Rimmel

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. május 24.

A Magnif'eyes Eye Primer tökéletes termék, amellyel szemhéját alapozhatja. Használja a szemhéjfesték alá, így akár 24 órán keresztül viselheti sminkjét. Megakadályozza a gyűrődést, és az elmosódást.

AKCIÓ! 11 részes sminkszett
Ár: 3000 Ft helyett 2500 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
carolinett33

2019. november 26.

Nekem sosem volt igazán opció a szemhéjpúder, annyira pici mélyen ülő zsíros szinte ázsiai sminkes rémálom szemhéjam van amin semmi nem maradt meg... aztán idén NYÁRON elkezdtem ezt használni, olyan a munkám hogy simán vannak 12-14 órás munkanapjaim és a tűző napon vagyok folyamatos mozgásban, nem hiszem hogy többet kell mondanom ennél, öt csillag....!!!! (Próbáltam párat, essence, artdeco, rdely, mind krémmánia sztár termékeket, semmit nem értek nekem..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

PrincessMarshmallow

2019. október 27.

A kedvenc primerem volt, mivel iszonyú tartósnak bizonyult és még a színeket is élénkebbé tette. (18 órát is kibírt) Sajnos eltűnt a boltok polcairól, pedig újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

LoRs

2019. október 10.

A kedvenc szemhéjpúderalapom volt, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni, én sem találom már sehol :( Ár-érték arányban verhetetlen, nagyon kellemes viselet, a szemhéjpúder tényleg egész nap a helyén marad. Egy tubus pedig majdnem egy évig elég. Remélem hamarosan kijön a márka legalább egy hasonlóan jó új változattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

GyimA87

2019. október 9.

Akciósan vettem és most nem találom sehol. Imádom, tartós lesz tőle a smink, könnyen lehet rádolgozni. És az érzékeny szememet és a kontaktlencse viselésnél sem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Katesz266

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 14.

Akciósan vettem, de az eredeti árát is simán kifizetném érte. Újravevős. Amelyik smink alatt ott van az estig nem jön le. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

virumiru

2019. augusztus 13.

Akciósan 400 forintért vettem, de többet is megér!! Nagyon szépen a helyén tartja a szemhéjpúdert:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

nagyerika28

2019. július 22.

399.- a Rossmannba! Ez az első primerem, ami tényleg a helyén tartja a szemsminket. Direkt olyan púderral próbáltam ki, ami 2 perc alatt becsíkozódik a szemhéjamon, most viszont este úgy mostam le, ahogy reggel feltettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

schnau.adelle

2019. június 1.

Életem első szemhéj alapozója. Szerintem tök jó kis termék.
Dm-ben 400Ft-ra ki van árusítva. Valószínűleg megszűnik!?
Ha gondoljátok csapjatok le rá. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Életem első szemhéj alapozója. Szerintem tök jó kis termék.
Dm-ben 400Ft-ra ki van árusítva. Valószínűleg megszűnik!?
Ha gondoljátok csapjatok le rá. 🙂

ReiShiltenphie

2019. május 31.

Ez az első szemhéjprimerem, viszonyítási alapom tehát nincsen más fajtákhoz Nagyon szeretem, alig van színe, tetszik az állaga, jól rátapad a szemhéjfesték. Megvagyok vele elégedve teljesen. Plusz pont hogy nem irritálja a szememet mert érzékeny és nem mindegy mit kenek rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

amygdala0131

2019. május 1.

Nincs ennél jobb szemhéj primer. A színe nagyon halvány, a kis ereket a szemhéjon nem tüntetni el, viszont egész nap helyén tartja a sminket, nem ül bele a redőkbe, sőt, ha sminkben alszok el, az másnap is ugyanúgy a szememen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sorbitol h 1 1