Clinique

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2011. augusztus 30.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Allergia tesztelt.100% illatanyagmentes!

Kiszerelés: 150 ml

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó 150 ml
Ár: 7000ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Hősök tere, Oktogon, Deàk v előreutalás utàn posta/fox
6400 ft - Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó
Ár: 6400 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

lettniko

2019. november 19.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Néha veszek olcsóbb drogériás lemosókat, de mindig visszatérek ehhez.
Lassan fogy, sokáig elég, ezért nekem megéri az árát. Kicsit szárít, de utána úgyis hidratálom az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

TimyeK

2019. október 14.

Anno ajándékba kaptam kis kiszerelésben, csak lestem, hogy mire elég 50 ml... Pozitívan csalódtam! Tényleg borsónyi elég belőle, nekem nem habzott annyira, inkább krémes volt, kellemes illattal, szépen leszedte a vízálló spirált is. Tisztának és mattnak éreztem utána a bőröm, bár ha nem hidratáltam utána rögtön, elkezdett húzódni az arcom. Szembe kerülve olyan, mint a szappan, vigyázni kell vele. Mivel a legtöbb lemosó szárít, nem vonok le pontot, mert jók az összetevői és teszi a dolgát. Az ára viszont borsos, nem vettem meg normál kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

makosbejgli18

2019. július 20.

Nagyon kevés kell belölle - egy borsonyi csak és teszi a dolgát. Tél óta használom, igaz csak este Foreoval de nagyon megszerettem. Arcmosás után nincs az a húzó,feszítő, karcos érzés, mint sok arclemosót követően. Foreoval ideálisan müködik együtt. És a kiszerelés tényleg elég egy jó darabig, mindenkinek jó szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

scorpionqueen

2018. június 20.

A Facial Soapról váltottam erre 8 év után, miután az utolsó flakon már nem azt a hatást adta, mint addig (ráncfelvarráson esett át talán az is?). Amit elvárok egy arclemoslótól: maradéktalanul tisztítson, de úgy, hogy ha utána ellenőrzésképpen végigtörlöm az arcom valamivel, ne legyen koszos a lapka. Ennyit és nem többet. Ezt pedig hibátlanul teljesíti. Döbbenetesen kevés elég belőle, szó szerint egy borsónyi mennyiség, szóval elképzelni sem tudom, hogy mikor fog elfogyni, szerintem úgy 10 hónapra elég esti használattal. A habzása teljesen más, mint amiket eddig megszoktam, de nagyon szeretem. Tömör, de puha habot képez, ami mindent felold, tiszítás végén pedig könnyen lemosható a bőrről. Nyikorgósra tisztít, de nekem ez az, ami a legjobban bevált a bőrömnek. Aki nem szereti, esetleg túl száraz/érzékeny a bőre, az inkább ne ezt válassza szerintem. Zsíros/kombinált bőrűeknek jó választás lehet, de - mint minden tisztítás után - természetesen szükséges a hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

despoina

2018. május 28.

Január óta használom de nem szeretem. Kellemetlen réteget hagy az arcon lemosàs után, mintha csak szappannal mostam volna arcot. Nem okozott irritációt, szépen lemossa a sminket de nulla hidratáló hatással se rendelkezik. A szemem csípi, spirált nehezen tudja lemosni. Nem vásárolnám újra.
3* mert tényleg jól tisztít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

3* mert tényleg jól tisztít

2018. április 18.

Kb. 6-8 évvel ezelőtt ő volt az abszolút kedvenc arctisztítóm. Nagyon kevés mennyiség kellett belőle, jól tisztított, sminket is leszedte. Picit szárított, de lemosóknál ez nálam nem szempont mert úgyis hidratálok utána. Nagyon szerettem, de aztán megjelent a Vichy Essentials habzó lemosója ami kb. ugyanazt tudta mint ez csak sokkal olcsóbban, majd miután az megszűnt találtam rá kis keresgélés után a Paula's Choice arctisztítóra amit most már semmi pénzért nem cserélnék le. De ettől függetlenül ötös.

UPDATE: mégis csak újra ezt vettem meg hosszabb szünet után :-), nem változott a véleményem, szuper termék, nagyon-nagyon takarékos mert kis borsónyi mennyiség is pihe-puha kiadós mennyiségű habot képez, jól tisztít, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

erika81

2018. március 18.

Ha nem kerül a szembe, akkor nincs vele probléma, tehát erre nem árt vigyázni, mert szembe kerülve csíp.
Csak estére használtam, mert csikorgósra szárította a zsíros bőrömet.
Nem rossz arclemosó, de a Clinique zöld arclemosóját jobban szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Csak estére használtam, mert csikorgósra szárította a zsíros bőrömet.
Nem rossz arclemosó, de a Clinique zöld arclemosóját jobban szeretem.

simpe_dora

2017. május 16.

Az üzletben felvilágosítottak, hogy gél állagú arclemosót ne is használjak a továbbiakban a napi smink leszedésére, ugyanis az nem oldja fel teljesen az alapozót, csak az ilyen habzó lemosó. És milyen igazuk volt. IMÁDOM!!! 100%-osan leszedi az alapozót, korrektort és társait az arcomról. Nem annyira habzik, de ennek ellenére is csodásan dolgozik az arcon. Aki csak este tisztítja az arcát, annak nagyon ajánlom, mert nagyon jó kis termék. Nekem nem is szárítja a bőröm, mert mindig kenek éjszakára hidratáló krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

agnesbagi

2017. január 6.

Eszméletlen alaposan tisztít, és ha jól bevizezett arcra viszem fel vagy utána nedves kézzel kenem el, akkor borsónyi is elég belőle, ezért az ára ellenére szerintem nagyon megéri az árát. Télen azért alaposabban hidratálnom kell utána, így száraz bőrre valószínűleg nem való, de nem is az az ajánlott bőrtípus hozzá. A Clinique DDM Gél verziója mellett ez a másik termék, amit évek óta újraveszek, annyira bevált. Hátránya, hogy ha véletlenül belemegy a szemembe, akkor iszonyatosan csípi és nagyon bepirosodik a szemem. Viszont ez egy kis odafigyeléssel elkerülhető, így megadom az 5 pontot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Joaninha

2016. december 14.

Nekem nagyon bevált ez az arctisztító a maximális sminkeltávolító hatása miatt. Az állaga nagyon krémes, éppen ezért nagyon kevés is elég belőle. Szintén a krémes állaga miatt viszont ne várjuk el tőle a szószerint vett habos habzást. Habzani fog, de inkább csak olyan formán, hogy megnő a tömege a kezünkben/arcunkon és ezáltal könnyű lesz eloszlatni a bőrünkön. Tényleg betartja, amit ígér a termék: hatékonyan eltávolítja a hosszantartó sminket és napvédőket, mindezt úgy, hogy közben gyógynövényekkel nyugtatja a bőrt. A végeredmény pedig, makulátlanul tiszta és selymesen puha bőr. Nekem egyáltalán nem szárította ki az acrom. Sokkal jobban bevált ez a habzó sminkelmosó még a szememre is, mint bármilyen más két-fázisú lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Színezék. Lila színű.