Rimmel

Ár:   1869 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: diamia, az összetevőket feltöltötte: ashley, Módosítva: 2013. február 27.

Akár 10x dúsabbá teszi a szempillákat. Vízálló.

SuperHiro

2014. március 18.

Update: A párát bírja, de könnyeket/szemcseppet nem, úgyhogy azzal nem árt vigyázni. A festék még mindig elég folyós, ennek ellenére sem tapasztja össze a pillákat, ha nem viszi túlzásba az ember. Mint már írtam, a dúsító spirál elnevezés ellenére is inkább hosszít, mint dúsít és száradás után elég kemények lesznek tőle a pillák. (Ezt ki negatívumként, ki pozitívumként fogja fel, é személy szerint annyira nem szeretem.) Viszont a vékony kefe még mindig ideális az alsó szempillák kifestéséhez. Összegezve: A tartóssága jó, a dúsító hatás erős közepes, a hosszító hatása jó, a színe kiváló. Marad a négy csillag.

Eddig csak egyszer próbáltam ki, azt is itthon, szóval mindenképp frissítek majd, de az eddigi (kevéske) tapasztalatom alapján egy jó, de nem kiemelkedő spirál. Az állaga kissé folyós, ám a kicsi és nem túl pufi kefének köszönhetően nem kentem össze magam még az alsó pilláknál sem. Szép fekete színe van, nekem inkább hosszít, mint dúsít, de azt meglehetősen jól. Egyenlőre tartósnak is tűnik (a fürdést kibírta- nem, nem tettem a fejemet a vízbe, de a pára nagyon nagy volt.)
OFF: Nem bántásból írom, de miért látok itt 90%-ban olyan véleményeket, amik úgy kezdődnek, hogy "nekem a zöld/rózsaszín/fekete/hupilila változat van meg", amikor azok a termékek is fent vannak külön, hogy az alatt lehessen véleményezni őket? Tényleg nem szeretnék kötekedni, de így elég félrevezetők a csillagok, hiszen nem minden értékelés az adott (piros) terméknek szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

cioccolata

2013. december 3.

Nagyon régen volt nekem Jó spirál, nem tapasztja össze a pillákat, szépen ível és dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

ashley

2012. november 4.

A zöld változatot próbáltam, azt imádtam, megemelte, göndörítette az egyenes szempilláimat, nem sok spirállal tudok ilyen hatást elérni.Sajnos mostanság nem találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Vikcike

2012. augusztus 21.

Nekem a rózsaszín és a zöld van meg, de eddig csak a rózsaszínt használtam. Dúsít, de ennyi. Nem emel, nem hosszabbít. Hétköznapokra nem rossz, de egyébként semmi különös. Pozitívum, hogy tartós, nem pereg, nem csomósodik. Jön az update, ha kipróbáltam a zöld változatát is. Egyelőre 3 csillag. És hamar meg is untam, mert tényleg semmi látványos. Az Essence I <3 extreme jobban dúsít és olcsóbb is!

UPDATE: Kipróbáltam a zöldet, nagyon jól göndörít, szinte a szemöldökömig megemelte a pilláimat! A kefével gyakorolni kell kicsit, mert szerintem túl nagy ahhoz, hogy még hajlított is, lehet vele ide-oda kenegetni, de egyébként nagyon jó, jobb, mint a rózsaszín!!! Plusz 1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Nóri

2012. augusztus 6.

Nekem is a rózsaszín csomagolású változat van meg. Két hete használom kb. Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, ahhoz képest, hogy márkás termék, meg hogy 'volume max' , hát, nekem semmi extrát nem nyújtott..ha kifestem az egyik szemem, a másik kifestetlen szemem pillája nem sokkal kisebb... Elég hamar el is kenődik...Pozitívumként talán annyi hozható fel, hogy olcsó, és nem potyog...Viszont a csomagolásban csomósodik... Biztosan nem veszem újra, de lehet,hogy még elfogyta előtt új spirált veszek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Keesia

2012. július 4.

Azt nem mondanám, hogy használhatatlan, de semmiképp sem egy jó spirál. Biztosan nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

javgke

2012. május 19.

UPDATE: kis sűrűsödés után abszolút használható lett! szépen dúsít, továbbra is tartós... kb. három hét után megkapja az 5 csillagot. :)

Nekem a The Max Volume Flash (pink csomagolás) van meg. Zavar, h nem lehet csomók nélkül, szépen felvinni, utána át kell még fésülni a pillákat valamivel. Kicsit lassan is szárad, de elég tartós, nem kenődik el. Dúsításban sem olyan nagy szám... Végeredményben semmi különös, nem fogom újra megvenni, vannak ennél fényévekkel jobb spirálok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

gracecelestil

2012. január 27.

Nekem a The MAX Bold Curves zöld változat van meg. Egész jó spirál, de göndöríteni nem göndörít annyira. Görbített feje miatt könnyen felvihető mindenhova, mert igazodik a szem vonalához. Szépen szétfésüli a szempillákat, és megnyújtja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

boni

2011. december 8.

Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

Nekem nagyon bevált!

diamia

2011. szeptember 23.

Egy hete használom, de nem vagyok túl elégedett. Külön kis darabok lesznek a szempillámra, amik aztán leperegnek. Hiába van ívelt keféje, nem göndörít. Eddig ez a 3. spirál, amit használtam, de egyben talán a leggyengébb is. Sajnos még egy fél évet kínlódhatok vele. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol