Rituals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 4.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolók

Nyugtató ágy- és testpermet. Elősegíti a pihentető alvást és a meditációt. Kozmetika összetétel, nem tartalmaz alkoholt. Nem árt a textíliáknak.

Az ősi Tao filozófia a yin és a yang egyensúlyba hozására fókuszál, így hozva békét és nyugalmat a zsúfolt életünkbe. Ürítsd ki a gondolataidat. Lelked békében pihenhet.

Kara

2018. december 9.

Tanuláshoz használom, mivel nyugtató hatása segít a koncentrációban. Igaz nem tart sokaigaz illata, igy hamar elfogy egy üvegcse...😁😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

creammaniac

2018. november 15.

Én a budapesti reptéren szereztem be, iszonyatosan fincsi, nyugtató illata van, nagyon szeretem! Egy problémám van vele, az pedig a tartóssága, kb. egy óra múlva én már nem érzem az illatát, de tekintve, hogy ez nem parfüm, hanem testpermet, végülis el lehet nézni neki... mindenesetre kár érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

szadri02

2018. március 18.

Nagyon-nagyon jó az illata! Testpermetnek nagyon klassz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Nagyon-nagyon jó az illata! Testpermetnek nagyon klassz.

idaobi

2017. október 4.

A kedvenc illatom Ritualstől! Testre, párnára, ruhára egyaránt. Tiszta és nyugtató illat. Megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

agica721

2017. szeptember 29.

Agynemure es testre ajanlott fujni.Es valoban !
Mindkettore nagyon kellemes.Friss zold, kicsit anizsos borsos illat.A csomagolas is csodaszep.Ha testpermetnek hasznalja vki,inkabb ferfi legyen :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Agynemure es testre ajanlott fujni.Es valoban !

kneva

2016. szeptember 22.

Hollandiából kaptam ajándékcsomagot, ebben volt benne. Nagyon megszerettem, imádom az illatát. Este zuhanyzás után, lefekvés előtt fújom magamra. Annyira kellemes és nyugtató az illata, levágott gyógyfüvek, zöld növények, eső utáni gyógynövénykert jut róla az eszembe. Néha használom reggelente is vagy napközben is, de az illata hamar elillan, nem olyan tartós mint egy parfüm. Én ágyra, párnára, textíliára nem használtam.
Vészesen fogy, nem tudom, honnan fogom tudni beszerezni majd az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Vészesen fogy, nem tudom, honnan fogom tudni beszerezni majd az utánpótlást.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-40, Glycerin, Propylene Glycol