Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 3500 , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: Új/használt, Helyszín: Keszthely, fizetés: Posta/szem.atvet
Ár: 1000 , Eladó: PalmaKamillaCserhati
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás, vagy személyes átvétel
sprefectesse

2019. május 24.

Azt hittem, hogy a Fatal Kiss egy milyen kis szolid darab lesz, de eddig akárhányszor rajtam volt, úgy kaptam a dicséreteket, mintha minimum egy csillámos ombre költemény lenne, úgyhogy az egómnak eléggé bejön.
Meg nekem is. Tartós, és ha kopik is, lehet javítani, szóval teljesen elégedett vagyok. Főleg, hogy fel lehet tenni úgy egy az egyben, rúzsként, meg nagyon vékonyan, az ujjammal elkenegetve, szinte csak tintként is, és mindkét felhasználása ugyanolyan minőséget ad.

(Mivel nagyon durván akciós volt, megvan a Blue Iris árnyalata is, de az eddig egyszer szerepelt rajtam, Halloweenkor. Viszont ő is jól bírta a strapát, csak hát hétköznap kicsit nehezen tolnám át a kollégáim ingerküszöbén.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

SminkesAnyuci

2019. május 23.

Update 2019.05.23.

Egy éve vásároltam körülbelül 10 alkalommal használtam és ma reggel szomorúan tapasztaltam, hogy bá 24 hónap van ráírva szavatossági időnek a felbontás után, mégis csomós, undorító lett az állaga. A ceruzának semmi baja de a rúzs a kukában végezte. Így is megérte nekem, és biztosan újra is veszem ha jön valami jó akció. Sajnálom.

2018.08.13.

Glamour napon rossmannban kit-ben a szájceruzával együtt féláron szereztem be, talan egy ezres volt az âra így. A fire starter pirosas árnyalat, hát számomra valami álom. Csak zsíros ételek fogyasztásakor kopik, de egységesen, volt hogy lakodalomban délutántól hajnalig evés-ivást kibírta IGAZÍTÁS NÉLKÜL. Alá kell hidratálni, mert szerintem szárít, de csak másnap lehet érezni, a viselésekor egyáltalan nem látszik. Olajos sminklemosóval bírom csak leszedni. Nincsenek felső kategóriás rúzsaim, de ha egy drogériástól megkapom amire szükségem van, akkor nem is fogok drágábbat venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Update 2019.05.23.

2018.08.13.

krikettesophie

2019. május 22.

Glamour napokon vettem a 210 rose & shine árnyalatban, és sajnos úgy érzem, hogy kár érte. Nem tartós, irdatlanul szárít de ami jobban zavar, hogy egy rétegben szinte alig fed valamit, ráadásként lassan szárad és ezért elkenődik. Kipróbáltam második réteggel, az meg "felszántotta" az előzőt és darabokban lejött a számról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

patvik

2019. május 8.

A 220-as fatal kiss van meg egy ideje, ma pedig a Joy-napok alkalmával beszereztem a 810-es plum this show színűt. A 220-ast mindig úgy tapogatom fel egy világosabb színre (most épp az Alverde mat lipstickjére, de van hogy a Maybelline color drama ceruzájára), nagyon szép színe van külön és keverve is, nem szárítja ki a szám, de valószínűleg csak azért mert nagyon aláhidratálok (shea vaj!!) és mert mint mondtam van alatta már egy kis réteg rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

KrdsDina66628

Korcsoport: < 18
2019. május 1.

Nekem sem vált be , pedig színben kifogtam a hozzám passzolót , szóval megszakad érte a szívem. A számat nagyon szárítja ,hiába hidratálok előtte-utána.12 órás tartósság? Elég neki pár evés-ivás. Sajnos ezzel a termékkel mellé fogtam.:C

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 1.

persephone

2019. április 26.

nagyon szeretem a színét, a plum this show van meg. Szépen lehet dolgozni vele, és nagyon tartós. Tényleg csókálló, teszteltem a barátommal :D Bírta a fagyit, pizzát, és összességében kb 5 órát teljesen hibátlanul. Sajnos a rzsaszínes árnyalatok nem fednek eléggé -- ahogy próbálgattam -- pedig szívesen kipróbálnék egy rózsásabb árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

HunFairy

2019. április 12.

200 Pink blink árnyalat van meg. Mű-cseresznye illata van, ami hamar elillan. Szeretem az applikátorát, szépen eloszlatható vele a termék. Engem is szárít, de nem zavaróan. Ivást jól bírja, pusziálló. Az evést is jól bírja, de zsírosabb ételeknél csak mint szájkontúr marad meg. Mivel strapabíró megadom neki az 5*-t.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

kunsagikira

2019. április 10.

Ennél borzalmasabb rúzs még nem volt a számon :(
Úgy kiszárította számat hogy darabokban jött le a bőr :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Ennél borzalmasabb rúzs még nem volt a számon :(
Úgy kiszárította számat hogy darabokban jött le a bőr :(

Panka88

2019. április 10.

A színébe szerettem bele, Rose & shine, de az állaga borzalom. Csíkosan lehet felvinni, szárítja a szám :( Szerettem volna szeretni, de sajna nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

SzSofi

2019. április 9.

Nekem nem jött be :( szép tartós szine van, de totál kiszáritja szám, feszül és ráncos lesz tőle. Már tovább is adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.