KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 1000 ft , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: Posta/személyesen
Ár: 1500 , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használtam , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

littleblondie

2018. május 22.

Fire Starter, Pink Blink és Be My Baby árnyalatokban birtoklom, és egyértelműen az eddigi kedvenc folyékony rúzs formulám. Az első kettő más állagú, azok az abszolút kedvenceim, hamar száradnak, baromi tartósak és kényelmesek, olyan mintha nem lenne a számon semmi. Az evést is kifejezetten jól bírják, ha nem olajos az adott étel, szinte meg se látszik, hogy ettem. A Be My Baby egy kicsit eltérű formulájú, hajlamos csíkos lenni, mikor felviszem, de szerintem egy kis gyakorlással ezt is meg lehet tanulni kezelni. Ez az árnyalat viszont nem bírja jól az étkezést. Azt viszont hallottam, hogy a szériából a borszínek eléggé foltosak, így azokkal nem is próbálkoztam. Mindenesetre én meleg szívvel tudom ajánlani az általam használt színeket,főleg az első kettőt, az pedig egészen biztos, hogy ha a Pink Blink kifogy, fénysebességgel fogok utánpótlásért szaladni a drogériába, mert ez lett a kedvenc mindennapi rúzsom.

littleblondie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Niki0331

2018. május 17.

2 napja vásároltam. Hát nem tudom...
A 200-as árnyalazot választottam. A színe szép, jól is áll. Nagyon hamar mattra szárad, jó az illata, baromi sűrű. De!
Nem lehet szépen felvinni, csíkos. Ha valamilyen csoda folytán sikerülne akkor pedig száradás után, amikor mosolygok akkor a szàm ráncocskáinál amikor azok kisimulnak csíkos lesz. Mintha onnan eltűnne az anyag.
Jobbat vártam. Nem az igazi sajnos...

Niki0331
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

2 napja vásároltam. Hát nem tudom...
Jobbat vártam. Nem az igazi sajnos...

izabella73

2018. május 17.

Féláron vettem a Rose&shine színt,a jó vélemények hatására,de sajnos nekem nem vált be.Nem tudom szépen felvinni,olyan mintha nem fogna egyenletesen,így nem mutat és nem is kopik szépen.Más folyékony rúzsoknál ezt nem tapasztaltam.A szine se az igazi de az még nem lenne gond,ha felvitel után nem lenne ilyen foltos.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

kalmaniki

2018. május 16.

A 210 Rose&shine pink árnyalat van meg belőle. Elég élénk szín, de nyáron szívesen viselem, nagyon szép. Nem ragad, tökéletesen mattra szárad, tartós. A kopása nem a legegyenletesebb, de könnyű javítani. Biztos beszerzek még néhány árnyalatot.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

pinupdollstella

2018. május 16.

a legjobb folyékony matt rúzs amit eddig használtam, nálam jobban teljesített mint a Kat Von D rúzsa (ráadásul dupla annyiba kerül). kibírja az egész napos evés-ivást, és még így is nehéz lemosni a nap végén

pinupdollstella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

pomme

2018. május 12.

Egy sötétebb árnyalatot vettem, de nekem is csomós, csíkoz, maszatol, és nem tartós. :( Sajnálom, de ennél még az alsókategóriás matt rúzsok is sokkal jobbak.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

gyongyikeolasz

2018. május 12.

Joy napokon féláron vettem meg a Fire starter árnyalatot és imádom. Előtte hidratáltam az ajkaimat és így nem szárított. Vettem volna több árnyalatot is de nagyon le volt fosztva minden.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Mofi

2018. május 11.

Ma vettem a be my baby árnyalatot. Kipróbáltam, majd csalódottan tapasztaltam, hogy csomós, kiemeli a száj minden egyenetlenségét, egyenetlenül lehet felvinni. Visszavittem, mert azt hittem megromlott azért ilyen vacak, de visszavittem és közölték, hogy ennek ilyennek kell lennie. Szerintem ez a termék nem ér meg semennyi pénzt, borzalmas, egyszerűen nem értem hogy működhet ez bárkinek is. :(

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

bokrosedit

2018. május 1.

Nekem 2 árnyalatban is meg van. Szépen mattra szárad, de nem kényelmesebb viselet mint a Lovely K*Lips rúzsai, egyedül annyival jobb nála, hogy evés esetén tovább bírja (bár amennyivel drágább termék az ember el is várná tőle). Egyébként, szép pigmentált folyékony rúzs.

bokrosedit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Kingucii

2018. május 1.

Glamour-napokkor vásároltam meg a 200 Pink Blink árnyalatban (mint ami a képen látható is)
Szép mattra szárad, onnantól fogva nem kenődik. Gyorsan szárad, bár nekem apró csomókban jön le, de szeretem így is,mert nem rossz termék. Azt azért hozzáteszem, hogy alá kell hidratálni, mert szárít!!
Az illata is nagyon kellemes.
12 órát nem bír ki, 8 órát sem. Max 4-5-t. De nekem már így is megfelelő! 5*

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Az illata is nagyon kellemes.
12 órát nem bír ki, 8 órát sem. Max 4-5-t. De nekem már így is megfelelő! 5*

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!