Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterrr, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Vízálló, egésznap tartó hatás.  5árnyalatban  kapható.

Aprile

2017. március 14.

Egy csodálatos, jól pigmentált arany árnyalat volt meg belőle és bár az applikátora elég fura volt, s kicsit nehezítette is a termék felvitelét, az eredmény általában egész jó volt vele... A tartóssága hagyott kívánnivalót maga után, de szerettem használni, amíg fel nem adta, és be nem csomósodott végleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

chocollama

2016. december 28.

Leértékelve jutottam hozzá, egyből kettőt is vettem, egy ezüstöt es egy aranyat. Az arany hibátlan, csodaszép, csak úgy ragyognak tőle a zöld szemeim, az ezüst viszont inkább kéknek látszik, gondolom a közeli lejárati idő miatt, az sajnos nem mutat olyan jól a szememmel. Az applikátor... hát nem is tudom. Mint egy szájfényé, annyira nem rossz, de jobbat is kitalálhattak volna. Összességében azért elégedett vagyok vele, de nem hibátlan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

pixxie94

2016. november 11.

Lila színveb van meg, nem vagyok oda érte, felvinni nehéz, a széleit elsatírozni még inkább, csíkozódik, nem is valami pgmentált, és az applikátor se tetszik. A MaxFactor hasonló krémes szemhéjfestéke mérföldekkel jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

kekelilla

2016. november 6.

Egy szürke és egy lila van meg belőle, mindkettőt leértékelve vettem, lehet hogy azért mert lejáratközeliek, mégis máshogy viselkedtek. A lila botrányos rossz volt, alig pigmentált, és az a kevés is azonnal csíkozódott. A szürke talán még nem is lenne olyan rossz, ha nem ismerném a max factor masterpiece hasonló termékét, mert az klasszisokkal jobb ennél. Sajnos ez se bírja túl sokáig, bár a pigmentációja elég jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

DawnMelody

2016. szeptember 11.

Az arany bronz árnyalat van meg, fantasztikusan kiemeli a zöld szememet, csak úgy világít tőle! :) Nekem nem okozott gondok az applikátorral való felvitel, gyönyörűen el lehet oszlatni, egész nap a helyén marad, nem ül meg a ráncokban. Tetszett a szín, már régóta vágytam hasonlóra, ez pedig egy irtó jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Adnilem

2015. július 1.

Update: Tegnap lőttem 299-ért egy lilát és egy bronzos aranyat. Mind a kettő csudijó! Próbaként az egyiket felkentem az egyik szemhéjamra, a másik a másikra és úgy mászkáltam otthon este. :D Mind a kettő szép. Nekem a lila sem lett foltos. Arra már rájöttem, hogy a legegyszerűbb az ecset oldalát bekenni vele és óvatosan elkenni a szemhéjon, mert nagyon tapad, ha sok kerül egy helyre lerobbanthatatlan. A bronzos arany van ma rajtam, kicsit csíkozódik, de 299-et megért, mert nagyon szép szín. A négy * marad a tartósság miatt.

Szintén a rich russet van meg a leértékelős kosárkából. (volt egy ezüstös szín is, meg egy arany, azok annyira nem jöttek be) Én az applikátorral raktam néhány pacát a szemhéjamra és ecsettel oszlattam el. Az "üvegében" kicsit más színe volt, felkenve sokkal jobban tetszik. Az arany és a barna keverékeként tudnám leírni, talán némi taupe beütéssel. Szintén az akciós kosárból van a 030 It's A Pleasure, Treasure! catrice ceruza, ami nagyon passzol hozzá (annak olyan zöldes/barnás/aranyos színe van). Együtt a kettő csodás! :) Ma őket hordom, meg egy kis arany Color Tattoo-t. :D A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, addig 4*.

Hmmm most néztem képeket róluk, a lila sem lehet rossz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Hmmm most néztem képeket róluk, a lila sem lehet rossz! :)

okroseva

2015. június 5.

rich russet-et hssználom, szeretem. Ujjal viszem fel, nekem könnyen satírozható is. Jól építhető, tartós. Estére azért beül a ráncokba. Az ezüstös színen gondolkodom, nektek hogy vált be?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

pomme

2015. május 29.

Tegnap vettem a Rossmannban egy akciós lila színűt 299 ft-ért, azelőtt észre sem vettem a polcon, azt hittem, szájfény. Kézfejre felkenve nagyon szépen terül, 2 rétegben nagyjából egységesen fed, de szemhéjra nem tudom felvinni ezzel az istentelen hosszú applikátorral, ha pedig ujjal vagy bármilyen ecsettel próbálom eloszlatni akkor meg foltos lesz :( Egész szemhéjra nem használnám, viszont a szemhéjporral nincs jó barátságban, mert elkezdi összehúzni és beráncosítani a Rimmeles részt, ahogy a közelébe ér. Teszek még vele néhány próbát, lehet, hogy azért volt akciós, mert hamarosan lejár a szavidejük. Ha teljes áron vettem volna, egy csillagot kapna. Valaki próbálta a lilát már?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

foxinthebox

2015. május 15.

szintén a kiárusított Rich Russet tulajdonosa vagyok. a színe nagyon szép, bronzosnak mondanám, de feltéve világosabb pezsgőszínű szerintem.
a tartóssága is jó, csak figyelni kell arra, hogy megfelelő mennyiséget vigyünk fel a szemhéjra. azt vettem észre, hogy ha keveset használok, akkor hamar összegyűlik a ráncokban, viszont ha elég vastag réteget kenek fel, akkor okés:) 400 forintért ajándék volt, öt csillagot kap:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

ananas

2015. április 27.

Azt vettem észre, hogy mostanában egyre több Rimmel terméket használok. Okkal is történik, mert kedvező árkategóriába lehet hozzájutni jó smink cuccokhoz.

Erre egy rossz szavam sem lehet. Valóban tartós és nagyon jó színekben lehet beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.