KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

NyMirjam

2017. december 11.

IMÁDOM-IMÁDOM és IMÁDOM.
Végre találtam egy extra tartós matt ajakrúzst!!!
Evés,ivásnál is fent maradt! Egy álom. 😍
Jól pigmentált. (200pink blink és 700be my baby)
Negatívum,hogy szárítja az ajkam,de ezért a csodáért megéri.

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

IMÁDOM-IMÁDOM és IMÁDOM.
Végre találtam egy extra tartós matt ajakrúzst!!!
Evés,ivásnál is fent maradt! Egy álom. 😍
Jól pigmentált. (200pink blink és 700be my baby)
Negatívum,hogy szárítja az ajkam,de ezért a csodáért megéri.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 7.

Nagyon szép színek, tartós, matt hatás.

Magdolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 7.

Nagyon szép színek, tartós, matt hatás.

orchidea8627

2017. december 3.

Nekem nem jött be...
Vékony rétegben kenve száradás után is ragacsos, húzta a számat úgy tapadt és nagyon zavaró volt számomra az érzete.
Tartósnak tartós, nyilván szárít is, pár órán belül mintha kiszívott volna minden nedvességet az ajkaimból.
Ami még nagyon nem tetszett az az illata, rendkívül erős, parfümös.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Nekem nem jött be...
Ami még nagyon nem tetszett az az illata, rendkívül erős, parfümös.

buba83

2017. november 22.

Szép, gyorsan száradó színek (200 Blink Pink és 210 Rose&Shine árnyalatokat vettem eddig) és elég tartós. 12 órát azért messze nem bír, nekem is főleg evésnél kopott le ( azért ezt a marketingszöveget sztm úgyse hitte el senki, hogy igaz). Könnyű felvinni és tényleg szépek a színek, nekem nagyon tetszik a visszafogottságuk. Szárítani viszont szárít azért, de ennek ellenére nagyon megszerettem!

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

felicity94

2017. november 19.

Ez a termék egy csoda. Sokféle rúzst és folyékony rúzst próbáltam már ami hasonlókat ígér mint ez a termék, de egyik sem képes arra amire ez. Gyönyörűen pigmentált, élénk színű (210 rose & shine árnyalat van meg), könnyű szépen felvinni a kis applikátorral, egyenletesen fed, nagyon nagyon jó illata van, ami nálam fontos szempont. :) Én személy szerint nagyon száraznak érzem az ajkaimat ha viselem ezt a rúzst, de szerintem ez a matt érzet miatt valamilyen szinten normális, abszolút elnézem neki azért cserébe amit nyújt. Felviszem a krém állagú rúzst, pár pillanat alatt "megköt", teljesen mattra és onnantól egyszerűen lerobbanthatatlan :) érintésálló teljes mértékben, az ivást simán kibírja, de nyugodt szívvel eszem is mert csak az ajkaim belső felén kopik nagyon enyhén amit szépen korrigálni lehet pillanatok alatt. Semmi negatívumot nem tudok mondani, egyszerűen tokéletes termék, számomra ő most A Rúzs. :D joy napokon vettem féláron, de biztos hogy több árnyalatot is beszerzek, a teljes ára sem túlzás egy ilyen kifogástalan termékért. Mindenképpen ajánlom a matt rúzsok szerelmeseinek ;)

felicity94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

HFanni22

2017. november 17.

Meg vagyok vele elégedve. A színe gyönyörű (Rose & Shine), az állaga mesés, könnyű felvinni. A száradási idő éppen megfelelő. Tényleg nagyon tartós, az evést viszont nem bírja, (bár azt nem is ígéri). Tényleg csókálló. Megfelelően kell álahidratálni, mert egy kicsit szárít. Csak hogy viszonyítani tudjunk, a Rimmel 16 órás tartós ajakrúzsa jobban szárít ehhez képest (viszont az tényleg tartósabb is). Mivel szárít, ezért levonok egy csillagot, de egyébként szuper! :)

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

aalexaa

2017. november 16.

Én a Blue Iris árnyalatot vettem meg féláron kuponnal. Nem igazán nyűgözött le a színválaszték, nem akartam egy ezredik ugyanolyan piros rúzst, ez viszont elég különleges, örülök, hogy behozták. A színe szinte teljesen megegyezik az Essence Matt Matt Matt Vibrant Shock rúzs 09-es árnyalatával. Ha már lúd, legyen kövér, azonnal élesben teszteltem hivatalos eseményen. Sajnos sietnem kellett, így nem volt időm eléggé pepecselni vele, de azt tapasztaltam, hogy kicsit hajlamos foltosan fedni (gondolom ki lehet tapasztalni, de mindenképp érdemes időt szánni a felvitelre). Viszont délután háromtól hajnali egyig egyszeri igazítással, folyamatos evés-ivással tökéletesen állta a sarat, ami elég lenyűgöző. Én meg mániákusan csekkolgattam, hiszen elég feltűnő szín, de szerencsére ezzel tuti nem kell izgulni. Persze egy hambit vagy lángost nem biztos, hogy túlélne, de késsel-villával bátran lehet vele enni. Az egyszeri igazításnál tulajdonképpen csak a szám belső felén kellett újrakenni (kb. 7 óra körül), de nem morzsálódott, szépen lehetett igazítani. Nagyon kényelmes, nem éreztem, hogy szárítana, vagy hogy kellemetlen réteg lenne a számon. Abszolút elégedett vagyok, ha nem lenne ennyire szegényes és unalmas a színválaszték, tuti vennék még.

Ja és tinyblackpaw, elég rutinos rúzsozó vagyok, de a szilikonos primeres tipp igazi "game-changer", köszönöm :D

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

mellcsiii

2017. november 14.

Hát nekem nagyon nem jött be... Nem tartós, nem lehet szépen felvinni (a második legvilágosabb árnyalat van meg) - vagyis nehézkes, valamint borzasztóan kiemeli a legkisebb száraz részeket is az ajkakon. Nagyon nem...

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

tinyblackpaw

2017. november 13.

Bevallom őszintén, nem fűztem hozzá nagy reményeket, Joy napok alkalmával úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, fél áron úgy is megérné. Viszont kellemesen csalódtam. A Rose & Shine árnyalatra esett a választásom, mivel sajnos a teljes színválaszték nem volt elérhető. Ami a legjobban meglepett, hogy valóban nem kopik és nem hagy nyomot. Szép, egyenletes, intenzív fedése van bár mint a legtöbb folyékony matt rúzs így nekem ez is egy picit szárít, ha órákon keresztül rajtam van. Evés után idővel ugyan el kezd darabosan kopni, de még ez is elnézhető neki. A színválaszték sem rossz, bár nem fakadtam volna sírva, ha 6-nál több árnyalat közül lehet választani. Mindenesetre ez a termék még a NYX Matte Lip Cream-eket is lekörözi, már ami a textúrát és a tartósságot illeti.

Bónusz tipp: matt rúzsok/folyékony rúzsok esetében egy szilikon alapú primert szoktam felvinni, hogy simábbnak látszanak és kevésbé tűnjenek száraznak az ajkak, így a fedés is egyenletesebb lesz :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Axelandra

2017. november 12.

Nàlam is egy Fire Starter landolt Joy napon😀 és nagybetűs SZERELEM!! Csodaszép, nagyon tartós, fini az illata, kaja-pia picit megviselte (tényleg csak picit) de olyan jó érzés viselni, nem szàrít nem feszül az ajkaimon,fixen veszek màs színben is😍

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!