Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 4.

Kategória:   Dezodorok

Fehér virágok és licsi illattú spray dezodor. 48 óra izzadásgátló védelem, 0 % alkohol.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tátombák

2022. július 4.

Szeretem a Rexona deókat, és ezalól ez sem kivétel. Egész hosszú ideig érzem az illatát magamon, ha kellően felrázom használat előtt, akkor nem porzik. Az illata friss, tiszta, a nyári nagy melegben is biztosan véd a szagoktól. Nálam a top 3 Rexonák közé került.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

gomoripetra

2022. május 17.

Tinédzserkorom óta, mindig is a Rexona márkára esküdtem és ez a mai napig így van. Teljes védelmet nyújt számomra és komfortérzetet ad a mindennapok során. Ezt az illatot pedig nagyon szerettem, igazán tetszett, szóval meleg szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

nikoletta1270

2022. március 29.

Nagyon szeretem a Rexona termékeket, szinte csak azt használok, de ez a termék nem vált be. Nem a hatása miatt hanem, mert minden fehér lesz tőle. Ezt eddig más Rexona terméknél nem tapasztaltam. Az izzadásgátló hatása jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

Katie

2021. szeptember 12.

Átlagos Nekem nem tetszik a szaga annyira. Egy sima hétköznapra elmegy, de meleg időben semmit sem ér, sportoláshoz meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

dencskriszti226

2021. július 6.

Sokszorosan újravevős, kellemes az illata, viszonylag sokáig érezhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Sokszorosan újravevős, kellemes az illata, viszonylag sokáig érezhető!

jane79

2020. december 6.

Szinte mindig Rexona dezodort használok ezért nagyon megörülök, ha új illatot látok. Tetszett az illata, hatásos izzadásgátló biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

Monaliza2121

2020. május 17.

Friss virágos és gyümölcsös illat! Pont olyan jó és hatékony mint az almás tesója. Nagyon finom , és tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 17.

Puszedli83

2020. január 2.

Nagyon finom virágos illata van,ami nem túl erős,de még a nap végén is érezni lehet. A hatásával is elégedett vagyok, szerintem a nyári melegben is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Viky0123

2019. november 27.

Isteni finom, friss illata van, nap végén is érezhető. Új kedvencem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Isteni finom, friss illata van, nap végén is érezhető. Új kedvencem :)

rekucccc

2019. július 31.

Imádom, ez a legújabb kedvenc dezodorom :) Nagyon szeretem az illatát és a hatását is. Egy meleg, rohanós nyári napon is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.