Rituals

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2020. február 20.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

100%-ig természetes, páratlan, bőrtápláló szárazolaj. Tápláló hatású gyógyfüvek aromájával készült, és kimondottan az ájurvédikus gyógyítás szerint a váta dósa (vata dosha) típusba tartozók számára ajánlott.

Pöti

2020. október 28.

A szárazolaj, mint olyan nekem is egy nagy köd. Persze kicsit hígabb mint egy sima napraforgóolaj, de attól még nem szívódik fel teljesen. Az illata viszont, imádat. Amúgy kicsit engem is zavar, hogy pl. ennél a termékcsaládnál (Ayurveda) nem azonosak az illatok. 3-4 összetevő keveredik általában. Persze jól össze illenek, szóval nem érzem azt, hogy egyikkel fürdök, és a másik utána meg idegen illat lenne.. Nekem tetszik ez az olaj, nagyon kényeztető és kevés kell belőle. Az illata csodás, mint mindnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

nekoSX

2020. október 13.

hmmm, először azt hittem rózsa illatú lesz, mint a testápoló krémje, a tégelye is ezt sugallná,
de csak miután megvettem olvastam el, hogy indiai bazsalikom, WOW annyira jól hangzott ez is! nagyon szeretem a bazslikom ízét és illatát is! ehhez képest vaníliás süti, számomra teljesen közepes, nem kellemetlen, de semmi extra, egy kommersz illat.
Az összetevőket tekintve pedig túlteng a no-name növényi olaj és napraforgó-olaj vátozatok, nem egy minőségi tartalom.
Összeségében nekem csalódás. Felszívódni csak úgy , mint bármely más olaj: nem szívódik fel. Továbbra sem tudom értelmezni ezt a szárazolaj kifejezést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 13.

Monka71

2020. május 23.

Ajándékba kaptam karácsonyra, 4 darabos csomagban. Még ki se nyitottam a dobozt, de már éreztem a fenséges illatát. Állaga a baba olajra hasonlít, nehezen szívódik fel emiatt én karra és lábra használtam el. Mondjuk, az illata mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol