Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 3500 , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: Új/használt, Helyszín: Keszthely, fizetés: Posta/szem.atvet
Ár: 1000 , Eladó: PalmaKamillaCserhati
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás, vagy személyes átvétel
Erus15

2019. március 20.

Féláron találtam rá a Rossmannban és úgy gondoltam, hogy kipróbálom. A Rose and shine árnyalatot választottam és azt kell, hogy mondjam nagyon elégedett vagyok vele. Bírta az evést, ivást és még azt is, hogy néha megnyalom a számat. Egész kényelmes viselet, talán egy picit szárít, de előtte kell hidratálni.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

JReka

2019. március 14.

Az urban affair árnyalatot használom. Nagyon tetszik, hiszen kevésbé szárítja az ajkam, mint egy-két high end termék. A tartósságával is elégedett vagyok, hamar mattra szárad, mivel káros szenvedélyem van így nagyon kevés ajak termék bírja, de ez a rúzs egész jól bevált. Az aplikátora viszont megnehezíti a napjaimat, bár ez lehet csak az én bénaságom.

JReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

avealena

2019. február 20.

Nekem a Fire Starter (500)-as árnyalat van meg, nagyon szép élénk piros. Felvitele viszonylag könnyű, nem csíkoz és egy réteg is bőven elég belőle, hogy szépen fedjen. Érdemes alá hidratálni, kissé szárít de szerintem közel sem vészesen, a szám ráncaiba nem ült bele. Lehet érezni az ajkakon a viseletét, de nem olyan erősen, van ennél ezerszer rosszabb is. Legutoljára körülbelül 5-6 órán keresztül volt rajtam, ez idő alatt semmit sem kopott, ivást szépen állja, nem maszatolódik, evésnél azért óvatosnak kell lenni. Én nem tapasztaltam olyat, hogy darabosodik a szám belsejében, ahogy az előttem lévők írták, bár rajtam még nem volt 10-12 órán keresztül.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

EnyediF

2019. február 5.

Rose and shine: Számomra is totális rózsaszín, viszont megszerettem. Tartós, az ivást bírja foltozás nélkül, az evést mértékkel, azért rá kell nézni. Ha sokáig van fenn, darabos lesz, és szárít, így főként rövid időre rakom fel.

Plum this show: Nagyon szép a színe, viszont a felkenése hosszadalmas, és nagy odafigyelést igényel, ha nem csíkos végeredményt akarunk. Ez is tartósságban hasonló a rose and shinehoz, kopása is hasonló.

Urban affair: Számomra nagyon sötét szín, de kíváncsiságból megvettem, és azt kell mondjam, ez kenterbe veri a fenti kettőt. A tartóssága remek, nekem ez szárít a legkevésbé, és végig bírt egy éjszakai kocsmatúrát anélkül hogy megmozdult volna :D

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Sissy01

2019. január 30.

Eddig 7 árnyalat van meg és egyszerűen imádom! A legelső árnyalat amit megvettem az a 870-es Damn Hot volt ami a tartóságát illetően nagyon jól teljesített, szépen kopott de...nagyon nehéz volt vele ugy dolgozni hogy ne csíkozzon...a többi 6 árnyalat viszont minden tekintetben nagyon jó! Tervezek még 1-2 színt megvenni de a legtöbb ami tetszett már megvan. :) Mindenképp ajánlani tudom mert bírja az evést, ivást a cigizést is. Simán "csók" álló is...

Sissy01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

kataa0105

2019. január 27.

Két árnyalat van meg a pink blink és a plum this show. A pink blink-kel nagy a szerelem, tartós, szépen lemattul, szépen kopig. A plum this show miatt le kell vonnom egy csillagot, ő nagyon csúnyán, foltosan kopik, pedig a színe neki is gyönyörű.

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

K1Ani

2019. január 24.

Nekem van 2 szín belőle, nem vennék többet. eléggé beül az ajkak ráncaiba, viszont csókállóak, ecsettel is jól lehet dolgozni. csúnyán kopik

K1Ani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Orchideadin

2019. január 12.

Nekem nagyon bevált! Szép színei vannak, kellemes viselet, nem a legtartósabb, de azért sokáig kibírja, és nem is szárít annyira.

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Laramara

2019. január 11.

Fantasztikus rúzs, bárcsak lenne még több árnyalatban! Nekem még evés után is fent marad, nem pattog le és nem kell azon izgulnom, hogy elkenődik, igaz csak miután jól megszáradt. Egész napos viseléskor nap végére kicsit kiszárad tőle a száj, de eddig minden más folyékony rúzsnál ez már pár óra után jelentkezett, szóval még mindig ez a kedvenc.

Laramara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Metti0331

2018. december 22.

Én nagyon szeretem, egész tartós. Nem ragad, ami nálam kulcs fontosságú. Ár érték arányában eddig ez a legjobb rúzsom, a drágább rúzsaim között is van aminél jobb. Mindenki dicsérni szokta a színét, egyszerűen imádom.

Metti0331
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.