RiRe

Ár:   $9   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. december 5.

Ár:   $9
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szórófejes maszk, mely hidratálja és ragyogóvá teszi a bőrt, folthalványító és ránctalanító hatással bír, nyugtat, valamint erősíti a bőr védőrétegét. Olyan tápláló összetevőket tartalmaz, mint az esszencális hidrogél, cseresznyevirág, ligetszépe virág stb.

_zsulu_

2017. december 28.

Azon kevés termékek egyike amiből mostantól mindig lesz itthon egy üveg! Meglepően jól hidratál, szérum előtt és lotion helyett használom reggel is este is. Nagyon kellemes az arcra spriccelni még így télen is, nyáron biztos még jobb lesz, nem értem miért nem csinálnak több szórófejes kozmetikumot... 4-5 fújást teszek az arcomra viszonylag közelről így nincs pazarlás, kiváncsi vagyok meddig lesz elég. Szerintem ezért az árért megéri még plusz kényeztetésként is tartani belőle (én éppen 2600-ért rendeltem), a szép és hasznos összetevőkről nem is beszélve (jah és a csomagolás álomszép és nagyon luxus kinézetű,az egyik barátnőm azt hitte rá,hogy valami francia luxuskozmetikum :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

dzsanki

2016. november 26.

A termékre böngészés közben találtam rá, amúgy még sosem hallottam róla, és mivel rá vagyok kattanva a spré típusú tonikokra, hidratálókra, vettem belőle egyet, 8-9 dollár közötti áron már elérhető e-bayen. A parfümöt leszámítva sok növényi kivonat, niacinamid, adenosine, csiganyál, ginseng kerültek az összetevők közé, sok szuper hatóanyag. Tonik helyett vagy után szoktam használni, nagyon jól hidratál, kellemes érzést nyújt, főleg reggel praktikus, amikor nem akarok magamra pakolni sok mindent. Az ígért hatásairól azért nem tudok véleményt mondani, mert sok koreai kencét használok, melyek kiegészítik egymást. Nem hinném, hogy ez a termék önmagában problémamegoldó lenne, viszont jó áron kínál sok hasznos összetevővel, a lehető legkönnyebb formában hidratálást és táplálást a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Butylene Glycol, Glycereth-26, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.