Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: captainbetti, Módosítva: 2015. május 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselés lakk-hatást biztosító fedőlakk. Védi és fényessé varázsolja a színes körömlakkot. A maxi ecset megkönnyíti a használatot.

Berberis

2017. április 29.

Többször próbáltam, de minden alkalommal borzasztóan teljesített. Általában este lakkozok, legalább 1 órát vártam lefekvés előtt minden alkalommal és így is több helyen meggyűrődött. Moshattam le másnap. Szörnyű, senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

JenniferB

2016. augusztus 20.

Szép a végeredmény, kár hogy egy napig sem tart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Szép a végeredmény, kár hogy egy napig sem tart

bius4

2016. július 25.

Nagyot csalódtam benne, egy napot nem bír repedezés nélkül. Egy 100Ft-osban vásárolt átlátszó lakk többet ér nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

rekku

2015. szeptember 2.

Teljesen megvagyok elégedve vele. Elolvastam a véleményeket és kicsit féltem, hogy fölöslegesen vettem meg. Aztán kipróbáltam és nagyon jó, imádom. Szép fényes a körömlakk tőle és nekem 5 napig biztos fenn maradt a lakk, ami más fedőlakktól nem várható el és gyorsan szárad. Sajnos elfogyott és sehol sem találok a boltokban, pedig megnéztem már vagy 10 helyen. Esetleg valaki tudja hol lehet még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Csücsök

2015. július 9.

Egész jó áron jutottam hozzá a DM-ben. Alapjába véve megvagyok vele elégedve. Csillogást ad, de nem teszi tartóssá a körömlakkot az tuti. Hát semmi extra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

captainbetti

2015. május 11.

Nagyot csalódtam ebben a fedőlakkban! Jól hangzott hogy zselés hatás meg ilyenek, szép is volt, kb fél órán keresztül, amíg nem álltam neki valamit csinálni. Gyorsan repedezik ami engem nagyon zavar, mert emiatt le is pattogzott a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Messy2214

2015. január 27.

Valóban hamar berepedezik,de én ezért nem vonok le csillagot,mert homoklakkon észre sem venni.Hamar szárad,jó az ecsete és elég sokáig megtartja a manit. Ami nagyon nem tetszik,hogy félig van az üveg és be van sürüsödve,ráadásul az ecsete olyan rövid,hogy alig bírom kiszedni a lakkot.Ez így csak pocsékolás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

dora825

2014. december 31.

Nem annyira rossz ez a fedőlakk. Szép fényes lesz tőle a körmöm, viszonylag tartós de csak akkor ha kétszer átkened a lakkot,nagyon gyorsan megszárad és tényleg egy kicsit olyan 3d-s hatást kelt a körmön. Én azt sajnálom benne hogy gyorsan berepedezik a lakk ha nem vigyázunk rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 31.

zsofi569

2014. december 6.

Nem rossz ez a fedolakk.Igaz berepedezik a koromvegeknel egy kicsit de az engem nem zavar.jo az ecsete szep fényes lesz tőle a koromlakk meg nagyon tartos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

katja

2014. október 7.

Csodálatosan szép felületet csinál a körmökre - egy napig. Utána berepedezik a körömvégeknél. Tartósnak tartós, mert nem kopik, meg nem pattog, de a repedezés nagyon zavaró.
Aki szeret naponta lakkozni, annak kiváló!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Aki szeret naponta lakkozni, annak kiváló!:)

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: D&C Violet 2