Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: lizard, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tartós fedőlakk, akár 10 napig tartó színek.

Ár: 800 (+pk) , Eladó: pill
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel a XIII. kerületben, postázás (foxpost, posta) előre utalás esetén
Mundow

2016. június 25.

Nagyon szeretem. A széles és lekerekített ecset nagyon praktikus. Körömlakkozás után pár nap elteltével szoktam használni, mert szép fényt ad a lakknak és meghosszabbítja tartósságát még pár nappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Dönci

2014. január 31.

Elég régen használtam, de azért megpróbálok jól visszaemlékezni. Akkoriban ezt az egyetlen fedőlakkot láttam a Rossmannban, amiből volt is készleten. Az ecsetet imádtam, széles és lekerekített, akár egy vonással befedi a körmöt. Nagyon apró lila csillámok vannak benne, de ez csak az üvegben látszik. Szép fényt és jó tartósságot a a körömlakknak (ami természetesen korántsem 10 nap), a száradási ideje is viszonylag jó. Nem volt rossz, de nem volt akkora kedvencem, hogy ennyi idő után is emlékezzek rá. Most pont kéne egy fedőlakk, lehet, hogy ezt veszem meg. Ha így történik, updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 31.

nickie23

2013. január 16.

Basszus ma jöttem rá,hogy a két utóbbi fedőlakkom ez volt nem a másik,amihez írtam,úgy a vélemény keveredett úgymond. De természetesen 5-ös ez a termék. Egyébként én ezt és 5in1 alap- és fedőlakkot láttam ma,azt a másikat nem. Ma ahogy nézelődtem itt,láttam meg ezt,azt gondoltam minek van 2-szer felrakva a fedőlakk,aztán persze feltűnt,h.más az üveg. Elnézést kérek! Mentségemre legyen szólva.h.leginkább telón netezek,amin ugye nem olyan nagy a képernyő. Komolyan elgondolkodtam,h.szemüveg kellene. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

CocoSunrise

2013. január 9.

UPDATE Most, hogy már egy ideje használom, hozzátenném, hogy a lakk tartósságához kb 1-2 napot ad, szóval nem nagy durranás. A 10 napig tartó hatás nevetséges túlzás. Max 4 nap és annyi. Nem fogom újravenni, de elhasználom...

Sajnos nem volt BTGN ahol kerestem, úgyhogy gondoltam megpróbálkozom ezzel. Hát elvagyok vele... végülis jó kis fedőlakk ez, habár lassabban szárad mint a BTGN és annyira nem is tartós szerintem. De elmegy, megvagyok vele, nem bántam meg, hogy megvettem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

jkrisztie2

2013. január 2.

Szuper ez a fedőlakk, szép, tartós az eredmény, gyorsan szárad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Szuper ez a fedőlakk, szép, tartós az eredmény, gyorsan szárad!

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)