Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wifee, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   2,5 ml

24 órás tartást biztosító vízálló szemhéjtus.

Evaaaa

2017. november 26.

mikor megvettem kicsit féltem ettől a bogyótól a végén, eddig csak ecseteset használtam, de akciós volt meg jó márka stb, gondoltam max veszek egy ecsetet és azzal használom el. kipróbáltam itthon és az én tusvonalam tökéletes lett, nem is kellett törölgetni, igazgatni, elsőre telitalálat. egyenletesen sikerült felvinni a festéket is. szerintem azért, mert nagyon hajlékony a fej és nem lehet túlságosan rányomni. a szempillám sem lett csupa festék. (mindezt úgy, hogy lassan 2 éve nem festettem magamnak tusvonalat.)
a vízállóságát tekintve is elég jó. mikor egyszerűen csak víz éri nem kezd elfolyni, teljesen megtartja a formáját, de érintéssel szemben már nem volt ilyen tartós. szárazon annak is egész jól ellenáll.

szerintem nem érdemli ez a termék, hogy ennyire lepontozzák csak azért mert a fej hozzá nehezen használható valakinek. a szemhéjpúderekhez sem azt a játékpálcikát használja senki szerintem, amit mellé tesznek, hanem saját ecsetet. ehhez is be lehet szerezni pár száz forintért egyet. maga a tus nagyon jó, tökéletesen használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

LauraDorina

2017. április 8.

Spirállal vettem szettben. S. O. S. Alapon akciósan, de nem tudtam, hogy ilyen bogyó van a végén... Kipróbáltam lehetetlenség volt vonalat húzni... Levágtam a bogyót, kihegyeztem, de így is nehéz vele a vonalat húzni, bár már nem lehetetlen. Egy baj van a szárán sok a festék belefolyok a pillámba és összetapadt spirálozás előtt. De maga a spirál is pocsék. Pénzkidobás magas fokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

Reni39946

2017. február 26.

Még szerencse, hogy ajándék volt és nem adtam érte pénzt. Egyszer használtam, akkor is le kellett mosnom, mert nem lehet vele normális tusvonalat húzni, legalábbis én nem tudok. Már amikor a kézfejemen próbáltam, pislogtam, hogy mi ez a golyó a végén és miért hajlik ennyire, de azért csak felkentem a szememre is, mert nagyon szép a szín, amikor megszárad és alig tudtam lemosni a kezemről... Nem hiszem, hogy használni fogom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

wifee

2017. február 25.

Használhatatlan a kis gömb miatt a végén. Én értem hogy Bold de ennyire azért ne legyen már, hogy csak ilyen vastag és összevissza vonalat lehessen vele húzni. Az anyaga egyébként jó, állagra is, szép a színe és könnyen lehet javítani amíg meg nem szárad. Még kipróbálom egy másik kifogyott tus ecsetével háááátha. De ha nem akkor kuka. Teljes pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Aquila

2017. február 21.

Használhatatlan. Maga az anyag nagyon jó, tartós, szép, fekete, gyorsan szárad stb. Viszont ez a golyó az aplikátor végén valami borzalom, konkrétan használhatatlanná teszi a terméket. Egyrészt nagyon hajlik így nehéz pontosan dolgozni vele, másrészt a bogyó miatt a szép, vékony vonalat felejtsd is el, a belső szemzughoz közel át kellett váltanom egy másik tusra, ha nem akartam pandaszemet, ráadásul nem szép egyenes vonalat húz, hanem ilyen kis hullámosat. Nem szép. Olyan mintha remegett volna a kezem. Ami kár, mert amúgy a cucc tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

imbeth

2017. február 20.

Mi ez a golyó a végén és miért hajlik ennyire? Most vettem a kis dobozkában párban a narisárga szempillaspirállal és szörnyen utálom már most! Eddig semmi problémát nem okozott egy tus se, de katasztrófa milyen vonalat húzok ezzel. Egyenlőre egy csillag, legszívesebben már most kivágnám a fenébe. Remélem a spirál is ilyen rossz lesz , hogy az egész kidobott pénz legyen. :( Ha valakinek ez bejön és tudja használni írjon bátran, eladom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.