Rimmel

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2013. január 10.

Bőrszínhez igazodó korrektor, mely 3 árnyalatban kapható.

Moringa

2019. szeptember 29.

Az üzletben jónak tűnt, de valószínű ez az ottani mesterséges fények eredménye. Karikákat nem tüntet el szépen az összetevői pedig közelítik a csapnivalót. Allergiára hajlamos a szemkörnyékem ezért rajtam hamar jelentkezik ha valami nem okés, sajnos így lett ezzel a korrektorral is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nashuaaa

2019. augusztus 29.

Elhasználtam egyet, a világomat nem váltotta meg (durván karikás szemek, lilás-feketés karikákkal),de nem volt rossz. Enyhe- talán közepes fedése volt, ami nekem kevés, viszont ami előnye sok másik korrektorral szemben, hogy nem szárította a szemkörnyékemet. Az állaga nagyon jó krémes, könnyű eldolgozni. Mindezzel együtt újravenni valószínüleg nem fogom, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Leander

2019. július 9.

010 Ivory színben használtam és tökéletes volt. Csak a szemem alá használok folyékony korrektort - kifejezett bőrhibára krémesebbet szoktam kenni. Ez tökéletesen teszi a dolgát: elhalványítja a táskákat, apró szem alatti ráncoskákat. Bőrhibákra lehet, hogy kicsit kevés lenne, de a szem alá táskátlanításra nekem tökéletesen bevált. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

timoo98

2019. május 20.

Nekem szepen takar, en alapozó alatt hasznalom általában, szem alá és pattanásokra. Tetszik hogy ilyen ecsetes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

mkdorina

2018. november 14.

Legjobb fedésű, legtartósabb korrektor, amivel eddig találkoztam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Legjobb fedésű, legtartósabb korrektor, amivel eddig találkoztam!

Reni666

2018. június 24.

Én a szemem alatti karikákra vettem , de sajnos nekem nem vált be :.
a fedése gyenge , igazábol nem tudtam használni. nekem nem volt tartos sem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Én a szemem alatti karikákra vettem , de sajnos nekem nem vált be :.
a fedése gyenge , igazábol nem tudtam használni. nekem nem volt tartos sem .

Scylla

2018. június 1.

A szemem alatti karikrákra használom, és nagyon szeretem. Közepes a fedése, de tartós, és nem gyűlik össze az apróbb ráncokban. Természetes hatású. Praktikus a csomagolása is, kis helyen elfér. Időnként próbálkozom különböző korrektorokkal, de ehhez mindig visszatérek. Kellemetlen hatása nem jelentkezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Kittikataa

2018. május 14.

A szemem alá használom leginkább télen mert világos eléggé. Most áttértem a Fit me-re egy ideje, de van egy full bontatlanom még a szekrényben. Ha elfogy a Fit me, tuti őt fogom megint elővenni. Télire amúgy is kellemesebb, mert krémes korrektor. Szeretem az ecsetet mert nem kell lemosni ha megis kevesebb kellene, hanem az ecset magaban tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Ekka86

2018. április 16.

Tökéletes, imádom! Hulla fehér vagyok, a karikáimra használom és minden alkalommal meglepődöm, hogy jééééé, ez TÉNYLEG eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

eli2

2018. április 16.

nem fed annyira jól

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

nem fed annyira jól

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Juice, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, PEG-10, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.