Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2018. február 26.

Könnyű, matt, természetes árnyalatok az üde bőrért.

dendi

2017. június 13.

Kedvencemmé vált az utóbbi időben. Sunkissed Cherry és Peach Flush árnyalatokban van meg. Könnyen eldolgozható, természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Flower1008

2017. január 25.

350 Ft-ért vettem leakciózva a Rossmannba, gondoltam kipróbálom. A 003-as PEACH FLUSH árnyalat van meg. A színe szép természetes,de nekem az állaga nem jött be,szerintem egy por állagú természetesebb és szebben el lehet oszlatni. Rajtam legalábbis a por állagú pirosítók sokkal jobban mutatnak..de elment egynek, főleg ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Vercsi4

2017. január 20.

Nagyon jól eldolgozható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Nagyon jól eldolgozható!

tillisilli

2016. október 13.

Két árnyalat is megvan belöle, az egyik a "Sunkissed Cherry" ami barackos, és a "pop of pink". Mindkettö nagyon szép természetes szín.

Csak krém/folyékony pirosítót használok, és abból a vizes bázisúakat találtam eddig a legtermészetesebbnek. Ez a kettö nagyon olcsó volt (kb 3-400/db), kevés kell, szóval sokáig tart egy tubus. 2014 vége óta megvannak és még mindig van böven benne, pedig majdnem naponta használom. Szép a színe, pillanatok alatt felvihetö, és belesimul a börbe, szinte beszívódik mint egy vizes hidratáló. Néha szemhéjra is használom, ott is nagyon jó.

A kézfejemre nyomok, és ott eldolgozom kicsit hogy felmelegedjen meg lássam pontosan mennyit nyomtam ki, és onnan viszem fel az arcomra. Ami talán hátrány, hogy nem tudom, mennyire tartós, ezt sose bírom megállapítani, valoszinüleg nem nagyon, és nem is túl erösen pigmentált (a többi általam próbált krémpirosítóhoz képest).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

dorottya96

2016. szeptember 29.

Nem a legjobb pirosítóm, de nem is a legrosszabb. Ami nagyon rossz benne, hogy a kiszerelése miatt miközben fogy -és levegő kerül bele- képes kiköpni a pirosítót és ez beteríthet mindent. Úgyhogy csak óvatosan vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Biu

2016. május 3.

Igazi kis táskába dobós pirosító lett nálam, mert nem kell hozzá semmi, ujjal fel tudom ütögetni ha úgy érzem szükségem van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

ZsofiaRegina

2016. március 23.

Rossmanon kiárusításkor jutottam hozzá 350 forintért. Peach Flush árnyalatban van meg. Kevésszer használom de meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

thalion3

2015. december 18.

Ezt használom rohanós reggeleken. Könnyű eldolgozni, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Ezt használom rohanós reggeleken. Könnyű eldolgozni, viszonylag tartós is.

orybea

2015. december 1.

Vonzó volt, hogy fillérekért lehetett kapni kiárusításkor. Erősen pigmentált, ezért kevés kell belőle. Célszerű púderrel fixálni, különben lekopik az irodai arctámasztós üléstől. Kukacosan jön ki a tubusból, új korától kezdve, de a kézfejen eldolgozva nem okoz problémát. Engem kissé zavar az illata, de hamar elillan. Továbbá hamar szárad az arcon felvitel után. Az árát mindenképp megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

danna113

2015. november 13.

Elég vegyes érzéseim vannak ezzel a pirosítóval kapcsolatban. Egyrészt, mivel a rossman kiárusításban vettem, ezért megvan belőle vagy négy-öt szín, amiket széles körben tudok használni. Másrészt pedig nem vagyok nagy folyékony pirosító kedvelő (inkább por vagy krém). Nekem nagyon fura az állaga, mert nekem egy kicsit darabosak, bár lehet, hogy ez a mousse szétesése miatt van. Nem szeretem a szagát sem, de ettől eltekintek, mert ha felkenem már nem érezni. Viszont amin a hatás elvérzik, az az alapozóval való viszonya: ugyanis a felkent alapozót szépen leoldja, ha nem figyelünk rá, ami nem mindíg jön össze. Alapozó nélkül viszont jól tud működni. Összességében teljes áron biztos nem vettem volna meg, mert nem ér annyit, így 300 ft-ért elszórakozok velük, de nem a kedvenceim. Nem is biztos, hogy el fogom használni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Hidratálók: Glycerin, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer

Lauric Acid ti I eu 4 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.