Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sdorcii, Módosítva: 2019. január 10.

Tökéletesen formázott és telt szemöldököt eredményez. Kiemeli és hangsúlyozza, volument és formát ad neki.

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Riczi

2019. június 16.

Én is Glamour-napokon szereztem be, ezen év tavaszán. Pár hónapot bírt csak a ceruza, ugyanis az árához képest valóban nagyon kevés anyag van a ceruzában - ezért vontam le egy csillagot tőle. De a megmaradt 4 csillagot teljesen megérdemli: könnyen lehet vele dolgozni, tartós és szép, természetes szemöldökformát lehet vele megalkotni.
A következő Glamour-napokon (tanulva a hibámból), nem csak 1 darabot fogok belőle vásárolni, hanem betárazok. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

pdorka13

2019. május 3.

Glamour napokon szoktam megvenni, mert a 2500 Ft-ot egy kicsit sokallom, mivel olyan sok anyag nincs benne :) Ha egy kicsit kijjebb tekerem, már törik, szóval óvatosan kell vele bánni, de a végeredmény abszolút megéri, mert szép, precíz vonalakat lehet vele húzni, könnyen dolgozható, de tartós. Szuper a kis kefe hozzá, nekem mindenképp újravevős még többször! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

blondie95

2019. április 19.

Ar ertek aranyban tökeletes, kb 5ször ujravettem mar. A termeszete sszöke hajamhoz a 002 Medium Brown tökeletes arnyalat, enyhen szurkes, nem sargas. Tartossagga is szuper, puha de nem kenödö. Drogerias viszonylatban szerintem a legjobb, az ara is okes. Glamour vagy Joy napokon erdemes többet is beszerezni. Probaltam mar sokfelet, voltak hasonloan jok pl Catrice, csak azok elfogytak 1-2het utan. Ez 1,5 honapot vagy többet is siman bir:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Blackxentric

2019. április 13.

Glamour napi szerzeményem. Eddig kétszer használtam, de nem okozott csalódást. Nap végéig a helyén maradt, nem kenődött. Az állaga jó, könnyen lehet vele dolgozni. A 002 színe tökéletes nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

mayupi

2019. április 13.

Mikor megláttam itt a terméket szemöldökceruza keresgélés közben már tudtam, hogy ő lesz a befutó. Nagyon jó állagú, letörni még nem sikerült (ez nálam csoda :'D), és nem kenődik el a nap végére sem. Aki szereti az ABH brow definerét, de egy olcsóbb alternatívát keres, annak tökéletes választás. Főleg most Glamour-napokon 50%-os kuponnal elég baráti az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Plusskutya

2019. április 3.

Dícséretet érdemel, mert kocsiban, piros lámpánál is kiválóan lehet használni - nagy segítség a reggeli rohanásban. És ha mégsem úgy sikerül a satírozás, ahogyan akartam, a kefés végével szépen lehet korrigálni.
Abszolút kompakt kiszerelés, a színe nekem OK - 003 Dark Brown, jó választás volt a festett sötétbarna hajamhoz és a sötét szemöldökömhöz.
A tartóssága is megfelelő, egy munkanapot szépen kibír.
Ár - érték arányban szuper termék, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

A tartóssága is megfelelő, egy munkanapot szépen kibír.
Ár - érték arányban szuper termék, ajánlom!

Lettike77

2019. január 12.

Nagyon könnyű használni, tartós és a szép a végeredmény. Viszont nagyon gyorsan elfogyott, emiatt kap kevesebb csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

sdorcii

2019. január 4.

Először megijedtem, mert a ceruzában háromszög alakban található a termék. Ennek ellenére, nagyon könnyen használható, nem kell sokat szenvednem a szemöldököm felrajzolásával. Az összetétele számomra kicsit túl waxos, de ha a kefével megigazítom ez se feltűnő. Baromi sokáig kitart, már több mint két hónapja használom és még mindig van benne egy kevés:) A legnagyobb problémám, hogy nem túl nagy a színskála és nem találtam olyan színt ami megfelelne nekem, valamint hogy egész drága. Inkább a Trend It Up-os testvérét fogom megvenni legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.