Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jane_doe, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Töredezős körömlakk.

Ella

2016. február 5.

Nekem a fehér van meg. Két rétegben szépen fed. Igazából francia manikűrhöz tudom csak felhasználni, mivel sehogy sem akar megrepedni, viszont ahhoz meg annyi más fehér lakkom van, ami egy rétegben is fed, ráadásul ritkán csinálom meg franciásan a körmeimet. Elég nagy csalódás volt, mert azt hittem megütöttem vele a főnyereményt, ehhez képest csak egy sima, mezei lakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

sz.dora

2013. október 11.

Szerencsére leárazottan vettem, mert konkrétan egy körmömre kentem csak fel, és ment a kukába. Nekem nagyon nem tetszik az állaga, borzalom :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

x1342x

2013. szeptember 15.

Volt már többfajta ilyen lakkom, már több mint egy éve használtam töredezős lakkokat amikor rátaláltam erre a Rimmel lakkra... Feketét vettem belőle, örültem hogy kipróbálok egy újat de egyáltalán nem töredezett meg... Később kipróbáltam papíron, Rimmel lakkal alatta de talán három- négy repedés keletkezett csak, szóval csalódnom kellett. Kár, mert az állaga és ecsete is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

toll6565

2013. február 25.

Nagyon tetszik. Régóta szemeztem egy repedezővel, és azért vettem meg pont ezt, mert egy kicsit le volt árazva, és nem egy rossz márka azért. :) Először kicsit féltem, és nem is sikerült annyira szépen, de már nagyon ügyesen csinálom, nagyon szép mindig, és gyors is. Nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 25.

rhinestone

2012. október 24.

Ez az első ilyen lakkom, így nem tudom, hogy én vagyok béna vagy a lakk ennyire vacak, de nekem nem működik. Ha repedezik egyáltalán, az is olyan nyomi... nem olyan mint amire számítottam. Bár lehet még gyakorolnom kell. Egyenlőre kap egy gyenge hármast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

fancsa

2012. szeptember 21.

Én a fehérrel kísérleteztem, de eléggé csalódnom kellett. Repedezős lakkból találkoztam százszorta jobbal is, őszintén szólva nekem nem igazán repedezett fel. Annyi pozitívumot viszont tudok mondani, hogy száradás után a köröm felszín, a köröm tapintása sokkal kellemesebb, mint az IsaDorás repedezősének.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Blame

2012. május 28.

Ezelőtt nem igazán tetszettek a töredezett lakkok. Viszont a múltkor megláttam akciósan a Rossmannban és gondoltam teszek vele egy próbát és nagyon megtetszett. :D Tartottam tőle hogy majd nem repedezik, de tévedtem mert még kb. a körmöm felénél tartottam a lakkozásba mikor már a másik fele elkezdett töredezni. XD Szóval kicsit gyorsítanom kellett a tempón. :P Egyszóval elégedett vagyok vele. Mert könnyű felvinni, bár kicsit gyorsan kell. :D De jól néz ki és tartós is. Jó lenne még több színt is beszerezni belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

jane_doe

2012. március 2.

Sorra próbáltam ki különböző töredezős körömlakkokat, de valahogy egyik sem akart szépen megtörni. Ez pirosban van meg és egyszerűen imádom. Szeretem az ecsetjét, a színét, és a végeredmény mindig szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, Red 6 / CI 15850, Black 2 / CI 77266, Red 7 / CI 15850

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.