Richtofit

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Sportsérülések megelőzésére és kezelésére.

hvcs

2019. április 5.

Erős, hűsít, valóban rapid :-) és a komolyabb izomlázon és izomgörcsökön is segít.

Update: Utólag annyi, hogy én saját tapasztalat alapján tényleg csak a komoly izomlázra és görcsre ajánlom - enyhe vagy közepesre túl sok lehet. (Ártani nem árt... csak kellemetlenül hideg.) Nekem az ilyesmire jó a sima kék változat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

oraikovacseva

2018. november 23.

Nos tényleg rapid, gyors enyhülést biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Nos tényleg rapid, gyors enyhülést biztosít.

Cintia04

2018. szeptember 2.

Sportoláshoz használjuk párommal felváltva a kék testvérével együtt. Mindkettő tényleg nagyon jó hatással van a sportolás előtti bemelegítéshez. Nyugtatja és frissíti a végtagokat. A kék nekünk inkább az izmok nyugtatására vált be vagy egy keményebb edzés után jó izomlazító. A piros változata jobb hatással van a húzódásokra és az ezek által okozott fájdalmak enyhítésére. Könnyen beszívódik, jól hűsít és nagyon finom gyógynövény illata van. Én imádom!😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Evaaaa

2017. október 31.

a párom használta egy műtét utáni felépülés során. gyakran volt izomláza a megterheléstől, de ez volt a sok közül a legjobb krém, ami kellően melegítette és érzéstelenítette a fájdalmas részeket. az összetevői is elég jók. könnyen beszívódik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

redrick

2017. június 29.

Barátnőmnél próbáltam ki, miután a kék változatot már kiszállították házhoz egy korábbi rendelés kapcsán; ég és föld a különbség a kettő között. Futok és súlyt emelek erősítő gyakorlatokkal karöltve, egy alkalommal a bokám elég szépen megbosszulta a terhelést - szerencsére előkerült ez a csodaszer. A biztonság kedvéért jól megpakoltam a krémmel a bőrterületet, biztos ami biztos alapon, utána egész este hűsítette és minimálisra csökkentette a fájdalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

liljaa

2017. június 23.

Sportolás előtt, illetve kisebb húzódásokra használom. Tényleg hűsít, kellemes használni, hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

CrazyKid

2017. április 9.

Szégyenkezve olvasom, hogy itt mindenki sportolásra használja, én meg csak lefekvés előtt masszírozom a lábamba. Állómunkát végzek és nap végére nagyon szokott fájni a lábfejem, kellemes ezzel bekenni. Azt vettem észre, ha kihagyom akkor reggel jobban fáj. Hűsít, első pár alkalomkor vastag zokni és takaró kellett, de már megszoktam. Valamit nagyon tudnak ezek a gyógynövények benne, már csak azt kell kitaláljam, hogy szerezzem be külföldön, mert nem is tudom mit fogok csinálni ha elfogy. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

ssyakaky

2017. február 20.

ez sem rossz, de a kék jobban bevált. ennél érezni egy hűsítő, bizsergető érzést, ami alapból pozitív, csak ha ez a hatás elmúlik, az adott testrész még jobban fáj, és ez elég kellemetlen. izomlázra se vált be igazán, maradok a kéknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

NyusziCsiga

2017. január 7.

Imádok sportolni(tánc, görkorcsolya, bicikli, stb) így gyakran megesett hogy kisebb rándulások zúzódások miatt az orvosnál kötöttem ki, ott mindig ennek a krémnek a sima változatát ajánlották de egyszer valamiért az nem volt a boltban így őt kaptam le a polcról. Egyáltalán nem bántam meg, SŐT! sokkal gyorsabban és jobban hat mint a "sima" változata.
Számomra örökre újra-vevős marad. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Számomra örökre újra-vevős marad. :)

d.krisztina

2016. december 4.

A sima kéket próbáltam anno, de az döglött lónak aspirin. Ezt véletlenül kentem magamra, mert valakinél megláttam, és éppen eléggé fájt a vállam egy régebbi sérülés miatt. Nos, az eredmény minden várakozásomat felülmúlta. Annál is inkább mert nem vártam semmit a kék változatra emlékezve. :))) De ez tényleg klassz, vettem is másnap és azóta az életem része lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak