Rituals

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

Hűsítő tusolózselé organikus bambusszal és japán mentával. Különösen ajánlott sportolás után és meleg időben.

eszlarika

2019. július 24.

Ilyen mennyiségben mentolos tusfürdővel még nem találkoztam! Első alkalommal télen próbáltam ki, utána pulóverben remegtem a takaró alatt, annyira fáztam :'D Most nyáron viszont tényleg sokat jelent, mert végre nem úgy lépsz ki a zuhany alól, hogy újra állhatnál is be alá, mert fél perc alatt leizzadsz, hanem olyan 20-40 percig tök jól el vagyok vele. Én bátran ajánlom! Persze drága, de Rituals, szóval ez benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Timeajam

2018. január 3.

Kezdetben a párom nagyon szerette, később úgy kellett rábeszélni, hogy használja el, mert csak foglalja a helyet a fürdőszoba polcon. Az illata nagyon jó, kicsit hűsít is. Újra nem hiszem, h venni fogjuk, jobban szereti a hab állagú tusolóhabokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Jelizz

2017. október 20.

nagyon mentolos az illata. Gel allagu nagyon husut es bizsegrget. nyarra tokeletes lesz! de nagyon draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

GMO, EO és PEG mentes, cukor alapú nem ionikus felületaktív anyag.