Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rosa.love, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Három árnyalat egy palettán: használd mindhárom színt  összekeverve, és kölcsönözz egészséges pírt az arcodnak, vagy kombináld őket tetszés szerint, kialakítva a saját ízlésednek megfelelő tónust!

sailorluna

2018. augusztus 15.

gyönyörű színei vannak, két összeállításom is volt belőle. annyira nem voltak pigmentáltak, gyorsan is fogytak, ami az árukhoz képest csalódást okozott, de legalább sosem tettem túl sokat belőlük. a középső szín mindig hamarabb kikopott, mint a két szélső, ezt sem szerettem. viszont tetszett, hogy egyszerre van bennük pirosító, highlighter és bronzosító is. bár voltak hiányosságai, mégis szerettem, de tény, hogy ennyi pénzért, sőt olcsóbban is kapható ennél jobb minőségű pirosító.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

csicsacska

2016. április 27.

Egyik állandó darabom. Szeretem a természetes színeit, nagyon jól építhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Egyik állandó darabom. Szeretem a természetes színeit, nagyon jól építhető.

Nita26

2015. november 14.

Évek óta használom ,már újra is vásároltam. Nagyon szeretem a színét, azt is hogy lehet keverni. Nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

berill99

2014. október 27.

ezt eléggé szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 27.

ezt eléggé szeretem

Morgana

Korcsoport: >54
2014. augusztus 23.

A termék abszolút ötös, a három színnel nagyon szépen lehet árnyékolni/satírozni. Én a szememre is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

tavikacsa

2014. február 9.

Nekem is az autumn catwalk van meg, elégedett vagyok vele és mivel ritkán használok pirosítót, sokáig elég. Az ecset tényleg gyatra de a hozzáadott cuccok általában azok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

tittus

2013. december 12.

Bár boltokban már nem lehet kapni, én Shopline-on mégis be tudtam szerezni az Autumn Catwalk árnyalatot. Miután a Müllerben kint hagyott teszteren megláttam a középső csillogós részt, tudtam, hogy nekem EZ KELL (a többiekkel ellentétben :D). Nagyon szeretem a Rimmel mono pirosítóit is, szerintem ez is nagyon szép, rajtam tartós, alapozón egész napot bírja. Viszont eléggé porzik, a felvitelnél erre figyelni kell, és persze a hozzá adott ecset is használhatatlan. Szerintem könnyű felvinni, és a középső csillogós rész kivételével nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

melange

2013. december 5.

Nekem a 001 Spring Flower árnyalat van meg, igazán szép, rózsás szín, nagyon természetesen mutat a világos bőrömön.
A tartóssága nem túl jó:( és ez fáj a legjobban, ezért nem is használom szívesen.
A csomagolása ramaty (gyenge műanyag,nekem már össze is tört a fedele,pedig nem dobálom),az ecset használhatatlan (de normális ecsettel könnyen eldolgozható).
Kár volt megvenni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Kár volt megvenni:(

Cu2tka-baba

2013. augusztus 21.

Nemrég jutottam hozzá 600 Ft os áron egy Rosmannban és meg vagyok vele elégedve, én könnyen használtam, bár inkább egy másik ecsettel, természetes lett a színhatás és 10 11 órát is kibírt :) ennyit bőven megért:)

Nem bírtam ki, túl sokáig tartott az akció:) Egy ramatyabb napomon megvettem a summer fever árnyalatot is, mert elfogyott a bronzosítóm és minden márkát drágállottam azért amennyi ideig én használom. Alapban porcelánfehér bőröm van, most sikerült kis színt magamra szedni de csak annyit, hogy állítólag egészségesebbnek nézek ki:D Mégis jól passzol a bőrömhöz:) Imádom továbbra is, kár hogy barackszínű kiadás nincs belőle mert azt is megvenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

bolero

2013. július 23.

Én is 600 forintért vettem. : ) Megörültem neki, mert bronzosító körútra mentem, de mindegyiket drágálltam. Nem azért, mert ténylegesen drágák voltak, hanem mert kb. két hétig tudom fenntartani a kicsit napbarnított bőrömet, utána visszafehéredem. És a fehér bőrömön a bronzosító nekem leginkább koszos, gombás arcra emlékeztet. (Mondom, magamon!)

Aztán a Rossmannban megláttam, hatszáz forint, Rimmel, pirosító ugyan, de barnás árnyalatok, jó lehet csak.

Nekem a középső, csillogós rész egy kicsit sok. Lehet másnak nem, de én annyira nem vagyok egy csillogós típus, semmi feltűnő nincs rajtam, és ha csillognék, az nálam olyan izzadtságszagú figyelemfelhívó próbálkozás lenne. Egyszerűen nem én vagyok.

Viszont a másik két szín nagyon szép, rátesz még egy lapáttal a napbarnítottságra, de nem mesterkélten. Könnyű eldolgozni, így végeredményben nagyon természetes hatást tudunk elérni.

Viszonylag tartós is rajtam, de mivel kicsi, ecset is jár hozzá (amivel egész sminket nem csinálnék meg, de igazításra tökéletes), ezért könnyedén be lehet dobni a táskába.

Kipróbáltam szemen is, ott is tartós, ráadásul - szerintem - elég szépen kiemeli a szemem zöldségét. (Szürkés-kékes-zöld szemem van, és szeretném, ha ebből csak egy lenne hangsúlyos, mert így leginkább Anglia felhőzetére emlékeztető a szemszínem. Nem szép.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.