Rimmel

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2013. január 9.

Kiszerelés:   1,2 g

Ultra krémes állagú,  vízálló szemceruza.

7 intenzív színű árnyalatban kapható.

Kamea

2019. augusztus 5.

Rendkívül krémes állagú, így könnyű vele dolgozni. Krémes struktúrája ellenére sem kenődik és nagyon tartós. Nekem lila színben van meg, az alsó és felső szempillasor tövébe viszem fel, ahol szépen kidobja a színét.
Egyetlen negatívuma, hogy minden használat után faragni kell, így elég gyorsan fogy. Azonban felhalmozóknak és azoknak, akik értékelik azt, hogy egy sminktermékük végre elfogy, ez inkább kimondottan előnyös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Hplusz

2019. május 17.

Én nagyon szeretem, nem kenődik, feketét használom, tusvonalként is jó, vízvonalban is tartós, krémes és intenzív a színe, valószínű más színeket is megnézek. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

duchess_g

2019. április 30.

Viszonylag tartós szemceruza, ami nem kenődik le két perc múlva a szem alá. Fekete és barna árnyalatban van meg, mindkettőt szeretem, jól használható tusként is és vízvonal alá is. Csodákat nem kell várni tőle, ez is elmászik egy idő után. Negatívuma, hogy nagyon irritálja a szemet, ami biztosan nem jó, de én kibírom a tartósságáért cserébe. Az automata változatához képest ez puhább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

ZANNAH

2019. január 22.

Elégedett vagyok vele ,004 Grey,010 Deep Wine színekben van meg .
Bírja egész nap ,tartós jó az állaga ,hegyezni is könnyű nálam favorit az ára is jó.
Tusként használom,nem maszatolódik ,nem ül be a ráncokba .Ajánlom mindenkinek ,Nálam jól működik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

Elégedett vagyok vele ,004 Grey,010 Deep Wine színekben van meg .

gothy

2018. augusztus 27.

Még Asos-ról rendeltem a 005-ös Nude árnyalatot vízvonalra. Sajnos nagyon sötét, ami eléggé feltűnő is, ráadásul rajtam egyáltalán nem tartós. Azért próbáltam elhasználni, de még mindig van belőle. Ez most megy a kukába, mert már elég régi. Még mindig keresem viszont az "igazi" fekete és barna szemceruzát, de az itteni vélemények alapján nem biztos, hogy ezzel a termékkel fogok próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

nocika113

2018. július 3.

Eddig ez bírja a legjobban a kiképzést, vízvonalra használok egy feketét. Ez is eltűnik de csak órák alatt, és valahogy nem gyűlik kukacokban össze a szemzúgban. Nem a legjobb, de eddig magasan vezet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Anheszenamon

2018. április 21.

Nekem a fekete színben van meg és nagyon szeretem. Teljesen olyan mint az Avonos géles Supershock szemceruza. Nagyon intenzív színe van, puha (ki nem állhatom azokat a kemény ceruzákat amik szinte karcolnak és még színük sincs) Tartós és nem csak a vízvonalamra használom, hanem tus helyett ezzel húzom meg a tusvonalat a felső szempillasorban. Nap végén is mozdulatlan, nem kenődik, nem kopik, egyszóval tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

erynis

2017. november 24.

Szerintem nagyon jó kis termék, én nem csalódtam. Naponta használom a vízvonalamon a nude színűt, és sokkal jobban bírja, mint eddig bármelyik. Valóban puha, krémes, de nekem tartós. Még órák múlva is látom a nyomát, pedig az én vízvonalamon neház bármit is ott tartani. Lehet a sötétebb színekkel van gond, van olyanom is, de a mindennapokban a lilát és a türkizt nem használom, ha kipróbáltam azokat is, update-elek, hogy vannak-e olyan jók, mint a nude.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

csibe0704

2016. július 1.

Szempillaspirálhoz kaptam,de szerintem nagyon puha.nekem nem vált be ,mert 5 percig se tart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

beacs3

2016. április 28.

Nekem lila színben van meg,de nem valami pigmentált ès nehèz egyenletesen felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Paraffin, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.