RiRe

Ár:   $4.5   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. március 24.

Ár:   $4.5
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Meálos csillogású pigment por, 5 féle színben kapható: 1# Snow white, 2# Gold clutch, 3# Peach peach, 4# A pink, 5# Club burgundy

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

_zsulu_

2017. március 17.

Ez az első pigmentem, régóta szemezek valami hasonlóval, de sajnáltam rá sokezer forintot kiadni. Ezt kb. 1200 forintért szereztem be az Ebayről, így próbálkozásra tökéletes. Csak 5 féle szín közül választhatunk, de nekem így is nehéz volt a döntés, végül az alsó sor középsője, a Peach peach lett a befutó. Tanácsok kezdő pigment felhasználóknak: csak óvatosan építsétek a színt! Én az első alkalommal a benedvesített ecsetet belemártottam, majd sutty fel az egészet a szememre, hát úgy néztem ki, mint aki folyékony aranyba pislantott, nem győztem finomítani a látványon amitől persze az arcomra potyogott egy csomó csillám :D
A termékről konkrétabban: olyan mintha pelyhekben lenne a cucc, darabosnak tűnik, de ahogy eldolgozza az ember szépen elsimul és egységes csillogó felszínt ad. természetesen potyog valamennyire, ezért érdemes előre szemet festeni, törölni, majd alapozni. A potyogást leszámítva nagyon tartósnak bizonyult, nem gyűlt be a ráncokba és nagyon jól fedett is (mondjuk ekkora mennyiségben naná... :D ). Szerintem a későbbiekben finomabban csak a szemhéj közepére tapogatva használom majd, de mindenesetre elégedett vagyok vele, szép, látványos ünnepi/bulis sminket lehet vele készíteni, és nagyon baráti az ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Diisostearyl Malate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone