Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2018. november 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Színváltó, metál színű körömlakk.

4 árnyalatban kapható.

agica1989

2014. február 15.

Itthon nem láttam, így ASOS-ról rendeltem. Nekem a 60 Royal Blue árnyalat van meg és nagyon tetszik. Kék, lilás beütéssel. Nagyon gyorsan szárad. =) Viszont kell a 3 réteg, de minimúm 2, mert különben kicsit átlátszik. Tartósságáról csak később tudok nyilatkozni.

Update: 3 napig bírta a körmömön, de rengeteget mosogattam vele.
A színe csak a felkenéskor volt kék. Később inkább zöld és lila, az egyik ismerősöm szerint olyan mint egy kagyló belseje. Szerintem inkább a rózsabogár színéhez hasonlít a legjobban. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Update: 3 napig bírta a körmömön, de rengeteget mosogattam vele.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.