Rimmel

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: candice01, az összetevőket feltöltötte: koxy001, Módosítva: 2015. február 24.

• azonnal simává varázsolja a szemhéjat
  • segít meghosszabbítani a  szemfestés tartósságát

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Zafina

2017. május 29.

Rimmel szemhéj primert vettem a minap, szerintem ez ugyanaz csak új lett a csomagolása. Nagyon rossz termék!!!!! Összeáll tőle a szemhéjpúder vastag ránc csíkokba! Pont, hogy ki kellene simítani - arra találták ki ezt a terméket, ha tehetném 0 csillagot adnék neki, szörnyű termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Erina

2016. november 23.

Nem vagyok tőle elragadtatva :( Első használatkor nagyon szuper volt, a szemhéjpúder egész nap nem csomósodott. Második alkalommal amikor kibontottam, csomós volt egy kicsit, alig tudtam szépen eloszlatni. Ha elfogy (ha elfogy és nem a kukában végzi) akkor biztos nem veszem újra. De ha valakinek van egy jól bevált terméke légyszi írjon :) Köszi

UP: A kukában végezte. Áttörölt, tiszta szemhéjra vittem fel, de valamiért mindig kis csomók lettek a tubusban és így nem is lehetett szépen felvinni sem. Nem ér semmit ez a cucc, kerüljétek messzire!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

linszu

2015. július 17.

Pár hónapja vettem meg és napi szinten használtam. Az igaz, hogy a szemhéj felületét bársonyossá teszi, de hosszú hónapok tapasztalata beszél belőlem: semmiben nem segítette a szemhéjpúderem tartósságát. Pár óra elég minden nap, hogy összeálljon egy vastag csíkban a festék a szemhéjamon. Nem is tudom, hányféle módon próbáltam használni, először azt gondoltam, én rontok el valamit, de igazából a probléma már ott kezdődik, hogy egyik nap a primer után kb. 15 percig még nem vittem semmilyen festéket fel a szememre és arra lettem egyszer csak figyelmes, hogy egy vastag fehér csíkban összeállt. Számomra tényleg használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 17.

gina82

2015. április 5.

Nem vagyok tőle elragadtatva,sokkal többet vártam ettől a terméktől.Színtelen felkenéskor.Nem bír ki egy egész napot és Nekem irritálta a szemem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

koxy001

2015. február 6.

Igaz ez első szemhéjalapom így nem tudok összehasonlítást végezni semmivel, de elmondhatom így is hogy nem bántam meg, habár sokáig nem láttam értelmét beruházni egy ilyenbe. Könnyű a felvitele és az állaga is kellemes, nem ragad, nem irritálja a szemem vagy a bőröm. A szemhéjpúder ott van nap végén is ahova felvittem, nem mosódik és nem halványodik el, ráadásul a színek is szebbek. Az ára nagyon kedvező, sok "no name" termékkel találkoztam már ennél jóval drágább árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol