Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sdorcii, Módosítva: 2019. január 10.

Tökéletesen formázott és telt szemöldököt eredményez. Kiemeli és hangsúlyozza, volument és formát ad neki.

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Misa

2019. november 29.

Nagyon megszerettem. Könnyű vele dolgozni, szép, természetes színe van, és elég tartós is. Nemcsak színt ad, de szépen helyben tartja a szemöldökszálakat is, és a rajta található spirállal együtt használva nagyon szép, természetes eredményt lehet vele elérni. Igaz, hogy nincsen túl sok anyag benne. Biztosan újra fogom venni, különösen, ha akciós. Ehhez nyúlok a legtöbbször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Riczi

2019. június 16.

Én is Glamour-napokon szereztem be, ezen év tavaszán. Pár hónapot bírt csak a ceruza, ugyanis az árához képest valóban nagyon kevés anyag van a ceruzában - ezért vontam le egy csillagot tőle. De a megmaradt 4 csillagot teljesen megérdemli: könnyen lehet vele dolgozni, tartós és szép, természetes szemöldökformát lehet vele megalkotni.
A következő Glamour-napokon (tanulva a hibámból), nem csak 1 darabot fogok belőle vásárolni, hanem betárazok. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

pdorka13

2019. május 3.

Glamour napokon szoktam megvenni, mert a 2500 Ft-ot egy kicsit sokallom, mivel olyan sok anyag nincs benne :) Ha egy kicsit kijjebb tekerem, már törik, szóval óvatosan kell vele bánni, de a végeredmény abszolút megéri, mert szép, precíz vonalakat lehet vele húzni, könnyen dolgozható, de tartós. Szuper a kis kefe hozzá, nekem mindenképp újravevős még többször! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

blondie95

2019. április 19.

Ar ertek aranyban tökeletes, kb 5ször ujravettem mar. A termeszete sszöke hajamhoz a 002 Medium Brown tökeletes arnyalat, enyhen szurkes, nem sargas. Tartossagga is szuper, puha de nem kenödö. Drogerias viszonylatban szerintem a legjobb, az ara is okes. Glamour vagy Joy napokon erdemes többet is beszerezni. Probaltam mar sokfelet, voltak hasonloan jok pl Catrice, csak azok elfogytak 1-2het utan. Ez 1,5 honapot vagy többet is siman bir:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Blackxentric

2019. április 13.

Glamour napi szerzeményem. Eddig kétszer használtam, de nem okozott csalódást. Nap végéig a helyén maradt, nem kenődött. Az állaga jó, könnyen lehet vele dolgozni. A 002 színe tökéletes nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

mayupi

2019. április 13.

Mikor megláttam itt a terméket szemöldökceruza keresgélés közben már tudtam, hogy ő lesz a befutó. Nagyon jó állagú, letörni még nem sikerült (ez nálam csoda :'D), és nem kenődik el a nap végére sem. Aki szereti az ABH brow definerét, de egy olcsóbb alternatívát keres, annak tökéletes választás. Főleg most Glamour-napokon 50%-os kuponnal elég baráti az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Plusskutya

2019. április 3.

Dícséretet érdemel, mert kocsiban, piros lámpánál is kiválóan lehet használni - nagy segítség a reggeli rohanásban. És ha mégsem úgy sikerül a satírozás, ahogyan akartam, a kefés végével szépen lehet korrigálni.
Abszolút kompakt kiszerelés, a színe nekem OK - 003 Dark Brown, jó választás volt a festett sötétbarna hajamhoz és a sötét szemöldökömhöz.
A tartóssága is megfelelő, egy munkanapot szépen kibír.
Ár - érték arányban szuper termék, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

A tartóssága is megfelelő, egy munkanapot szépen kibír.
Ár - érték arányban szuper termék, ajánlom!

Lettike77

2019. január 12.

Nagyon könnyű használni, tartós és a szép a végeredmény. Viszont nagyon gyorsan elfogyott, emiatt kap kevesebb csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

sdorcii

2019. január 4.

Először megijedtem, mert a ceruzában háromszög alakban található a termék. Ennek ellenére, nagyon könnyen használható, nem kell sokat szenvednem a szemöldököm felrajzolásával. Az összetétele számomra kicsit túl waxos, de ha a kefével megigazítom ez se feltűnő. Baromi sokáig kitart, már több mint két hónapja használom és még mindig van benne egy kevés:) A legnagyobb problémám, hogy nem túl nagy a színskála és nem találtam olyan színt ami megfelelne nekem, valamint hogy egész drága. Inkább a Trend It Up-os testvérét fogom megvenni legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.