Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

Trópusi illatú tusfürdő.

csipet91

2019. október 4.

Tetszik az illata, most már lassan teljesen elfogy. Krémes állagú.
Alapjáraton szerintem nem rossz kis tusfürdő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Tetszik az illata, most már lassan teljesen elfogy. Krémes állagú.
Alapjáraton szerintem nem rossz kis tusfürdő.

13lilla13

2018. november 13.

Praktikus a csomagolása, jól tisztít, viszont az illata egyáltalán nem kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

timcho03

2018. augusztus 6.

Én is csomagban kaptam a deo spray-vel együtt. Alig vártam, hogy elfogyjon, még szerencse, hogy a cseppmentes adagolójának köszönhetően ez kb 3 hét alatt meg is történt, mert keveset ebből nem lehetett nyomni. Nagyon jól habzott és tisztított, ez tény, és emlékeim szerint nem is szárított, de az illata(szaga?!)...nekem rögtön az első használat közben az olcsó energiaitalok tipikus tutti-frutti ízesítését/szagát juttatta eszembe, amitől nekem konkrétan hányingerem van :/ Szerintem sosem végeztem még ilyen gyorsan a tusolással, mint ezalatt a kb 3 hét alatt ;D mert azért kidobni nem akartam, ugyanis habzását és tisztítóhatását tekintve nagyon jó kis tusfürdő, más illatban biztosan megnézem még. Összességében én viszont így is csak 3 csillaggal tudom értékelni, mivel az nekem sokat levon az értékéből, ha a fürdés bizonyos okokból nem tud kellemes kikapcsolódás lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Alex0920

2018. május 2.

Ajándékba kaptam, kellemes volt az illata és különösen tetszett a flakon mert sugárban nyomta ki a tusfürdőt, mint a legtöbb ketchupos doboz és nem folyt ki össze-vissza.
Hamar elfogyott, egynek jó volt, de nem ragadott meg annyira, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Hamar elfogyott, egynek jó volt, de nem ragadott meg annyira, hogy újravegyem.

treni91

2018. április 25.

Én is ajándékba kaptam karácsonyi csomaggal. Az illata nagyon jó, finom gyümölcsös, igazi tavaszi-nyári illat. Jól hidratál. A kupakja pedig egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

PaNel95

2018. április 23.

Szintén karácsonyi ajándékként kaptam én is csomagban.
Az illata nagyon jó, én csak most vettem elő, mert ez azért jobban passzol ilyenkorra, mint télre. Finom, friss, tényleg gyümölcsös illatú. Engem nagyon feldob.
Jól habzik, nem irritál és nem szárít. Az illata pedig rajtam fürdés útén minimálisan még érződik egy darabig.
Külön plusz pont, hogy jól zár a cseppmentes feje. Így hiába van fejjel lefelé tárolva, nem folyik ki, amint felpattintjuk a fedelét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Szintén karácsonyi ajándékként kaptam én is csomagban.

Kapat8

2018. április 7.

Én sem vettem volna meg egy "trópusi illatú" tusfürdőt,hanem kari aji volt a Rexona Sexy deo spray-vel egybecsomagolva,ami már ezelőtt is nagy kedvenc volt. De mostmár ez a tusfürdő is az. Az illata valami fenomenális! Felvidító, nőies! Az adagoló kupak kialakítása is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

dalmicka

2017. augusztus 7.

Nagyon jó illata van, nem szárítja ki a bőrőmet! nagyon jó választás volt, Úrjraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Linuxo

2017. május 22.

Egy karácsonyi csomag részeként jutottam hozzá, egy deo spray-vel volt összecsomagolva. Finom gyümölcsös illata volt, és krémes habja. Meglepően gyorsan fogyott, de szeretek pazarló módon bánni a tusfürdőimmel. Sose vettem volna meg magamtól, de kellemes csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Dius1991

2017. március 17.

Elsőre elég szkeptikus voltam, mert korábban nem használtam a márkától más tusfürdőt. Az illata már a flakon alapján meggyőzött, ugyanis nagyon kellemes, használtam után egy rövid ideig érződik még a bőrön. Állaga krémes, számomra megfelelő, testápolót kell használni utána is, de ez nekem nem jelent problémát. Picit gyorsan fogyott, de ez könnyen lehet az én hibám is. Elképzelhető, hogy visszatérek a későbbiekben hozzá, ha már elfogyasztottam a többi karácsonyi csomagból származó társát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Lactate, Ethylene Glycol