Rimmel

Ár:   1797 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alaplakk, amely erősíti és védi is a körmöket. Kálciumot és keratint tartalmaz.

Kiszerelés: 12 ml

zdoreebaba

2022. július 26.

Használtam már önmagában is, de leginkább körömlakk alá viszem fel alaplakként. Nagyon jól betölti a funkcióját. Gyorsan szárad, egyszerű és gyors a használata, fényesre szárad, nagyon minimális csillámpigmentek vannak benne. Egy igazi must have darab, ami valóban erősíti az elgyengült, töredező, rehabra szoruló körmöket. Önmagában érdemes két rétegben felvinni, egyrészt, hogy tartós legyen, másrészt pedig hogy látványosabb hatást érjünk el vele. Körömlakk alá pedig nagyon remek, hiszen azt vettem észre, hogy meghosszabbítja a körömlakk élettartamát. Örülök, hogy sikerült felfedeznem és megrendeltem a dm webshopban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

krisztinakasza91

2021. január 2.

Önmagában használom mindennapokra. Tartós gél lakk használattól meggyengült körmeimet szépen helyrehozta (bár gondolom az idő is segített). 2 rétegben felkenve egyszerű körömlakkhoz képest nagyon tartós lesz. Gyorsan szárad. Nálam alap darab lesz ezentúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Colormonkey

2020. november 27.

Tényleg megerősítette a körmeimet. Olyan szép vastag, fényes textúrája van felkenve, hogy néha csak magában használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Stella8

2019. november 7.

A japán manikűrt akartam beszerezni viszont az ára miatt inkább más után kutakodtam, glamour napokon vettem meg féláron, nem bántam meg, egy hónapja használom és szerintem segít, egyik barátnőm is mondta mennyivel szebbek a körmeim. Igaz az erősségén meg lehetne mit javítani, de tény hogy műköröm leszedése után vagyok, úgyhogy megértem. Én szeretem :) egyenlőre nem festem a körmöm, de ha fogom ez lesz az alaplakk is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

FruzsiF

2016. november 2.

Remqek,erősek lesznek tőle a körmeim.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 2.

Remqek,erősek lesznek tőle a körmeim.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Ildie

2015. január 16.

Én pont ilyet vettem 2 hónapja. Nem tudom, hogy erősebb lett-e tőle a körmöm, mert nem érzem, de lehet a körmöm érzi. :) Szépen fénylik, tök jó, lenne, de kopik. Igaz nem látványos mivel átlátszó, de ha a sötét körömlakkom kibír egy hetet, akkor ez is bírja már. Hiába van mosogatógépünk, a kézmosás és lábasmosástól 3 nap után pattog, 5 napnál már fertelem. Fedőlakként teljesen haszontalan, tudom, hogy nem is az, nem arra van, csak kipróbáltam, és nem arra nem jó. 6 vagy 700 ftért mondjuk men kell csodát várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

aukszflora

2014. november 22.

Elhasználtam ebből egy teljes üveggel, ésnagyon megszerettem. Szép fényes fölfestve, olyan mint egy francia manikűr fehér csík nélkül. :D Szerintem erősebbek lettek tőle a körmeim,és egészséges kinézetűek, szép színűek. Régen előfordult, hogy a körmeim a végeiknél szétvéltak lemezekre, de azóta mióta ezt használom, soha nem volt ilyen. Néha alaplakknak is használom körömlakk alá, de sokszor csak magában fölkenem, mert nagyon szép fénye van. :) Megvettem azóta belőle az új változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Katerina

2013. december 30.

A sűrű lakkozástól és lemosástól gyengévé váltak a körmeim. Ez a lakk javított a helyzeten. Tetszik benne, hogy kicsit fényes és van színe, így szépek és ápoltak lesznek tőle a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Inez.In.Wonderland

2013. augusztus 10.

Pár hónapja eléggé rossz állapotba kerültek a körmeim kb. 1 hónapja kezdtem el ezt használni, és bár csodát nem tett, de legalább már jobb a helyzet... most is kettéválnak a körömvégeim, de nem fordul elő olyan gyakran, majd kiderül, hogy hosszabb távon mire képes... Tetszik, hogy nem átlátszó, hanem van egy kis színe, csillogása, meg az hogy kb. felkenem és már meg is száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

nikol

2013. augusztus 2.

Ez sajnos semmit nem használt, azonkívül, hogy szép ápolt kinézetű tőle a köröm. A 14 napos viszont fantasztikus!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

MEK i

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.