Rimmel

Ár:   900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: sly, az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2016. február 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fényes fedőlakk, ami akár 10 napon át tartó csillogástad bármilyen színes lakkal festett körömnek.

Evi120

2016. április 19.

Eddig a legjobb fedőlakk, amit valaha használtam. Előtte két rétegben felviszem a színes lakkot, utána kenem le ezzel. Hamar megszárad, fényes és a körmeim nagyon sokáig bírják a strapát. Sokan mondják, hogy olyan, mintha manikűröstől jöttem volna. Az olcsó lakkokkal is működik, ezentúl csak ilyet veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

spotted0502

2015. június 6.

Nekem eddig ez vált be a legjobban, én ált. a Rimmel pro lakkokkal használom. De utánanézek majd az előttem lévők javaslatainak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

TheGirl

2015. április 11.

Imádom! Nagyon gyorsan szárad,és az alatta lévő lakkot is megszilárdítja. Tényleg szép fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Ingrido

2015. február 5.

Nekem eddig jól teljesít. Hát, olyanokat, hogy 10 napig tart, én már nem hiszek el. Nincsenek túlzott elvárásaim. Más márkájú lakkra kentem, nem szedte föl, teljesen pöpec. 3. napja van fönt, házi munka mellett, és le nem pattogott, sőt, még csillog is. Pedig korábban professzionális fényem volt, tehát van mihez hasonlítani. Lehet, csak szerencsém van. Nekem tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Kodi

2014. augusztus 29.

Mostanában fedőlakkban ekkorát nem csalódtam. Tragédia. Az egyik Rimmel lakkom fölé kentem fel egy rétegben. Az én elvárásaimhoz képest lassan szárad, és az Ultra Shine névhez képest nem elég fényes, már szinte matt. Az ecsete egész jó, de felszedi a színt valóban. Reggelre pedig néhány körmömön lepattant a vége. Kb. annyit tud, mint egy 2-300 Ft-os lakk, sőt még azok között is jobbat lehet találni ld. Jollie F. Quick Dry Zoom. Kifejezetten rossz ár-érték arány, hiszen ez a legtöbb helyen 1200 Ft-ba kerül. Véleményem szerin a NYC TD - bár nem volt a kedvencem - kenterbe veri ezt a lakkot, csak már nem lehet kapni. Általában BTGN High Glosst használok és még mindig azt tartom a legjobbnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

svivko

2014. július 20.

A NYC-nál (turbo dry) mérföldekkel jobban bejött a Rimmel Finishing Touch Ultra Shine Top Coat. Tartósabb vele a lakkozásom, nem sárgítja a világos lakkokat, mint a NYC, és valamivel gyorsabban mélyszárít, az ecsete is pöpec. Ezekívül nem sűrűsödik be, most kb 40% van meg, és ugyanolyan "vizes" mint a legelején. Egy vékony réteg elég belőle, és ez nem nyalja el a díszítést- vagy marja fel a lakkot. Imádom. Csak ajánlani tudom.
Én 1,5 év után váltottam a Tubro dry-ról, azt hittem az a legleg, de megelégeltem, hogy a nude lakkjaimat besárgította - ahová nem jutott lakk a széleknél, ott vettem észre- illetve, hogy a már megszáradt díszítést elrontotta.
1115 Ft, legutóbb a Müllerben láttam ennyiért.
Bár valamivel drágább, de mivel nem sűrűsödik, vizes állagának köszönhetően csak egy irtó vékony réteg kell a tökéletes hatáshoz, így szerintem gazdaságos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

1115 Ft, legutóbb a Müllerben láttam ennyiért.

angeltear

2013. október 27.

Szerintem jó kis cucc, sokkal jobb, mint az általam eddig használt (NYC, Essence, Sally Hansen...) fedőlakkok. Ha nem vigyázok és még nem szárad meg teljesen a lakk tényleg felszedi, de ezt el tudom kerülni kellő odafigyeléssel. Olyan fedőlakkot kerestem, ami a mintás körmöket nem maszatolja el, ez eddig még szerencsére nem történt meg. Jó gyorsan szárad és gyönyörű fényes lesz tőle a manikűr. Elég tartós is, 4. napja van rajtam, a körömvégeken kezdett el kopni a lakkozás. Egyelőre nem bántam meg ezt a fedőlakkot, majd még jövök a frissítéssel, ha lesz változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

sly

2013. augusztus 18.

Teljesen átlagos fedőlakk, semmi extra. Egy hibája van, felszedi a színt. A Maybelline mini colorama 51 French White-ot jobban oldja mint a körömlakklemosó ( egy ragacsos zselé lett az "elegyükből" :/ ) de a színes Rimmel Salon Pro lakkokat is felszedi, két színnel is kipróbáltam. Azzal lehet trükközni, ha rácseppentünk egy kicsit a körömre, és azután oszlatjuk el, mert így csak a top coat érintkezik a színes lakkal az ecset nem. Tehát el lehet használni, de elég macerás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i