Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

homanalexandra

2021. július 18.

Én általában minden rúzs felvitele előtt hidratálok, főleg ami matt, mert azok eléggé szárítanak, így vállalható és kevésbé szárít. Szerintem nagyon jó illata van, imádom, a színe is kellően pigmentált, hamar szárad. Nekem nem annyira tartós, mint a maybelline hasonló terméke, de nem is érzem ezt gondnak, így is simán kibír evést-ivást fél napig. Ráadásul szépen is kopik, nem feltűnő, és korrigálható. Lemosásnál pedig babaolajjal vagy testápolóval gyönyörűen lejön dörgölés nélkül. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

MissSejla

2021. július 3.

Nagyon világos arnyalatot vettem, olyan mint egy Korrektor. Nagyon foltos es nem tartos, igy nem visz ra a lelek hogy mas szint is kiprobaljak. Az ize is nagyon viaszos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Wilfur

2021. június 26.

Ajándékba kaptam az élénk piros árnyalatot. A Maybelline hasonló kiadása után egy ideig nem is mertem használni. Miután kétszer kipróbáltam, azt kell hogy mondjam, egész jó. Az étkezés, italozást és a csókolózást is egész jól bírja. Nem kenődik el magától, tudom ajánlani. Az Avonos filctoll jobban bírja az iramot de nem olyan szép, mint ahogy ez fest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 26.

platinakuka

2021. június 12.

A vörös 💄💋 Firestarter árnyalatot vettem, nyaralás előtt. Gondolkodtam a Maybelline terméke és ez között, de a színek miatt végül ezt dobtam be. Nem sárgás, nem bordós, nem lilás.
Elégedett vagyok vele, idő mire megszárad, de vállalható, és nyilván a 12 óra az úgy 12, ha közben semmi nem történik igazán a száddal, de jól bírja a gyűrődést, a kopása nem vállalhatatlan, és javítható utólag. Avon true superstay az első próbálkozásom e téren, ahhoz képest sokkal jobb. (én azt sem húztam le annyira, de vannak gyengeségei).
Nem jön le darabokban, nem pereg le.
A kétfajta bőr (tudjátok... Külső ajak, belső nyálkahártya) találkozása nálam gyenge pont, nagyon hamar látszik, talán kibuggyan a szám vagy nem tudom 🤔
A Rimmelnél is kopik, de nem annyira fájdalmasan.
Ha elfogy (ha megromlott 😅) újra megvenném szívesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

Nem jön le darabokban, nem pereg le.
A Rimmelnél is kopik, de nem annyira fájdalmasan.
Ha elfogy (ha megromlott 😅) újra megvenném szívesen.

Camillala

2021. május 13.

Pont annyira tartós, amit szeretek. Nem szeretem, ha túlságosan ragaszkodó a matt rúzs és kényelmetlen érzetet ad. Ez kellemes viselet, enyhén kopik, ha akarom le tudom szedni evés közben. Ha kopik és rárakok még egy réteget akkor szép egységes lesz (l'oreál matt rúzsnál például foltos lesz). Habár nekem szép, nude árnyálat van, lehet egy élénk pirosnál más a tapasztalat. Régóta megvan, sok rúzsom van, de még vissza-vissza nyúlok utána mai napig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Hanna0807

2021. március 17.

Mattnak matt, tartós is, nem minden lemosó szedi le normálisan, de nagyon szárít és nagyon csúnyán kopik. Építeni nem tanácsos. Ha csak pár órára kell elszaladni valahova, arra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Enn320

2021. március 2.

200-as pink blink árnyalatban van meg. Ajandékba kaptam szívesen nyúlok érte, tartósnak közepesen tartós. Negatívum az aplikátor feje elkezdett felmálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Glorcika

2021. február 19.

Nem a legjobb matt rúzsom, de nem is a legrosszabb. Egy színem van belőle, többet azért nem veszek belőle, eléggé szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Mercury91

2021. február 16.

Annyira "matte", hogy totálisan kiszárítja a számat, de nem csak én jártam így vele.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Vavika02

2021. január 24.

Ez volt az első ilyen tartós rúzs próbálkozásom... de lehet,az utolsó is.
Gyorsan szárad, ez igaz... fedésre sem panaszkodom (bár nem erős színnel probalkoztam)
DE ... nagyon-nagyon szárít :-(
Olvasgatok tovább itt a KM oldalon... hátha találok jobbat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Ez volt az első ilyen tartós rúzs próbálkozásom... de lehet,az utolsó is.
DE ... nagyon-nagyon szárít :-(
Olvasgatok tovább itt a KM oldalon... hátha találok jobbat

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.