KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 1000 ft , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: Posta/személyesen
Ár: 1500 , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használtam , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Glamour napon rossmannban kit-ben a szájceruzával együtt féláron szereztem be, talan egy ezres volt az âra így. A fire starter pirosas árnyalat, hát számomra valami álom. Csak zsíros ételek fogyasztásakor kopik, de egységesen, volt hogy lakodalomban délutántól hajnalig evés-ivást kibírta IGAZÍTÁS NÉLKÜL. Alá kell hidratálni, mert szerintem szárít, de csak másnap lehet érezni, a viselésekor egyáltalan nem látszik. Olajos sminklemosóval bírom csak leszedni. Nincsenek felső kategóriás rúzsaim, de ha egy drogériástól megkapom amire szükségem van, akkor nem is fogok drágábbat venni.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Pinki

2018. augusztus 9.

Szépen fed, nem szárít, sokaig tart,de talán nem 12 órát. Kényelmes, jó viselni.

Pinki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

poldibarb

2018. augusztus 7.

En kifejezetten szeretem ezt a termeket. Nem mondanam tul tartosnak, de nagyon szepek a szinek, finom az illata es matt ruzs ellenere, nem szaritja ki a szamat.

poldibarb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

RebekaBalog

2018. augusztus 7.

Valahogy teljesen elkerülte a figyelmemet ez a termék egészen idáig. Youtubeon láttam, hogy az egyik álltam követett személy ezt viseli. Nagyon megtetszett a színválogatás es az, hogy TELJESEN mattra szárad. Nem ragacsos(mint például a Maybelline super stay matte inkje), kellemes bársonyos érzetet kelt az ajkakon, nem ül bele a szám redőcskéibe és a nap folyamán szepen kopik. Eddig a "Coral sass" és a "Rose&Shine" árnyalatokban szereztem be.

RebekaBalog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

Már megvannak egy ideje, szeretem őket, az illatuk is finom, de nagyon nehéz egyenletesen felkenni, ha viszont egyszer sikerül, akkor tartósak, evés-ivást is jól bírják és viszonylag szépen kopnak. A 700 Be my baby van meg, ami egy szép nude szín és a 200 Pink Blink, ami kicsit erősebb rózsaszín, ezt talán könnyebben is lehet felvinni, mint az elsőt. Kicsit szárítanak, érdemes előtte radírozni és hidratálni.

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

iby123

2018. július 18.

Egyik kedvenc olcsó kategóriás folyékony matt rúzsom. Nagyon tartós, nem zavaró az ajkakon és csodásan mutat rajtuk. Két árnyalatot tudhatok a magaménak, melyek a Be my baby és a Rose&shine névre hallgatnak. Imádom mindkettőt, csak ajánlani tudom a terméket.

iby123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

botate

2018. július 17.

A Fire Starter tűzpiros árnyalatára ruháztam be. Egyáltalán nem bántam meg, mert azóta ezt a rúzsom használom a legtöbbet! Alig lehet leszedni, nem kell aggódnom, ha megiszok egy pohár üdítőt, hogy szétkenődik. Imádom, 10/10, bátran javaslom azoknak, akik szeretik a matt rúzsokat, hogy próbálják ki, megéri az árát.

botate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

vulpemania

2018. július 14.

Most találtam meg életem nude színét 'Fatal Kiss' fantázianevű rúzsban. (neten alig találtam róla swatch-ot, fura) Azt kell mondjam, hogy a drogériás márkák nagyon sokat fejlődtek a matt rúzsok terén. Maradéktalanul megérte az árát. Aki ismeri a folyékony matt rúzsok világát az tudja, hogy megfelelő radírozás és aláhidratálás nélkül nem megy a dolog. Extratartós! Ha megdörzsölöm a számat, akkor nem jön le darabokban, mint jó pár márkánál tapasztaltam. Egyedül a szagával nem vagyok csak kibékülve. Hatalmas biglike a Rimmelnek. :)

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Talar

2018. július 12.

Korábban olvastam pozitív negatív kritikákat is róla, de gondoltam egy próbát megér. Rászántam pár napot, hogy rájöjjek, mi a megfelelő technika. Mivel matt rúzsról van szó, szárít, ezért mindenképpen szükséges hidratálni előtte. Hidratáló használata után vártam kb 15-20 percet, utána ráharaptam pzs-re, hogy sok ne maradjon a számon, mert akkor a rúzs nem lesz olyan tartós. Ezután vékonyan rákentem a rúzst(amikor vastagon kentem, kissé összegyűlt a ráncokban).
Nem szárad olyan gyorsan hogy ne lehetne vele szépen dolgozni és az esetleges hibákat kijavítani, ezért megnyerő, viszont pár perc alatt így is érintés és csókállóra szárad(kipróbált:)). Egy idő után olyan, mintha semmi nem lenne rajtam és egyáltalán nem szárad a szám.
Reggel felkentem és evés ivás után csak estére kopott le teljesen. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Talar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

szlilly

2018. július 11.

Kissé matt rúzs mániásnak érzem maga, így minden elérhető márka termékeit kipróbáltam már. A Rimmel Stay Matte rúzsai közül megvan a 700-as (Be my Baby), a 200-as (Pink Blink), a 210-es (Rose&Shine), valamint a 810-es (Plum this show). Nem tudok egységes véleményt írni róluk, mert nem érzem úgy, hogy mindegyiknek megegyezik a minősége.
A világos árnyalatok közül a 700-as az, amivel nem tudok mit kezdeni. Valahogy túl világos árnyalat nekem, kissé olyan érzés, mintha egy korrektort vinnék fel a számra. Nem tudom egyszerűen nem csíkosra felvinni és az eredmény nagyon nem tetszik. A 200-as és a 210-es árnyalatok kellemes rózsaszínes árnyalatok. Ezeket kimondottan szeretem. Pigmentáltak, szépen lehet velük dolgozni, az eredmény is tetszik, de sajnos nem tartósak. Csúnyán foltosra kopnak (ami a legtöbb matt rúzs esetén így van), illetve eléggé szárítják a számat, de összességében hordhatók, bár nem azok a teljes napot kibíró rúzsok. A 810-es árnyalat egy mélybordó, kissé lilás beütésű szín. A szín gyönyörű, de képtelenség hibátlanul feltenni a számra. Próbáltam sokszor, de nem szerettem meg, borzasztóan lassan szárad a többi színhez képest és az eredmény szörnyű.
A világos színek nem rosszak, de vannak ilyen árkategóriában sokkal jobb matt rúzsok is. Használom őket, de egyik sem az, amiért egyből nyúlok reggel, hogy ez tökéletes lesz egész nap. Inkább akkor szoktam viselni őket, mikor csak pár órás programom van és tudom, hogy nem kell mások előtt ennem :D (vagy viszem a sminklemosót, mert sajnos rétegezni nem lehet ezeket a rúzsokat, akkor még szörnyűbb lesz a hatás)

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!