Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,4g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bolvarin, Módosítva: 2014. november 2.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   2,4g

24 órás tartást biztosító gél állagú vízálló zselés szemhéjtus professzionális ecsettel.

lohnerniki15

2018. november 16.

Nehéz bánni vele, viszont ha az ember ráérez gyönyörű cicaszemeket tud vele varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Cirmiske

2018. november 3.

Nem jött be, az ecsete borzalmas, a színe, mintha nem is fekete lenne, hanem szürke. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Alexia

2018. október 26.

Akciósan vettem, kb. 1000-ért. Felbontáskor olyan beszáradt volt, mintha nyitva tároltam volna. Ki is kellett dobnom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

BerniMihaly

2018. október 20.

Egyáltalán nem jött be. Nagyon furcsa a textúrája, es az ecset borzasztó. Beleáll a festék, nem tudok vele szépen dolgozni, más ecsetet kell használnom, azt viszont a festék teszi tönkre. Nekem nagy NEM.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

narancsdzsem

2018. október 12.

Matt fekete,ami pont annyira kopik meg nap közben,hogy szemhéjpúdernek làtsszon. Nagyon természetes és tartós. A beszàradàst valaki micelláy vízzel kezeli,ki fogom próbàlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Idus

2018. augusztus 5.

Borzasztó. Nagy tégelyes tud használó vagyok, évek óta. Nagyon sok tust kipróbáltam, ez eddig a legrosszabb. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Aprile

2018. május 20.

Volt egy időszakom, amikor nagyon szerettem volna megtanulni igazán szépen sminkelni. Sokan ajánlották nekem, hogy a tusvonallal kísérletezéshez vegyek kis ecsetet és géles tust. Megvettem ezt a szettet, de borzasztóan sikertelen voltam a cicás vonal elkészítésében. Az ecset feje nekem túl duci volt, és csak bénáztam vele. A festék textúrája tetszett és bár szép fekete volt a színe is, a tartósságát nem találtam túl jónak annál a pár alkalomnál, amikor vállalhatóan sikerült felvinnem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

katalinmester13

2018. április 9.

1700 Ft-ot adtam ki érte. Mostanában 1500-ért adják. Filces tust használtam, de mivel nem vagyok már mai csirke, előfordul, hogy "felszalad" a ráncaimban a festék, mielőtt még megszáradna. Ezért gondoltam, kipróbálok egy géles tust. Kipróbáltam. Elsőre sikerült szép vonalat rajzolni vele. Nekem nagyon tetszik az ecsete. A festék állagát nem tudom megítélni, mivel más géles tushoz még nem volt szerencsém. Vele pedig nem volt szerencsém. Mivel hiába mutatott jól eleinte ( matt mély fekete, nagyon szép), egy idő után - alig fél óra- berepedezett, lepotyogott a szemem alá, a szemembe, felragadt a szemhéjamra. Tehettem alá vagy fújhattam rá bármit, nem lett jobb. Az ecsetet krémes korrektor felviteléhez tudom használni, de a festékkel semmit sem tudok kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 9.

FeketePiroska

2018. március 27.

Up.: Már a 2. használat után beszáradt... azóta nem használtam ... pocsék. Kár érte , pedig az első használatnál nagyon jó volt.

Nekem egyenlőre tökéletesen működik, egy rossz szavam sem lehet rá. Jól lehet vele dolgozni. Szép élénk a színe.Az ecsete is használható. Nagyon kevés kell belőle, Könnyen ki lehet mosni az ecsetből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Vizsiildi

2018. március 2.

Katasztrófa... Nagyon megbántam, hogy megvettem. Eredetileg a maybelline-től akartam megvásárolni az ehhez hasonló szettet, de pont a rimmel volt akciós. Mikor hazaèrtem ès kipróbáltam, akkor csalódottan tapasztaltam, hogy már a felnyitás után beszáradtnak tűnt. Az ecsete is borzalom. Az előttem szólókhoz hasonlóan elmondhatom felkenèskor darabos, egyáltalán nem èlènk fekete. Ki tudja mennyi ideig állt raktáron a boltban vagy a gyártónál. Kidobott pènz volt. Viszont a maybelline hasonlója tökèletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.