Richtofit

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Sportsérülések megelőzésére és kezelésére.

Katie

2020. november 17.

Nagyon jó izomlázra vagy fájó ízületekre. Az illatát is szeretem, és kellemesen hűsít is. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Fiszuli

2020. augusztus 12.

A tini korom óta folytatott folyamatos sporttevékenységek, például úszás, síelés, hegyi túrázás, bicikli túrázás stb. után nekem nem elég a "sima" változat, így váltottam erre a krémre. A "sima" elég volt a gimis testnevelés órák utáni gyötrődések enyhítésére, de a komolyabb sportokhoz már ez kell. Nagyon jól enyhíti az izomlázat, segít az ellazulásban, ízületekre is kenem és piszok jól beválik mindenhova - főleg, mióta erősen bicergek a harminc felé, nos azóta egyre több helyre kell kenni belőle... Mindig esténként kenem, megvárom, hogy beszívódjon (nem rövid idő) és lefekszek aludni. Másnap teljesen vállalható az állapotom, sőt. Gyors, erős krém. Ráadásul most tudtam meg, hogy magyar. Az ára verhetetlen. Az illata nagyon jó, semmi fojtogató gyógynövény, vagy kámfor, vagy mentol, egyszerűen jó. Nem csíp, nem irritál, nem okoz vörösödést, nem viszketek tőle. Mindenkinek ajánlom. Sőt, egy időben rengetegszer csípődött és/vagy merevedett be a nyakam (stressz), az ottani fájdalmak enyhítésére is nagyon jó volt, és sokkal hamarabb jöttem rendbe tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Andrea456

2020. augusztus 12.

Térdfájdalmakra használtam már, de múlt héten kipróbáltam a nyakamra és a vállamra is. Reggel éreztem, hogy fáj a fejem, gyógyszert nem akartam bevenni, mert sejtettem, hogy a nyakam és a vállam kellene inkább kezelésbe venni. Bekentem őket, azonnal éreztem a hűsítő hatást és én is jobban éreztem magam. Később megint használtam, és nem jelentkezett újra a fájdalom. Nem csak sportolóknak jó, ha van belőle otthon, és az ára is teljesen elfogadható, ráadásul paraffinmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

hvcs

2019. április 5.

Erős, hűsít, valóban rapid :-) és a komolyabb izomlázon és izomgörcsökön is segít.

Update: Utólag annyi, hogy én saját tapasztalat alapján tényleg csak a komoly izomlázra és görcsre ajánlom - enyhe vagy közepesre túl sok lehet. (Ártani nem árt... csak kellemetlenül hideg.) Nekem az ilyesmire jó a sima kék változat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

oraikovacseva

2018. november 23.

Nos tényleg rapid, gyors enyhülést biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Nos tényleg rapid, gyors enyhülést biztosít.

Cintia04

2018. szeptember 2.

Sportoláshoz használjuk párommal felváltva a kék testvérével együtt. Mindkettő tényleg nagyon jó hatással van a sportolás előtti bemelegítéshez. Nyugtatja és frissíti a végtagokat. A kék nekünk inkább az izmok nyugtatására vált be vagy egy keményebb edzés után jó izomlazító. A piros változata jobb hatással van a húzódásokra és az ezek által okozott fájdalmak enyhítésére. Könnyen beszívódik, jól hűsít és nagyon finom gyógynövény illata van. Én imádom!😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Evaaaa

2017. október 31.

a párom használta egy műtét utáni felépülés során. gyakran volt izomláza a megterheléstől, de ez volt a sok közül a legjobb krém, ami kellően melegítette és érzéstelenítette a fájdalmas részeket. az összetevői is elég jók. könnyen beszívódik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

redrick

2017. június 29.

Barátnőmnél próbáltam ki, miután a kék változatot már kiszállították házhoz egy korábbi rendelés kapcsán; ég és föld a különbség a kettő között. Futok és súlyt emelek erősítő gyakorlatokkal karöltve, egy alkalommal a bokám elég szépen megbosszulta a terhelést - szerencsére előkerült ez a csodaszer. A biztonság kedvéért jól megpakoltam a krémmel a bőrterületet, biztos ami biztos alapon, utána egész este hűsítette és minimálisra csökkentette a fájdalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

liljaa

2017. június 23.

Sportolás előtt, illetve kisebb húzódásokra használom. Tényleg hűsít, kellemes használni, hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

ssyakaky

2017. február 20.

ez sem rossz, de a kék jobban bevált. ennél érezni egy hűsítő, bizsergető érzést, ami alapból pozitív, csak ha ez a hatás elmúlik, az adott testrész még jobban fáj, és ez elég kellemetlen. izomlázra se vált be igazán, maradok a kéknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak