Rituals

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jdit04, Módosítva: 2020. április 21.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

"Az ősi, ájurvédikus összetevők, például az indiai rózsa és az édesmandula-olaj aromáját tartalmazó termék bársonyos puhaságúvá, élettelivé varázsolja a bőröd. Érezd át a valódi harmóniát; a tusfürdő mellé válassz a termékcsalád egyéb készítményeiből!"

dlrexqs

2021. január 9.

Kellemes volt magamra kenni ezt a gél-habot, olyan érzésem támadt tőle, mintha egy puha, jóillatú felhő ölelne. Mindig csak egy pici mennyiséget kellett a tenyerembe nyomni, mivel sűrű, kemény habbá változott – akár a borotvahab. Alaposan tisztított, édes aromája sokáig érződött a levegőben.

Csakhogy…

Előbb szűnni nem akaró bőrviszketést, majd csípésszerű kiütéseket kaptam a puhaság és a fantasztikus illat mellé. Mire rájöttem, ő a bűnös, már majdnem el is fogyott. Fogalmam sincs, miért nem voltunk kompatibilisek. Eddig egyetlen fürdőtermékkel kapcsolatban sem tapasztaltam ilyet.

A Happy Buddhára még vevő lettem volna, de most elbizonytalanodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

Csakhogy…

A Happy Buddhára még vevő lettem volna, de most elbizonytalanodtam.

Timcsi85

2020. december 18.

Imádom, luxus érzést ad, intenzív de nem erős, inkább kitartó illata van. Egyszerűen tényleg imadom 💞💞💞

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Pomelo

2020. október 2.

Számomra a legszexibb zuhanyzási élményt adja ez a selymes hab, érzéki, de mégsem túl édes, egzotikus illat, mely sokáig megmarad. Luxus különlegesebb pillanatokra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Cannes

2020. június 8.

Kellemes illat es nagyon sokaig eleg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 8.

Kellemes illat es nagyon sokaig eleg

Marcipancica

2020. május 25.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, furcsa ez a megoldás tényleg, mintha borotvahabbal kenegetném magam tényleg! :D Viszont egyébként kellemes az állaga, nekem nem szárítja a bőröm egyáltalán, sőt, nagyon kellemesen hidratál, és az illata valami csodálatos! Ritkán engedhetem meg magamnak a Rituals termékek használatát, de nagyon szeretem őket, csodálatos az illatuk, és a bőrömmel is csodát tesznek! Viszont ha legközelebb ott tervezném megjutalmazni magam nem ezt a terméket választanám, a furcsa állaga miatt, inkább az olajat próbálnám ki talán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Jdit04

2020. április 25.

Ajándékba kaptam, egy csomag része volt. Nekem valahogy nem jön be a habos megoldás. (Mintha borotvahabot nyomnék magamra.) Az illata nem rossz, de nekem nem lett a szívem csücske ez a tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.