Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Fufmeister

2022. május 24.

Sajnos csak 3 csillagot tudok neki adni, mert szerettem volna egy igazán vörös rúzst ami tartós, így a Fire Starter lett kiválasztva. Sajnos nagyon kopik evéstől a számról, illetve picit mintha kukacosan peregne a festék a nap végére, ahogy szárad. Annyi pozitívum, hogy szép a színe és felvitelkor szép, de sajnos egy egész napos programra őt sem fogom tudni magammal vinni. Reménykedtem hogyha beválik, kipróbálok más árnyalatokat is, de ez nem fog bekövetkezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 24.

Debbie6

2022. április 14.

Jó-jó, de csak akkor veszem, ha éppen olyan árnyalatot keresek, ami nincs meg a Maybelline Superstay Matte Ink színei között, annál sajnos rosszabb, de még mindig jobb, bármelyik nem annyira márkás társa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

BernadettM

2022. április 9.

Coral sass árnyalat van belőle. Semmi extra. Nem szárít nagyon, nem tartós nagyon....Szódával elmegy Ja! Színe szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

Kodi

2021. december 9.

Nekem a Coral Sass árnyalat van meg, talán ez az egyetlen árnyalat, ami jó áll a gyér színválasztékból. Legfőbb előnye - a csodás szín mellett-, hogy maszkálló, alig kopik, nagyon tartós egészen étkezésig. Egy kiadós ebéd lehozza és újra kell kenni, de ez minden rúzzsal így van. Hosszú távú használat mellett szárít, pár nap után mást kell kenni, de amúgyis váltogatom a rúzsokat. Ebben a járványhelyzetben 5-öst érdemel, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 9.

jgitta95

2021. október 20.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a rúzzsal kapcsolatban. Nekem a 210 rose&shine árnyalat van meg, ami egy nagyon szép szín. Könnyen fel lehet vinni, szépen fed, jól megszárad. 12 órát semmiképpen nem bír. Nekem mikor elkezd kopni, akkor mintha berepedezne, darabosodna, szóval nem tudok csak úgy simán rákenni még egy réteget. Így összességében annyira nem jött be, el fogom használni, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

homanalexandra

2021. július 18.

Én általában minden rúzs felvitele előtt hidratálok, főleg ami matt, mert azok eléggé szárítanak, így vállalható és kevésbé szárít. Szerintem nagyon jó illata van, imádom, a színe is kellően pigmentált, hamar szárad. Nekem nem annyira tartós, mint a maybelline hasonló terméke, de nem is érzem ezt gondnak, így is simán kibír evést-ivást fél napig. Ráadásul szépen is kopik, nem feltűnő, és korrigálható. Lemosásnál pedig babaolajjal vagy testápolóval gyönyörűen lejön dörgölés nélkül. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

MissSejla

2021. július 3.

Nagyon világos arnyalatot vettem, olyan mint egy Korrektor. Nagyon foltos es nem tartos, igy nem visz ra a lelek hogy mas szint is kiprobaljak. Az ize is nagyon viaszos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Wilfur

2021. június 26.

Ajándékba kaptam az élénk piros árnyalatot. A Maybelline hasonló kiadása után egy ideig nem is mertem használni. Miután kétszer kipróbáltam, azt kell hogy mondjam, egész jó. Az étkezés, italozást és a csókolózást is egész jól bírja. Nem kenődik el magától, tudom ajánlani. Az Avonos filctoll jobban bírja az iramot de nem olyan szép, mint ahogy ez fest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 26.

platinakuka

2021. június 12.

A vörös 💄💋 Firestarter árnyalatot vettem, nyaralás előtt. Gondolkodtam a Maybelline terméke és ez között, de a színek miatt végül ezt dobtam be. Nem sárgás, nem bordós, nem lilás.
Elégedett vagyok vele, idő mire megszárad, de vállalható, és nyilván a 12 óra az úgy 12, ha közben semmi nem történik igazán a száddal, de jól bírja a gyűrődést, a kopása nem vállalhatatlan, és javítható utólag. Avon true superstay az első próbálkozásom e téren, ahhoz képest sokkal jobb. (én azt sem húztam le annyira, de vannak gyengeségei).
Nem jön le darabokban, nem pereg le.
A kétfajta bőr (tudjátok... Külső ajak, belső nyálkahártya) találkozása nálam gyenge pont, nagyon hamar látszik, talán kibuggyan a szám vagy nem tudom 🤔
A Rimmelnél is kopik, de nem annyira fájdalmasan.
Ha elfogy (ha megromlott 😅) újra megvenném szívesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

Nem jön le darabokban, nem pereg le.
A Rimmelnél is kopik, de nem annyira fájdalmasan.
Ha elfogy (ha megromlott 😅) újra megvenném szívesen.

Camillala

2021. május 13.

Pont annyira tartós, amit szeretek. Nem szeretem, ha túlságosan ragaszkodó a matt rúzs és kényelmetlen érzetet ad. Ez kellemes viselet, enyhén kopik, ha akarom le tudom szedni evés közben. Ha kopik és rárakok még egy réteget akkor szép egységes lesz (l'oreál matt rúzsnál például foltos lesz). Habár nekem szép, nude árnyálat van, lehet egy élénk pirosnál más a tapasztalat. Régóta megvan, sok rúzsom van, de még vissza-vissza nyúlok utána mai napig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.