Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,08 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sdorcii, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2021. november 23.

Kiszerelés:   1,08 g

Tökéletesen formázott és telt szemöldököt eredményez. Kiemeli és hangsúlyozza, volument és formát ad neki.

kkami211203

2022. április 13.

Imádom, DE le kell pontozzam: kevés a mennyisége, gyorsan törik. Ennyi pénzért ennyit szerintem nem éri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Ttimii

2022. április 13.

Nagyon szeretem, már zsinórban harmadjára veszem újra. Próbáltam visszaállni rendes szemöldökceruzára, de ez a brow this way filler teljesen elrontott.
Sajnos nekem is annyi a gondom vele, hogy kevés benne az anyag, illetve volt, hogy leejtettem és kiesett a ,,ceruza" a műanyag tokból.
Emiatt lepontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Emiatt lepontozom.

Tituska01

2022. március 26.

Gyötrelem! Sztem túl vastag és mikor kopik még rosszabb lesz a formája.Ráadásul nem elég hogy vicc a mennyisége alapból,úgy törik mint a ropi.Ha pedig épp csak kitekerem,akkor használhatatlan.Tehát nem nyomom rá erősen és mégis letörik.Jópár szemöldökformázót kipróbáltam már,de ez az első 3 legrosszabban szerepel nálam.Adtam neki ennyi pénzért 2x esélyt,de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 26.

Crimson

2022. február 15.

Végre! Normális szőke szemöldökszín, nem taupe, nem vörös, nem túl sötét, és még tartós is! Leizzadni képtelenség. Kevés is elég belőle, a kis kefével elmaszatolva olyan, mintha valóban lenne szemöldököm :) (Na jó, van, csak kevés és roppant világos, hiába sötétszőke a hajam eredetileg.) Kifejezővé teszi a tekintetet, anélkül, hogy agresszív, vén boszorka arcom lenne.

Kicsit megijedtem, mert ahogy elkezdtem rajzolni, letört belőle egy darab. Szóval vigyázni kell rá, nem dobálni össze-vissza.

Nagyon örülök, hogy ezt vettem, mások is megjegyezték, hogy milyen szép a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

izsofb

2021. október 11.

A legjobb szemöldökceruza. Hát túl vagyok már több tucat por/zselé állagú szemöldökformázó, illetve ceruza elfogyasztásán, de ez a legjobb. Én a leghalványabb árnyalatot használom. Más gyártónál nem találkoztam még ilyen szép, világos színnel. Nagyon tartós, nem kenődik, könnyű vele dolgozni és kiadós. Remélem, még jó sokáig a palettán marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

jusska

2021. május 20.

Jó árban van, kellően tartós, nem maszatolódik, és végre egy igazi hideg barna, mindenféle vöröses beütés nélkül. Háromszöghegyű, aki a végtelen precizitást szereti, lehet hogy nem lesz oda érte, de az én kicsit dúsabb szemöldökeimhez tökéletes, sokadszorra veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

dorkaww

2020. december 1.

Egy árban van kb. a Maybellines vékonyabb és (szerintem) kevesebb mennyiségű társával de ez mérföldekkel jobb! Kb 2 hónapja használom de már beszereztem egyet plusba belőle mert ez megvett kilóra! Egész nap szépen a helyén marad, kellemesen lehet használni köszönhetően a "háromszögszerű" kialakításának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

DushaX

2020. november 25.

Ha nem a 10. ilyen ceruzát fogyasztom az elmúlt évek alatt, egyet sem :) örök kedvenc. Mennyiségre is bőven több mint a Catrice és társai, de ami a legnagyobb előnye, hogy az énhamvas tónusú hajamhoz/bőrömhöz a Medium Brown árnyalat tökéletes. Az összes többi konkurens társával az inci finci mennyiségen kívül az volt a baj, hogy elképesztően meleg barnák. Ennek nagyon jó hűvös, szürkés, hideg barna színe van. Ha nem kenem el, nyúlok bele véletlen egész nap 100%osan tart. Tényleg abszolút must have nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

FurcsaKavics

2020. szeptember 29.

Kedvenc szemöldökgyártóm. Tartós, nem oxidálódik random színűre, és nekem kézre esik ez a formázott hegy. Medium brown árnyalatút szoktam venni. Hétköznapokra meg mindenféle alkalomra számomra tökéletes. 3 szál szemöldököm van, az is hullik általában, de ezzel a ceruzával percek alatt vállalhatóakat rajzolok magamra. Ajánlom minden hasonló problémával küzdő emberkének. Viszonylag sűrűn akciózzák a drogériák, de teljes áron is megvenném, mert számomra ez egy praktikus termék. (A vírus miatt úszott a szemöldöktetoválásom időpontja, és nem is erőltetem a jelenlegi körülmények miatt.) Body positivity és szeretem a 90-es évekre emlékeztető vékony 3 szál szőrt a szemeim felett. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

rozsaanna

2020. augusztus 28.

Elég jó. Könnyű krémes az állaga, eldolgozni is kellemes, egész nap tart. Viszont a mennyisége nagyon kevés. Ezért számomra csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.