Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 1000Ft , Eladó: jazsa
Állapot: 1szer próbált csak kézen, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postázás előre utalás után
Ár: 1500 HUF , Eladó: HipsterDoe
Állapot: A Fire Starter egyszer próbálva, a másik kettő érintetlen, Helyszín: Kunszentmárton, fizetés: Postai úton tudom biztosítani

TimyeK

2020. augusztus 3.

Nekem a Fatal Kiss nevű árnyalat van meg, ez egy szürkés-mályva szín. Nagyon krémes, szépen terülő rúzs, jól pigmentált és csókálló. Azonban kissé húzza és szárítja a szám még aláhidratálva is. Önmagában nem nagyon kenem fel, inkább más krémesebb rúzsra, és úgy már okés.

Update: végre találtam matt sötétkék rúzst, nagyon örültem neki. Sajnos csalódnom kellett, borzalmas az állaga ezeknek a rúzsoknak, felkenem és kőkeménnyé szárad, szinte feszül a szám tőle és ráncosodik. Viselhetetlen, irritáló száraz, nehéz érzetet ad. Sajnos kuka lesz a vége :( Még szerencse, hogy az akciós dobozból vettem pár száz forintért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

ImpossibleGirl

2020. július 30.

Utolsó update:
Végül mentek a kukába. Lehet, hogy ennyit nem bírnak ki vagy én nem voltam reális az első alkalommal se. Megörültem, hogy találtam egy nem kenődő rúzst. De használhatatlan, mert szárít és kb 10 percig bírom elviselni az arcomon. Rondán kopik és nem igazítható meg, csak ha leszedem az egészet és újra kenem.

=====
update:
Annyira megtetszett vettem még egyet, csak most egy visszafogottabb színben (Latte to go). Ez sokkal kevésbé szárít, mint a másik (Fire starter).

====

Mindig szerettem volna vad rúzst használni, de amiket próbáltam azok közül egyiket se mertem végül utcára vinni, mert fél órán belül elkenődtek, vagy lepattogoztak, vagy úgy lekoptak, hogy észre se lehetett venni, hogy valaha rajtam volt. Most úgy érzem talán megtaláltam, amit kerestem. Azonnal szárad, nem hagy nyomot a poháron, nem lesz piros a fogam is tőle. Kb két órát bírt ki rajtam, és azután is csak azért mostam le, mert kezdett zavarni, hogy szárít. (Amúgy is könnyen kiszárad a szám, szóval lehet hogy ez csak nálam probléma.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 30.

Utolsó update:

=====
update:

====

platinakuka

2020. július 24.

A vörös 💄💋 Firestarter árnyalatot vettem, nyaralás előtt. Gondolkodtam a Maybelline terméke és ez között, de a színek miatt végül ezt dobtam be. Nem sárgás, nem bordós, nem lilás.
Elégedett vagyok vele, idő mire megszárad, de vállalható, és nyilván a 12 óra az úgy 12, ha közben semmi nem történik igazán a száddal, de jól bírja a gyűrődést, a kopása nem vállalhatatlan, és javítható utólag. Avon true superstay az első próbálkozásom e téren, ahhoz képest sokkal jobb. (én azt sem húztam le annyira, de vannak gyengeségei).
Nem jön le darabokban, nem pereg le.
A kétfajta bőr (tudjátok... Külső ajak, belső nyálkahártya) találkozása nálam gyenge pont, nagyon hamar látszik, talán kibuggyan a szám vagy nem tudom 🤔
A Rimmelnél is kopik, de nem annyira fájdalmasan.
Ha elfogy (ha megromlott 😅) újra megvenném szívesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Nem jön le darabokban, nem pereg le.
A Rimmelnél is kopik, de nem annyira fájdalmasan.
Ha elfogy (ha megromlott 😅) újra megvenném szívesen.

Zsina01

2020. július 10.

Mivel csak egyetlen árnyalatom van ebből a rúzsból (és a tapasztalataim meg a megváltozott ízlésem azt mutatják, hogy több nem is lesz), a véleményem eléggé korlátozódik erre az egy színre, ami egyébként a 700-as, Be My Baby nevet viseli.
Ez volt az első folyékony rúzsom és mivel akkoriban nem igazán tudtam még semmit ezekről a rúzsokról, de engem is elkapott a liquid lipstick hype, ezért megvettem és kezdetben még azt hittem róla, hogy jó. Sőt, igazából azt hiszem szerettem is, mert teljesen lenyűgözött, hogy mikor kipróbáltam, nem kopott le amikor ittam és az evést is egész jól bírta. De valamiért mégsem tudott annyira meggyőzni, hogy jobban próbálkozzak vele és folyamatosan használjam. Talán már majdnem két évet is eltöltött a fiók hátsó részében, amikor újra elővettem és elkezdtem ismét kísérletezni vele. Most már kicsit több “folyékony rúzs tudással” a fejemben, az első felvitelnél egyértelmű volt számomra, hogy ezt bizony elég nehéz felvinni, ugyanis a termék formulája borzasztóan csíkozódik és azonnal beleül az apró ajakráncokba. Hogy a szín érvényesülni tudjon és eltüntessük a csíkokat, még egy réteg minimum kell, ami viszont rendkívül kényelmetlen érzést okoz az ajkaimon. A szín magában tetszik, hiszen ezért is esett erre az árnyalatra a választásom, viszont az ajkaimra felkenve már túl világosnak tartom és eléggé előnytelenül áll rajtam, szóval csak azért tartottam meg eddig, mert ezzel gyakoroltam a folyékony rúzs viseletet. Ami furcsán hangozhat, mivel ez a termék rettentően szárít, még ajakápoló mellett is, de valamiért nem tudtam egészen eddig megválni tőle. Egyébként tartósságra tényleg jó, ahogy már korábban is említettem, az ivást és bizonyos mértékig az evést is jól bírja, de azért a 12 órás tartósság kicsit meredek állítás. Nem érdemes vízzel megpróbálni a lemosást, egy olajos lemosó (vagy csak simán egy csepp kókuszolaj) viszont egyből lehozza. Két csillagot adok neki, mert sok mindent megtanított a folyékony rúzsokról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. június 24.

Még amikor kapható volt, azóta már kivonták a forgalombólezt a színt, de én a 830 Blue Iris árnyalatban vásároltam meg. Utcára egyszer sem volt rajtam, valami undorító. Ez egy gyönyörű, bár elég extrém színű, sötétkék rúzs. Azóta már megvettem a Nyx Suede Matte Ex's Tears rúzst, ami színben ugyanez, csak van olyan jó minősége, hogy hordani is tudjam. De ez... Az abszolút undorító, tömény, émelyítő szagával kezdeném. Ez már önmagában zavarna, nem vinném egész nap az orrom alatt... De olyan iszonyatosan foltos és gyenge fedésű mellé... gondolom, hogy a világosabbaknál nem ilyen gáz a helyzet, de egy sötét árnyalatnál ez vállalhatatlan. Rétegezni sem lehet, egy kép erejéig nem tudom úgy megcsinálni, hogy az vállalható legyen. Ha lealapozom a számat, akkor egy fokkal jobb, de még úgy sem lehet vele utcára menni. Egyszer viszonylag normálisra összehoztam, alapozó, aztán nagyon nagyon sokáig rétegezgettem, de amint össze érintettem a számat, máris lett ott két nagy folt. Abszolút nem lehet hozzáérni, száradás után sem, mert onnan az egész lejön. Szörnyű. Egy világosabb színben biztos, hogy nem ilyen feltűnőek ezek a hibák, de attól még ez egy borzalmasan rossz minőségű, és büdös rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 24.

zsanika921222

2020. június 19.

Extra tartós, talán sosem volt még ilyen tartós rúzsom.
Cserében viszont nagyon-nagyon szárít. :( Előtte hidratálva viszont jól működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Extra tartós, talán sosem volt még ilyen tartós rúzsom.

Bius05

2020. június 16.

Az első igazán tartós rúzsom. Annyira megszerettem a Pink Blink árnyalatot, hogy kicsit később megvettem a sokkal merészebb Plum This Show nevűt is.
Nem tudom, hogy lehetséges, de a két árnyalat minősége között óriási különbség van.
A Pink Blink 3-4 óráig szépen fent van, egyenletesen fed, de nagyon száraz érzés és utána szemcsésen pereg le.
A Plum This Show-t sehogy nem tudom egyenletesen, foltmentesen felvinni. Megvettem hozzá a ceruzáját is, hátha segít neki, de sajnos nem. Nagyon nehéz felvinni, mert ha megszárad, csomósodik és kezdheti elölről az ember, ha nem sikerült tökéletesre. Állandóan nézegetni kell, hogy nem pereg-e már, nem bízom meg benne.
Javítani nap közben nem lehet őket, ha elkezdett kopni, le kell mosni (csak az olajos lemosók oldják, ezért ha ezt a rúzst használom, mindig kell lennie nálam annak is)
Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Biztosan nem fogom újravenni.

Lewanda

2020. május 26.

Húh de szuper ez a rúzs. Több árnyalatban van meg, és simán kibír egy végig bulizott estét. Talán egy picit valóban szárít, de nem lehet minden tökéletes. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

nreni20

2020. május 26.

Egy ici picit szárít, de nagyon a szîvemhez nőtt. Aláhidratással nekem ez a favorit. Nagyon tartós és imádom az árnyalatait. Érdemes adni neki egy esélyt, mert tényleg egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Fiszuli

2020. május 12.

Szerettem volna kipróbálni egy nude árnyalatot magamon és mivel ez a termék akciós volt, valamint azt gondoltam, hogy a Rimmelben nem kell csalódnom, így meg is vettem a "706 raw embrance" árnyalatot. Maga a szín piszkosul tetszett, magamon már persze kevésbé, úgyhogy tudtam, hogy nem ez lesz az én vonalam. Viszont a termékkel sem voltam megelégedve. Össze cserepesedett az ajkaimon, nem tetszett az applikátor kialakítása sem, meg a szivacs sem rajta, csomósodott rajta a folyékony rúzs és felkenve ragadt, de piszkosul. Vártam, hogy száradjon, de nem javult a helyzet. Próbáltam felrázni, de az applikátoron ugyanaz a csomósodás volt. Ezek után letakarítani is alig tudtam magamról és nem azért, mert olyan hűdetartósnak gondolnám, hanem mert ragadt. Nem csak azért volt csalódás, mert nem tetszett magamon az árnyalat, de a márkától sem ezt a minőséget vártam. Az illata viszont piszkosul jó, mint a csokifagyi. Lehet majd még megpróbálok egy magamhoz jobban passzoló árnyalatot ebből a termékből... és hátha csak egy régóta polcon álló terméket fogtam ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.