Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Dezodorok

Zsókus

2018. január 31.

Nagyon jó illata van és véd az izzadás ellen, nem hagy foltot a ruhámon. Biztos fogok még ilyet venni. Mondjuk Én jobban szeretem a golyós dezodorokat mint a stifteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Erika80

2017. július 12.

Szoktam váltogatni a dezodorjaimat. Manapság leginkább az alumínium mentesek felé orientálódom, de ehhez többször is visszatértem. Számos Rexona dezodort kipróbáltam már, az én kipárolgó vegyületeimmel nem mind akar passzolni :D . Ez viszont nagyon kellemes, tiszta illatú és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

liza431

2017. június 2.

Nagyon szerettem az illatát, rengetegszer újravettem, de a tartósságával nem voltam megelégedve. Télen teszi a dolgát, de nyáron sajnos felejtős. Nekem egy idő után a bőrömet is irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

ritusss90

2015. december 13.

Szuper. Illata isteni es tartos. Maximalis vedelem nyaron. Imadom a Rexona termekeit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

szonjahun

2015. december 9.

Ezt használom már elég rég óra, jó az illata, tartós. Viszont viszketek tőle nap végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

lujzi

2015. július 14.

egészen jó, habár én csak alkalomszerűen használom az alumínium miatt, ha nincs nagy kánikula/stresszes nap, akkor a menteseket választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

fayless

2015. május 14.

Lehet, hogy én is megtaláltam az igazit. Egy hete használom most a melegebb napokon, tökéletesen teljesít és brutáljó az illata. Ár/érték arányban tökéletes. A minőségi termékeknél az ár is egyaránt magasabb, szóval a 600-700 Ft-os árával nem lehet reklamálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Csilluska

2014. december 4.

A megszokott Rexona dezodorom éppen nem volt a boltban, így hát kénytelen voltam egy másikat választani, és a felhozatalból ez tetszett a legjobban. Tényleg nagyon friss illata van, amikor ezt használom, olyan érzés, mintha a zuhany alól léptem volna ki. :) Múlt héten fogyott el, de nem fogok újra ilyet venni, mert most elkezdtem egy alumíniummentes dezodort használni, ami (egyelőre) beválik, úgyhogy remélem örökre búcsút mondhatok az ilyen deoknak. Ennek ellenére megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Babooca

2014. június 15.

Kedves felajánlotta a Rossmannban, hogy vesz egy új deot, mert a másik Rexonám (Invisible Pure deo) stresszesebb napokon nem igazán nyújt 100%-os védelmet, pedig az illata fenomenális. Már használom 4-5 napja és ez jobban védett a 40 fokban, mint az Invisible. Úgyhogy lehet, hogy végre megtaláltam a tökéletes Rexonát. A Crystal Clear Pure-t sehol sem találom, csak az Aqua-t, de így, hogy már ez beválni látszik, már nem is keresem tovább. Ennek tökéletesen finom, frissítő illata van, tényleg olyan, mintha most léptem volna ki a zuhany alól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Fruzsi95

2013. november 30.

2 okból választottam : Kis helyen elfér a hétköznapokban,edzés után jó szolgálatot tesz,másrészt nincs erős illata így a megszokott parfümjeim mellé nem tűnik fel..de még is van :)Amire nekem kell,arra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.