Rihanna

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ciemat, Módosítva: 2018. május 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Rihanna Nude illatú testpermet. Tökéletes annak a nőnek, aki frissítő, könnyű illatot akar.

Qwerty1234

2019. november 3.

Tartósnak egyáltalán nem tartós. Illata rögtön el illsn. Nyáron a tengerpartra vittem magammal és vettem elő ha éreztem szükségem van egy kis frissítésre. Illatát mások is dicsérték. Nekem is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

pattelin

2018. június 12.

Használom, de nem testpermetként. Magamon ez az illat túl édes lett volna, mert én nem szeretem az ennyire édes illatokat. Viszont a levegőbe fújva egész kellemes és meglepően tartós! Úgyhogy itthon befogtuk lakás illatosítónak! Nagyon szeretjük és a kiszerelése is kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol