Rituals

Ár:   2740 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitts, Módosítva: 2020. január 7.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

Az édes narancs és a cédrusfa finom aromája igazi boldogság zuhanyzás közben. A gél a víz hatására gazdag habbá alakul, a bőrt puhává varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kitts

2020. január 10.

Ajándékcsomagban kaptam belőle egy 50 ml-s kis mintát. Nem számítottam sok jóra, pláne, hogy már jó ideje kizárólag natúrszappannal fürdök.. DE meglepően kellemes fürdőtárs lett (arra az 1-másfél hétre, amíg kitartott). Egyáltalán nem irritált, jó érzés volt használni, szuper habja lett és igazi happy buddha lettem utána. :D Tényleg tetszett, de azért ezen az áron önszánatamból nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.