Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 2600 Ft postaköltséggel , Eladó: sziszus_
Állapot: 1-2 alkalommal próbált., Helyszín: --, fizetés: fizetés banki átutalással, ami után postázom a terméket. FoxPost automatás átvételre is lehetőség van.
Ár: 1000Ft , Eladó: jazsa
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postázás előre utalás után
csicsi86

2020. február 10.

Inkább szaténos, mint matt. Felvétel után a felesleget le kell itatni, különben elmászik. Ajakápolóval nem szárított vészesen, nálam az egynek elmegy kategória, de nem egy megbízható darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Pigmentált, tartós, kicsit talán szárít. A színek csodásak, de nem mindegyiket lehet szépen felvinni, mert van amelyik foltos. De az 500-as Fire Starter számomra a tökéletes piros rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Ada0308

2020. január 27.

Olcsón jutottam hozzá (viszonylag)! Csalódás volt, pedig sok jót irtak róla. Sajnos nekem nem vált be. Otthon próbáltam ki, Felrakás után egy órával leültem ebédelni, hogy lássam mit bír. Hát szépen elkezdett kopni a szám belsejétől kifele. Szóval kibír kb 1-3 órahosszát, evés nélkül. Nem újravevős. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

KreativNev

2020. január 25.

Amikor végre rászántam magam, hogy kipróbáljak egy sötétebb árnyalatú rúzst, úgy gondoltam, hogy ha már lúd, legyen kövér: beruházok egy neves márka termékére. A boltban a kezemen próbáltam ki a 860-as Urban Affair árnyalatot, ami egy gyönyörű, hideg árnyalatú burgundi vörös . Ott teljesen okénak tűnt, vettem egy tubussal.
Ledöbbentem, hogy szájon mennyire egyenletlen, foltos nem csak egy, de még három rétegben is.
A tartósságával nekem nem volt probléma, kb.2 perc száradás után nem hagy nyomot.
Nem tudok dönteni a 2 vagy 3 csillag közt.... Legyen 3 a színe és a tartósság miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Serpentina

2020. január 6.

Nagyon szuper! Mindenkinek ajánlom.
Imádom a folyékony matt rúzsokat, de nagyon válogatós vagyok.
Eddig csak a Mac és az Aden szériája jött be igazán, de most rátaláltam a Rimmel Stay Matte-ra, és rögtön a kedvencemmé vált.
Az elején elég szkeptikus voltam vele, hiszen a Rimmel márkától eddig csak a szempillaspirálok jöttek be.
A Pink Blink árnyalatban szereztem be, ami a Dm-ben a legvilágosabb rószaszín-nude szín volt, de amint látom, van ennél még világosabb.
Az illatát leginkább a forralt borhoz tudnám hasonlítani, ami nekem abszolút bejön.
Az applikátorral nem kell szenvedni, nagyon egyszerűen felkenhető vele a rúzs. Folyékony állapotában szinte teljesen megegyezik a szám színével, de amint elkezd oxidálódni, már kicsivel sötétebb lesz, mint a tubusban. De ezt nem tartom óriási problémának.
A száradási idő 1,5-2 perc között mozog.
Száradás után olyan, mintha nem lenne semmi a számon. Nagyon könnyű viselni. Teljesen lemattul és egész nap a helyén marad.
Bátran lehet vele inni és száraz ételeket enni. Egyedül az olajos ételektől jön le, akkor sem kenődik, hanem csak “eltűnik”.
Összességében fantasztikus terméknek tartom. Messze többet tud, mint amit az ára alapján gondolnánk róla.
Biztos vagyok benne, hogy még beszerzek belőle néhány színt.

Update: Közel három év távlatából teljesen megváltozott róla a véleményem. Igen... talán túl nagy lesz a kontraszt a két véleményem között pár év után, - de sajnos nem ok nélkül... 🤯
Azóta beszereztem egy sötét, bogyós-lilás, majdnem fekete színt (Damn Hot), mert már régen fájt a fogam egy ilyen árnyalatra. A néhai kis természetes, rózsaszín árnyalatra visszaemlékezve bátorkodtam ismét erre a termékre beruházni, - azonban kellemetlen csalódás ért.
Egyenletesen, szépen felkenni, - LEHETETLEN. Az applikátoron az anyag kis csomókba áll össze, mint az alvadt vér.
Egy rétegben felkenve az eddigi legcsúnyább rúzsom, - egyáltalán nem fed szépen, akárhogy próbálom elfedni, kenegetni, mindig foltos marad, és persze a kis darabkák is ott maradnak benne. De hiába húznék rá egy másik réteget: csak az alsó réteget maszatolom vele még jobban, - úgy nézek ki vele, mint egy 5 éves gyerek, aki mákos tésztát ebédelt. 😕
Nem mellesleg egyáltalán nem csókálló, annyira nem mattul le, hogy ne fogná össze egy pohár szélét ivás közben. Egy mezei papír zsebkendővel le lehet törölni, - ami (igaz, szarkasztikusan), ennél a borzasztó végeredménynél kivételesen előny volt. 😅
Nálam folyékony rúzsnál ez az ABSZOLÚT MINŐSÍTHETETLEN szint.
Ezeknek a sötétebb árnyalatoknak a viselését csak úgy tudom elképzelni, ha az illető egy ugyanolyan színnel aláceruzázik, - de akkor tényleg semmi értelme a rúzsnak, mert egy jó minőségű, tartós, mattra száradó krémes ceruza is jobban teszi a dolgát, és önmagában is kifogástalan.
Az 1-2 világos, természetes árnyalat felkenés szempontjából teljesen ok, - de aki merészebb színekkel is akar kísérletezni, annak inkább azt üzenem: “Save your money!”

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Nagyon szuper! Mindenkinek ajánlom.
Imádom a folyékony matt rúzsokat, de nagyon válogatós vagyok.
A száradási idő 1,5-2 perc között mozog.
Biztos vagyok benne, hogy még beszerzek belőle néhány színt.

Nálam folyékony rúzsnál ez az ABSZOLÚT MINŐSÍTHETETLEN szint.

csillYke

2019. december 29.

3 árnyalatot vettem meg belōle: 220 fatal kiss, 500 fire starter és 725 love bite. Imádom az elnevezésüket :D. Videót és vélemények alapján választottam ezeket a színeket. Gyönyörū mindhárom, a firestarter piros az a piros ami tökéletesen megy kb mindenhez és mindenkihez, a fatal kiss viszont világosabb bōrūeken szebben mutat szerintem. Kellemes az illatuk, viszonylag tartósak. Nagyon kiszárít egy idō után, de ez nem meglepō egy ennyire matt rúzs esetében. Gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Pinklemonade

2019. december 28.

Nagy "rúzsfan"ként beszereztem egy korall színű árnyalatot belőle, de bár ne tettem volna. Kb 4x felkenés után is ugyanúgy foltos volt, nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

dynah13

2019. december 14.

Ajanlasra vettem belole egyet, es nem csalodtam, tenyleg tartos es matt :)
Az en szamat elegge szaritotta (jobban, mint mas ruzsok).
Szepek a szinei, szerettem hasznalni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Ajanlasra vettem belole egyet, es nem csalodtam, tenyleg tartos es matt :)
Az en szamat elegge szaritotta (jobban, mint mas ruzsok).
Szepek a szinei, szerettem hasznalni :)

BloodoftheLamb

2019. december 10.

Fúj, fúj, és harmadjára is fúj.
Rettenetes viaszos szaga és állaga van, foltos, hiába hagyom megszáradni az első réteget, a másodikkal már túl sok. És szörnyű érzés az ajkaimon.
Sajnos nem lehet nulla csillagot adni, emiatt az egyet arra fogom, hogy a színei amúgy jók (sirok is a legsötétebb lilás árnyalat miatt).
Életem top 3 legpocsékabb folyékony rúzsa között van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Fúj, fúj, és harmadjára is fúj.
Életem top 3 legpocsékabb folyékony rúzsa között van.

sonmaat

2019. november 19.

Nem használtam gyakran rúzst, mert megvolt bennem az berögződés, hogy a rúzs úgy általában nem tartós és macerás használni. Ez a folyékony megoldás nagyon tetszik, szinte olyan mintha egy szájfényt használnék...csak persze matt. Nagyon tartós, bírja az evést, ivást. Nem igényel hatalmas odafigyelést, mint a klasszikus verzió. A színskála is egész széles, könnyű megtalálni a kedvenceket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.