Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2013. január 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2 árnyalatban kapható, magas fedésű csillámos körömlakk.

Aanyta

2015. december 16.

Nagyon megtetszett a színe, de csalódtam a tartósságát illetően.Nekem lepattogzott már másnap a körmömről, úgy , hogy közben nem is áztattam vagy mosogattam volna.(002 Ruby Crush )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

zafira

2013. október 2.

Nekem a 001 diamond dust (szurkes ezust) van meg.Szep csillamos ket retegben kell felvinni ,de mindenkepp kell fedolakk kulonben matt.Hamar kopik ami azert erdekes mert nagyon nehez lemosni... nem veszem ujra annyira nem extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol