KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 1000 ft , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: Posta/személyesen
Ár: 1500 , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használtam , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ellise

2018. november 12.

Kipróbáltam, a love bite árnyalatot vettem meg,picit szárít/ajakbalzsam nélkül próbáltam/, tartósnak tartós valamennyire,tejivással teszteltem :) a külseje szép marad,de a száj belső részénél hamar kopik láthatóan tehát azt igazgatni kell, egyébként jó kis rúzs,viszont picit darabos lesz itt-ott, egyáltalán nem tapad felvitel után és később sem,lemosni nagy duzzogva lehet micellás vízzel is de ha nem akarod dörzsizni a vattával érdemes pl. lemosótejet használni,viszont lepuszilni nem lehet,iváskor sem jön le,zsepiteszten is átment :) ja és felvinni viszonylag egyszerű volt /maybellinet picit nehezebb felvinni/,nem lesz foltos meg semmi ilyesmi,jó az állag és az ecset

Update:4órát viseltem szárít nagyon így már sajnos,étel-ital leszedi a belső részt,tehát újra kell kenni,nem olyan vészes, ha ajakbalzsamra kenem nem szárad meg és fog be mindent,egy csillag vissza

Ellise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

marysidehouse95

2018. november 12.

Drogériás folyékony rúzsok közül az egyik legjobb. Kb 4-6 órát bír ki, ivás álló, étkezés után erősen pótolni kell.
4 árnyalatban vásároltam meg a glamour napokon, nem csalódtam, viszont teljes áron nem venném meg, mert kicsit viaszos az illata, és felvitel közben zavar.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

krisztinak276

Korcsoport: < 18
2018. november 3.

Először a 810 Plum this show árnyalatban vettem meg és ez meg is pecsételte a hozzáállásom a rimmeles folyékony rúzsokhoz. Egyrészt szerintem borzasztó a szaga, de ez még nálam nem akadály, az igazi baj az a felvitellel van. Egyszerűen nem tudom nem csíkozva felvinni, annak ellenére sem hogy szájceruzával előtte kitöltöm a szám. Tartósnak tartós, a fedéssel nincs baj, de ha csak foltosan lehet felvinni, akkor nincs szívem ezután nyúlni, pedig gyönyörű ez a bordó szín.

Aztán a glamour-napokon vettem egy másik színt, a 220 Fatal kiss-t, mert beleszerettem a színébe. A szaga ugyanolyan, de ezt már elengedtem. Viszont maga a termék sokkal jobb, mint bordó. Nem foltos, nem csíkoz, a fedése és a tartóssága is jó, szóval minden tökéletes.

Az árát őszintén szólva nem éri meg, inkább akkor ha valamilyen akció vagy glamour/joy-napok vannak, akkor fogok még beszerezni, mert a piros szín nagyon izgatja a fantáziámat.

krisztinak276
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 3.

coffeeandme

2018. október 29.

600 Coral Sass árnyalatban vettem meg és konkrétan használhatatlan. Maga a szín gyönyörű, de csak darabosan lehet felkenni, már az ecsettel belenyúlva is fura az állaga. Szörnyen csíkoz és az enyhe kifejezés, hogy nem fed jól. Gyakorlatilag olyan mintha már egész nap rajtam lett volna, ettem, ittam volna vele és ez maradt belőle lekopás után - mindezt tíz másodperc alatt tudja produkálni felkenés után. Kár, mert nagyon szeretem a matt sminkeket és itt is nagyon jó értékelése volt. Lehet a többi szín minőségi lenne, de ezek után nem merek másikat kipróbálni, mert ez nagy csalódás volt és annyira azért nem olcsó. Majd talán egyszer adok neki még egy esélyt, ha ezt kihevertem.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

p.bettina

2018. október 14.

2 színben vettem meg, mert Glamour napok...
725 Love Bite: Szép a színe, szépen fed, hamar megszárad. Annyira nem mondanám tartósnak, picit nekem nehéz felkenni, de ceruzával kombinálva is ki fogom próbálni.
706 Raw Embrace: Borzalmas!! A színe nem tudom kinek állhat jól, mert iszonyú világos... A kezemen próbáltam ki az üzletben, ott nagyon szép színnek tűnt. Nem ajánlom senkinek ezt a színt. Nem fed semmit, nagyon rossz minőségű, bár halloween-re működhet, ha az ember múmiának vagy szellemnek szeretne beöltözni...

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

2 színben vettem meg, mert Glamour napok...

stripedpanda

2018. október 14.

Már megvannak pár hónapja, szeretem őket, az illatuk is finom, de nagyon nehéz őket egyenletesen felkenni, ha viszont egyszer sikerül, akkor tartósak, evés-ivást is jól bírják és viszonylag szépen kopnak és könnyen lehet őket javítani is a nap folyamán, ha szükséges.
A 700 Be my baby egy szép nude szín, ezzel kicsit meg kell küzdeni felvitelkor, de végül szép lesz, szájceruzával kicsit talán egyszerűbb is a folyamat.
200 Pink Blink: kicsit erősebb rózsaszín, ezt könnyebb is egyenletesen felvinni, mint az elsőt. Kicsit szárítanak, érdemes előtte radírozni és hidratálni.

709 Strapless: Ez egy újabb szín, ha jól tudom, Nagyon szép rózsaszínes-mályvás világosabb nude árnyalat, jobban is működik, mint a régebbiek szerintem. Szebben szárad meg, azután már egyáltalán nem ragad vagy kenődik sehová, tartósabb is. Viszont ugyanolyan nehéz egyenletesen felvinni (de egyáltalán nem lehetetlen) és ez is igényli azt, hogy alaposan hidratáljunk előtte. A puncs illat itt is megmaradt, erősen lehet érezni felvitel közben, de utána már nem :)

707 Raw Kiss: Ezt meg NE vegye valaki!! Egy csillagot sem érdemelne, de a többit nem akarom miatta lehúzni. Ez is az új színek közül van, Glamour-napokon jó ötletnek tűnt megvenni, mert a Straplesst annyira megszerettem, hogy minden nap használom és az valóban jobban működik, mint a régebbiek. Viszont ez konkrétan Használhatatlan!! Eleve a színe sem tudom kinek állna jól, a kezemen a teszternek sokkal szebb, világosabb korall színe volt, felkenve már inkább semmilyenszínű-hullás, de ez még egy dolog, ez félig-meddig az én hibám is, mert rosszat választottam. Ami viszont a legnagyobb baj, hogy lehetetlen egyenletesen felkenni, mire nagyjából tűrhető lesz, addigra pedig olyan vastag, hogy nem szárad meg, helyette viszont darabokban ragad össze és válik fel, így több szempontból borzasztóan igénytelen látványt/kinézetet bitosít. Tényleg nem ajánlom senkinek ezt a színt.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

lovecreams

2018. október 12.

A legjobb drogériás matt rúzs. Baromi kényelmes viselet, könnyen felvihető és korrigálható. A száradási ideje is tökéletes, és sima micellás vízzel egyszerűen lemosható.
A tartósságáról nem is beszélek, mert egy egész napon lazán kibír. Imádom.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

A tartósságáról nem is beszélek, mert egy egész napon lazán kibír. Imádom.

Timinimoook

2018. október 12.

Nagyon jó termék! :) Könnyen használható, iszonyatosan tartós, mindent bír egy teljes napon keresztül is akár. Két dolog miatt pontoztam le, az egyik hogy nem állatkísérlet-mentes, a másik, hogy nem túl bőséges a színpaletta, és nekem egyik sem igazán a színem.

Timinimoook
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

emeseee6

2018. október 10.

Hááát. Amúgy nem vagyok nagy rajongója ezeknek a hipertartós matt rúzsoknak,sokat próbáltam már,egyik rosszabb,mint a másik...Lipfinity,provocalips stb stb.Csak a Pupáé jön be. Most ehhez hozzájutottam 3 db-hoz szinte ingyen,gondoltam mit vesztek.Árnyalatonként értékelem.
Damn hot:MEG NE VEDD! Lehetetlen normálisan felkenni,csíkoz,kb sehogy nem fed. Mintha vízfesték lenne a számon. Több rétegben javul a fedés,de úgy is csíkos,és így meg sem szárad,ragacsos ,összeáll...Felejtős.Ja és gyakorlatilag FEKETE. Illetve hát csíkos fekete ugye :D
Fire starter: Jó minőség,szépen terül-fed. Viszont narancsos piros,ami miatt számomra használhatatlan,borzasztóan áll. Minőség oké.
Plum this show: Csodálatos szín,kicsit ügyeskedni kell,de egyáltalán nem lehetetlen,és akkor gyönyörű,csíkmentes,egyenletes fedésű.

Egyébként kényelmes viseletek(damn hot kivételével) ,nem érzem,hogy bármi is lenne a számon. Ha megszáradt nem ragad,érintésálló,cigit bírja. Mást eddig nem próbáltam. Viszont sima micellás vízzel lazán lejön,szóval nem tudom. Majd tesztelem élesben.
Az értékeléssel kicsit bajban vagyok. Adok egy négyest egyelőre,aztán meglátjuk. Egyébként szívesen próbálnék más színeket,és sajnálom ,hogy a fire starter nem valami rendes piros,a narancsost gyűlölöm :(

UP:Na teszteltem az evést(kagyló olívaolajos öntetben),és hosszabb időre viselést. Azt kell mondjam remek. A belső része gyakorlatilag teljesen lejött ,de a többi sértetlen. Könnyen korrigálható,nem undorító cafatokban jön le,csak eltűnik. Nyomot sehol nem hagy(se cigin se poháron) . Nem szárít különösebben,nem ül meg a száj redőiben,ahogy mosolyog az ember. Ha jól választ az ember színt szuper egy termék,én még biztosan veszek más színeket is. Nem adok 5 pontot ,mert mint a damn hot is mutatja,nem minden árnyalat ilyen remek. De mindenképpen érdemes kipróbálni,mert mindezek mellett még tök olcsó is. :D

UP2: a urban affairt is megvettem,az is szuper szín ,lilás-barnás isten tudja, nehezen definiálható :D de nem barna konkrétan,azt utálom.

Kis kiegészítő gondolat:mi a tökömnek csinálnak 4233516 nude árnyalatot?! Vennék még ,de egyszerűen csak ilyen hullaszínek vannak...Létezik egyáltalán ember,akinek ezek jól állnak? :D Oké én alapból gyűlölöm a bézst,ruhában is mindenben,plusz én szolizom rendesen ,így barna vagyok...De aki meg fehér,annak jó, ha ugyanolyan színű a szája,mint a bőrszíne?? Vagy micsoda,komolyan ez nekem nem fér a fejembe :D

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

WednesdayAddams

2018. október 6.

Először a Rose&Shine árnyalatot vettem meg, ami a drogériás fényeknél egy sokkal nude-abb árnyalatnak tűnt, mint valójában, természetes fénynél túl élénknek találtam magamon, így továbbadtam egy barátnőmnek. A formulája viszont nagyon megtetszett, így egy hónapja beszereztem a Strapless nevű színben, amivel teljes a szerelem. A legtökéletesebb nude a hófehér bőrömhöz, kék szememhez és vörösesszőke hajamhoz. Nem foltos, nem szárít, tartós, de nem morzsolódik, teljesen csókálló, de mégsem kényelmetlen viselet, imádom. Megérdenli az öt csillagot, az egyik legtöbbet hordott rúzsom mostanában a Rimmel másik, szaténos rúzsával együtt.
Mindenképpen tervezek még belőle beszerezni árnyalatokat, első körben a Be my babyre és a Fatal Kissre tervezek lecsapni, ha azokkal kapcsolatban lesz valami észrevételem, majd updatelek.

WednesdayAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!