KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 1000 ft , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: Posta/személyesen

random

2018. február 10.

Amcsiból rendeltem meg a Shadow nevű szürke árnyalatot. Tényleg tartós, és nem szárít annyira, szóval hibátlan.

up: Közben körbenéztem az itthon kapható színek között is. Van egy szín, a Latte to go, ami tökéletes nude lett volna nekem, de vállalhatatlanul foltos, rétegezni sem nagyon lehet, azt nem ajánlom. Kipróbáltam még a Fire Starter teszterét, az egész jó, egy csöppet macerás de szépen fel lehet vinni. Azt csak a színe miatt nem vettem meg, mert túl élénk rajtam. A kék Blue Iris meg valamiért le volt értékelve, azt is kipróbáltam, és érdekes módon állagra az a legjobb. Nem kell építgetni, nem foltos, pazar. Meg is vettem :D A színe mondjuk elég sötét nekem, de azt szoktam csinálni, hogy egy kicsit keverek bele a Shadow-ból, így jobban tetszik.

up2: Az új Rita Ora-kollekcióban találtam még kettőt, amit végülis megvettem. Az egyik a Fatal Kiss, ami egy szürkés nude, kicsit különlegesebb, de mindennapokra is vállalható, és meglepően jól áll, nem is gondoltam volna... A másik pedig a Damn Hot, ami egy elég fura szín. A boltban feketének tűnt (ugye, az alapszín, és kell :D) itthon viszont este sötétbarnának néztem, azt hittem mellényúltam vele. Nappali fényben jöttem rá, hogy ez egy lilás vörösesfekete, ilyet még nem is láttam, gyönyörű szín, és komolyan gondolkodom hogyan viselkedne szemhéjtusként, mert annyira szerelmes vagyok a színébe, hogy úgy érzem vétek lenne nem nap mint nap használni :D
Tartósságukat tekintve le a kalappal, Ha nem eleve 5 csillagot adtam volna neki, akkor kapna még, dehát így nem :P

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2018. január 21.

Szép a színkollekció. Az illata mesés. Valamikor foltosan viszi fel, de lehet korrigálni. A sötétkék van meg. Nem bántam, hogy megvettem.

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 21.

Mower

2018. január 11.

Elképesztően tartós. Igazából szerintem kevés dolog van ami leszedi, persze egy kicsit kopik az idő előrehaladtával, de nem feltűnően. A színe tényleg klassz, semmi szavam nem lehet. Nekem a Fire Starter van meg. Viszont tényleg szárít, bár azért kibírható, főleg ha nem minden nap használja az ember. Ő lenne a tökély enélkül. Barátnőm ajakápolót tesz alá, így tényleg nem szárít annyira, viszont akkor nem is olyan tartós.

Mower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

pasztorfanni7

2017. december 28.

A sok pozitív vélemény után szereztem be a "plum this show" árnyalatot. Tényleg nagyon könnyű vele dolgozni, hamar szárad. Biztos vagyok benne, hogy gyakran használom majd hisz igazi rúzs fanatikus vagyok és ő már benne van a top 3-ban :) Egyetlen negatívuma, hogy elég intezíven szárít számomra is.

pasztorfanni7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Serpentina

2017. december 23.

Nagyon szuper! Mindenkinek ajánlom.
Imádom a folyékony matt rúzsokat, de nagyon válogatós vagyok.
Eddig csak a Mac és az Aden szériája jött be igazán, de most rátaláltam a Rimmel Stay Matte-ra, és rögtön a kedvencemmé vált.
Az elején elég szkeptikus voltam vele, hiszen a Rimmel márkától eddig csak a szempillaspirálok jöttek be.
A Pink Blink árnyalatban szereztem be, ami a Dm-ben a legvilágosabb rószaszín-nude szín volt, de amint látom, van ennél még világosabb.
Az illatát leginkább a forralt borhoz tudnám hasonlítani, ami nekem abszolút bejön.
Az applikátorral nem kell szenvedni, nagyon egyszerűen felkenhető vele a rúzs. Folyékony állapotában szinte teljesen megegyezik a szám színével, de amint elkezd oxidálódni, már kicsivel sötétebb lesz, mint a tubusban. De ezt nem tartom óriási problémának.
A száradási idő 1,5-2 perc között mozog. Gyors, de nem extrém mértékben.
Száradás után olyan, mintha nem lenne semmi a számon. Nagyon könnyű viselni. Teljesen lemattul és egész nap a helyén marad.
Bátran lehet vele inni és száraz ételeket enni. Egyedül az olajos ételektől jön le, akkor sem kenődik, hanem csak “eltűnik”.
Összességében fantasztikus terméknek tartom. Messze többet tud, mint amit az ára alapján gondolnánk róla.
Biztos vagyok benne, hogy még beszerzek belőle néhány színt.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Nagyon szuper! Mindenkinek ajánlom.
Imádom a folyékony matt rúzsokat, de nagyon válogatós vagyok.
A száradási idő 1,5-2 perc között mozog. Gyors, de nem extrém mértékben.
Biztos vagyok benne, hogy még beszerzek belőle néhány színt.

tara95

2017. december 22.

Sűrű. Mintha félig be lenne száradva, ennek köszönhetően nehezebb vele dolgozni és ezt a hosszú, fura applikátor sem könnyíti meg. Valóban hajlamos nagyon enyhén foltosodni, de ügyeskedni kell vele és szép lesz. Blue Iris az enyém, ami már szinte fekete, nem sötétkék. Szoktam felé ütögetni kék szemhéjport, így metálos. Élvezet nézni az emberek döbbent fejét, mintha a Holdról jöttem volna, úgy bámulnak...jobb mint a vörös :D. Egyébként egész tartós, az olajos kaja kinyírja, de hát kézzel ettem a sült oldalast kérem...:D :D

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

dikeee95

2017. december 21.

Szerelem első látásra. Tökéletesen fed, hamar szárad és szép, pigmentált a színe. Annyira megtetszett ez a rúzs, hogy kuponnapok alkalmával 3 db-ot is vásároltam belőle (810-Plum This Show, 600-Coral Sass és 210-Rose & Shine). Az evést, ivást is tökéletesen bírja, nagyon minimálisan kopik csak egy hosszú nap végén. Legszívesebben az egész választékot megvenném belőle. :D

dikeee95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

ferenczifanni

2017. december 14.

nagggyon jó a színválaszték, és az ára is viszonylag kedvező. Baromi tartós, jó az illata, viszont ami nagyon gáz, hogy a sötét színek foltosak... lehetetlen felvinni pl. a Plum this show nevezetű árnyalatot úgy, hogy egyenletes legyen. Ha kevés ajakápolót teszek alá akkor nem olyan intenzív, ha primert, nem segít. Ha keveset viszek fel, akkor is foltos. Egyetlen "megoldás" az, hogy 2 réteget viszek fel és akkor talán tűrhető, nem olyan feltűnő, de az meg egy idő után elég kényelmetlenné válik és az ajkak belső területén összeáll egy vastag csíkba, lehetetlen utána újrakenni, utána igazítgatni..
aki tud erre megoldást, legyen oly szíves és ossza meg velem, fáj a szívem ezért a szép sötét színért, olyan téli :(
(nem tudom, hogy a világos árnyalatoknál van-e ilyen probléma, de megnéztem már jó pár tesztelős videót, és néhányban említették, hogy a világosabb színek is foltosak :/ )

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

NyMirjam

2017. december 11.

IMÁDOM-IMÁDOM és IMÁDOM.
Végre találtam egy extra tartós matt ajakrúzst!!!
Evés,ivásnál is fent maradt! Egy álom. 😍
Jól pigmentált. (200pink blink és 700be my baby)
Negatívum,hogy szárítja az ajkam,de ezért a csodáért megéri.

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

IMÁDOM-IMÁDOM és IMÁDOM.
Végre találtam egy extra tartós matt ajakrúzst!!!
Evés,ivásnál is fent maradt! Egy álom. 😍
Jól pigmentált. (200pink blink és 700be my baby)
Negatívum,hogy szárítja az ajkam,de ezért a csodáért megéri.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 7.

Nagyon szép színek, tartós, matt hatás.

Magdolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 7.

Nagyon szép színek, tartós, matt hatás.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!