Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2017. március 29.

Selymesen könnyű textúrájú highlighter. Használható önmagában vagy alapozóval keverve az arc és a dekoltázs hangsúlyozására.

3 árnyalatban kapható

elliehrt

2017. január 4.

Nekem a 003-as Soho Glow árnyalat van meg. Szoktam használni primer-ként is, de a smink tetején is gyönyörűként néz ki, mint highlighter. Nem túl nagyok benne a csillámok, ezért nagyon szép természetes csillogást ad a bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.