Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kiszerelés:   2,4 g

Gélállagú szemhéjtus és tusecset a Rimmel Kate Moss kollekciójából.

005 Emerald színben kapható.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 7.

Nagyon szeretem, jól kenhető, könnyen lemosható, nem mázolódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 7.

Nagyon szeretem, jól kenhető, könnyen lemosható, nem mázolódik.

boni04

2016. szeptember 15.

Gyönyörű szép színe van, semmilyen kép vagy fotó nem tudja visszaadni. A hozzá kapott ecsettel nekem nem sikerült szépen használni, túl vastag vonalat lehet vele húzni és nagyon műanyagok a szálak, az ecset tele lesz az anyaggal, kivéve a végét, ahol pont használnám.. fura..
NAde ezen túllépve (rúzsecsetté lépett elő, annak tök jó) rajtam igazán tartós volt, bár a nap végére pergett belőle pici. Próbáltam a lemosómmal és sima olivaolajjal, mindkettő szépen leszedte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Teniko

2015. december 30.

Régóta szemeztem vele, de megérte megvenni. Tartós, pigmentált. Csak kicsit nehéz leszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Katie

2015. szeptember 4.

Már hónapokkal ezelőtt beleszerettem a színébe, és most végre meg is tudtam venni és kipróbálni. Gyönyörű színe van, és élőben még szebben mutat, mint a csomagoláson. Nagyon enyhén csillámos, de egyáltalán nem zavaró, hétköznapi sminkekhez is megy szerintem. Viszonylag tartósnak tűnik, a vízállóságáról nem igazán tudok nyilatkozni, de most majd jönnek a szeles napok és a könnyező szemek, akkor majd letesztelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.