Rimmel

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2013. január 9.

Kiszerelés:   1,2 g

Ultra krémes állagú,  vízálló szemceruza.

7 intenzív színű árnyalatban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

duchess_g

2021. június 27.

Tartós drogériás szemceruzát kerestem, és erről írták a legjobbakat. Csodákat nem kell várni tőle, ez is elkenődik egy ido utan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Mobara

2021. június 8.

Zöld és lila és kék van belőle. A legjobb szemceruza, amit eddig használtam, intenzív színek, egész nap tart, nem maszatolódik el, könnyen kenhető. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

Pipere

2021. május 22.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. A 008 sötétkék színű darab van meg, szép pigmentált, de a vízvonalban egyáltalán nem tartós. Elméletileg vízálló, akkor nem kéne ott is bírnia legalább egy ideig? Vagy én vagyok aki félreértelmezte?
Ráadásul túl puha, nagyon törik. Hiába hegyezem ki, rögtön kis darabokra esik szét a hegye. Lehet hibás darabot vettem, de ez így nem igazán jött be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Brunettee

2021. február 9.

A nude árnyalat, és az arany csillámos szín van meg. Előbbi nagy szerelem, mióta megvettem, szinte minden nap használom. Vízvonalon kiválóan teljesít, ahogy lentebb is írják. A másikat még próbálgatom, a színét kell megszoknom, más gond nincs vele. A többi színt is nézegettem, erős a gyanúm, hogy venni fogok még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

BettyP92

2020. december 12.

Nagyon szuper! Egész nap megmarad(nekem vízvonalban is, minimalisat kopik estére) könnyű használni, gyorsan precízen fel lehet kenni. Imadom !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

nellory816

2020. október 29.

fekete van belőle, nekem egy kicsit túl krémes, puha az állaga és zavar, hogy nem lehet teljesen hegyesre hegyezni. egyébként tetszik, hogy ennyire erős színe van de a vízvonalban is lehetne tartósabb. bár én pont az ilyen krémes ceruzáknál tapasztalatom azt, hogy a vízvonalban kevésbé, inkább a szempillatőben tart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

racheldawes

2020. szeptember 29.

A Nude árnyalat birtokosa vagyok. Kb. egy hónapja vettem, de azóta minden egyes alkalommal ezt használom sminkelésnél az alsó vízvonal kihúzására, illetve felülre, a szempillák töveinél. Nagyon szépen megnyitja a tekintetemet, kiemeli és még fiatalosabbá, vidámabbá teszi a szemeimet. Gyönyörűen mutat mind a világosabb (kékes, pinkes), mind pedig az őszies, barnás árnyalatú szemhéjpúdereimmel. Puhaságának köszönhetően nagyon könnyű a felvitele is, nem karcol, nem lesz "darabos" a végeredmény. Nem maszatolódik, irritációt sem okozott és a tartósságát tekintve is elégedett vagyok vele, napközben egyszer szoktam még ráerősíteni. Hegyezni is egyszerű, legalábbis szemceruza hegyezővel. Ár-érték arányban szuper termék, örülök, hogy rátaláltam, biztosan be fogok szerezni még belőle pár színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. szeptember 3.

010 Deep Wine - 24 órás felirattal: minden árkategóriájú szemceruzát kipróbáltam már és az a tapasztalatom, hogy nem érdemes drogérián kívül, magasabb árkategóriában válogatni sem szemceruzát, sem szájceruzát, mert semmivel sem jobbak, csak többszörös árat fizetünk értük, mint ahogyan korábban én is tettem.
Régen a fekete szín volt nálam a meghatározó, de most már pár éve felváltották a feketét a barnás árnyalatok, feketét már jó ideje egyáltalán nem vásárolok.
Ez a ceruza, ahogyan azt már sokan leírták, kitűnő választás, majdnem egy egész napot kibír, könnyen felvihető, nem szántja fel a legérzékenyebb részeket és nem is maszatolódik. Igaz, hogy hegyezni kell, de én is inkább ezt a kivitelt preferálom, pár másodperc és kész is a hegyezés.
Remélem, mostanában nem vonják ki a forgalomból, nagyon megkedveltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Remélem, mostanában nem vonják ki a forgalomból, nagyon megkedveltem.

Judy1

2020. szeptember 1.

Barna színben van meg, csak a belső, felső szemhéjamra használom, hogy hangsúlyozzam a szememet. Az eddig használt legtartósabb szemceruzám a felső vízvonalra! :) Egyáltalán nem kenődik, maszatolódik, nem látszik semmi a nap során belőle az alsó vízvonalamon. Ez volt számomra a legfőbb kritérium, emiatt nagyon szeretem. A nap során egyszer át kell rajta menni, így a tartósság miatt vonok le 1 csillagot, de így is remek termék.
Update: a meleget nem bírja, és ilyenkor a felső szemhéjamról átkerül az alsóra. :( De tusként, a szempillák tövében ilyenkor is tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

ErikaErika2

2020. augusztus 10.

Eletem legjobb szemceruzaja. Elmondhatom, hogy rengeteg ceruzat vasaroltam mar meg, dragat es olcsot, egyik rosszabb volt mint a masik. A szemhejamrol minden ceruza idaig elmaszatolodott, foleg nyaron, mikor izzad a borom plusz a mozgo resz mindig odaer a nem mozgohoz. Ez viszont ott marad estig, szemhejpuder se akadaly neki es leszedesnel is kicsit dolgozni kell vele (sima micellas vizzel lejon). En jobban szeretem a ceruzat a tusnal, igy aztan rettenetesen boldog vagyok, hogy vegre ratalaltam az igazira. :D Vettem is belole zoldet, szurket, bordot, lilat es egy keket. Telre veszek majd egy feketet is es ha meg talalkozom egyeb szinekkel azt is beszerzem. Mas ceruza nem is kell nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Paraffin, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.