben nem bírta a versenyt az izzadással. Illata semleges, de nem tart 48 órán át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Luna1024

2018. október 4.

Szeretem a Rexona deo-kat, váltogatni is szoktam őket, mert szerintem a legtöbbjük ugyanazt a minőséget hozza, óriásit mellélőni nem nagyon lehet velük. A pozitív vélemények miatt múltkor ezt kaptam le a polcról, és bár alapvetően bevált, szerintem nem veszem újra. Gátolja valamennyire az izzadást, de a dezodoráló hatása az, ami igazán meggyőző: még nap végén is érezni rajtam az illatát. Igaz, én stiftes/golyós dezodort használok először, és utána spray-t, szóval duplán védve vagyok, de többször kipróbáltam csak magában, és úgy is nagyon elégedett voltam a hatásával. Az illata finom, tiszta, mondjuk a "Shower Fresh" elnevezést kisebb túlzásnak tartom, ez annál púderesebb nekem. Én legalábbis nem ilyen illatú vagyok, amikor kilépek a zuhany alól. :D Nem rajongok érte különösebben, de legalább nem tolakodó és kellemes is, így mostanában éjszakai használatra csoportosítottam át (tudom, éjszakára elvileg nem szabadna deo-t használni, ejnye-bejnye), felkelés után is érzem még az illatát. Nyáron, a 40 fokban ez a tulajdonsága nagyon sokat hozzátett a komfortérzetemhez. A másik oka az éjszakai használatnak az, hogy felfújás után kicsit porzik, és fehér réteget hagy a bőrömön, kell neki kb. 5 perc, mire beszívódik, ezért rohanós reggeleken mostanában másik fajtát használok. De ha az ember kivárja azt az 5 percet, reggelre is szuper lehet, nem fogja meg a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.