Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sdorcii, Módosítva: 2019. január 10.

Tökéletesen formázott és telt szemöldököt eredményez. Kiemeli és hangsúlyozza, volument és formát ad neki.

Rimmel Brow This Way szemöldökceruza
Ár: 1200 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

dorkaww

2020. december 1.

Egy árban van kb. a Maybellines vékonyabb és (szerintem) kevesebb mennyiségű társával de ez mérföldekkel jobb! Kb 2 hónapja használom de már beszereztem egyet plusba belőle mert ez megvett kilóra! Egész nap szépen a helyén marad, kellemesen lehet használni köszönhetően a "háromszögszerű" kialakításának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

DushaX

2020. november 25.

Ha nem a 10. ilyen ceruzát fogyasztom az elmúlt évek alatt, egyet sem :) örök kedvenc. Mennyiségre is bőven több mint a Catrice és társai, de ami a legnagyobb előnye, hogy az énhamvas tónusú hajamhoz/bőrömhöz a Medium Brown árnyalat tökéletes. Az összes többi konkurens társával az inci finci mennyiségen kívül az volt a baj, hogy elképesztően meleg barnák. Ennek nagyon jó hűvös, szürkés, hideg barna színe van. Ha nem kenem el, nyúlok bele véletlen egész nap 100%osan tart. Tényleg abszolút must have nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

FurcsaKavics

2020. szeptember 29.

Kedvenc szemöldökgyártóm. Tartós, nem oxidálódik random színűre, és nekem kézre esik ez a formázott hegy. Medium brown árnyalatút szoktam venni. Hétköznapokra meg mindenféle alkalomra számomra tökéletes. 3 szál szemöldököm van, az is hullik általában, de ezzel a ceruzával percek alatt vállalhatóakat rajzolok magamra. Ajánlom minden hasonló problémával küzdő emberkének. Viszonylag sűrűn akciózzák a drogériák, de teljes áron is megvenném, mert számomra ez egy praktikus termék. (A vírus miatt úszott a szemöldöktetoválásom időpontja, és nem is erőltetem a jelenlegi körülmények miatt.) Body positivity és szeretem a 90-es évekre emlékeztető vékony 3 szál szőrt a szemeim felett. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

rozsaanna

2020. augusztus 28.

Elég jó. Könnyű krémes az állaga, eldolgozni is kellemes, egész nap tart. Viszont a mennyisége nagyon kevés. Ezért számomra csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Misa

2020. augusztus 27.

Nagyon megszerettem. Könnyű vele dolgozni, szép, természetes színe van, és elég tartós is. Nemcsak színt ad, de szépen helyben tartja a szemöldökszálakat is, és a rajta található spirállal együtt használva nagyon szép, természetes eredményt lehet vele elérni. Igaz, hogy nincsen túl sok anyag benne. Biztosan újra fogom venni, különösen, ha akciós. Ehhez nyúlok a legtöbbször.
Egy pici hátránya van: elég bumszli a hegye, és nem lehet emiatt túl precízen dolgozni vele, csak úgy, ha ecsettel viszem fel. De emiatt nem vonok le csillagot, mert még így is nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

gioia

2020. június 12.

Csökkenthették az árát, mert az elsőt én is drágábban vettem még, de mai napon nem akciósan 1599 volt a dm-ben. Újravettem volna az eredeti áron is, mert tényleg klassz, természetes színe van és egész nap tartós. A szemöldökömet se koptatja ki, nagyon gyors megoldás. Ennél már csak egy szemöldökzselével gyorsabb megcsinálni a szemöldököt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Riczi

2019. június 16.

Én is Glamour-napokon szereztem be, ezen év tavaszán. Pár hónapot bírt csak a ceruza, ugyanis az árához képest valóban nagyon kevés anyag van a ceruzában - ezért vontam le egy csillagot tőle. De a megmaradt 4 csillagot teljesen megérdemli: könnyen lehet vele dolgozni, tartós és szép, természetes szemöldökformát lehet vele megalkotni.
A következő Glamour-napokon (tanulva a hibámból), nem csak 1 darabot fogok belőle vásárolni, hanem betárazok. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

pdorka13

2019. május 3.

Glamour napokon szoktam megvenni, mert a 2500 Ft-ot egy kicsit sokallom, mivel olyan sok anyag nincs benne :) Ha egy kicsit kijjebb tekerem, már törik, szóval óvatosan kell vele bánni, de a végeredmény abszolút megéri, mert szép, precíz vonalakat lehet vele húzni, könnyen dolgozható, de tartós. Szuper a kis kefe hozzá, nekem mindenképp újravevős még többször! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Blackxentric

2019. április 13.

Glamour napi szerzeményem. Eddig kétszer használtam, de nem okozott csalódást. Nap végéig a helyén maradt, nem kenődött. Az állaga jó, könnyen lehet vele dolgozni. A 002 színe tökéletes nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

mayupi

2019. április 13.

Mikor megláttam itt a terméket szemöldökceruza keresgélés közben már tudtam, hogy ő lesz a befutó. Nagyon jó állagú, letörni még nem sikerült (ez nálam csoda :'D), és nem kenődik el a nap végére sem. Aki szereti az ABH brow definerét, de egy olcsóbb alternatívát keres, annak tökéletes választás. Főleg most Glamour-napokon 50%-os kuponnal elég baráti az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.