Rituals

Ár:   2740 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitts, Módosítva: 2020. január 7.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

Az édes narancs és a cédrusfa finom aromája igazi boldogság zuhanyzás közben. A gél a víz hatására gazdag habbá alakul, a bőrt puhává varázsolja.

juditkaa70

2021. augusztus 15.

Új néven a Rituals of MEHR-nek egy teljes kollekcióját használom. Lágy, krémes habbá válik, miközben a bőrt is hidratálja. Az illatával pedig nem tudok betelni,annyira kellemes. A bőrön az illata nem marad tartós,de így is megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Mufurcka

2021. május 22.

Most lattam hogy nevcserén ment át, mar Rituals of MEHR - nek hívják :))
Ismertük happy budddhaként, de ráraboltunk erre hogy huuuu új szin, új illat, wwoooow. Aztan rajottem h ez átverés.
Amúgy habból nagyon finom selymes elegy képződik, nagyon fini illattal. Élvezet vele fürödni az tény, de sajnos tenyleg hamar elillan a bőrről fürdés utan :( es baromi drága. Talan ha az illat tartósabban erwzheto lenne, akkor könnyebben nyúlnék mélyebbre a penztarcamban...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

Most lattam hogy nevcserén ment át, mar Rituals of MEHR - nek hívják :))

Yubiri

2021. január 6.

Szeretem cédrusos-narancsos illat. Sajnos én a tusfürdő habokkal nem tudok megbarátkozni, sokkal jobban szeretem a géles tusfürdőket. Fürdés közben intenzív az illata, a hab kellőképp "felduzzad" ,így úgy érezheted, hogy egy nyomásnyi szinte egy egész fürdésre elegendő. Fürdés után nem éreztem az illatát. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

floracska6

2020. október 3.

Egyszerűen imádom ezt az illatot! Első illatozás óta szerelem és nem tudom megunni! Azonban sajnos ez a tusfürdő nekem hatalmas csalódás...nagyon drága és az illata egyáltalán nem marad meg a bőrömön tusolás után. Ennyiért azért tényleg többet várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Pomelo

2020. október 2.

Igazi frissítő, vidító élmény ezzel a krémes habbal zuhanyozni! Az illata tartós, nem szárít, bár nem is táplálja a bőrt. Kiadós, ezért az árát is könnyebb tolerálni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Terkabarka

2020. szeptember 6.

Első Rituals termékem, gondoltam ideje kipróbálni. Ennek az illata tetszett a legjobban az üzletben (nincs is túl nagy választék a Douglasban), jött is haza velem.
És imádom!!!!!
Friss, fűszeres narancs, nagyon jól eltalálva. Gélként jön ki és akkora tömör hab lesz belőle, hogy viszonylag kevés is elég egy zuhanyzáshoz. A bőrömön a cédrus még jó ideig megmarad fürdés után, nagyon kellemesen, nem tolakodóan, de azért érezhetően. Amióta megvan, csak ezt használom ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

És imádom!!!!!

Kitts

2020. január 10.

Ajándékcsomagban kaptam belőle egy 50 ml-s kis mintát. Nem számítottam sok jóra, pláne, hogy már jó ideje kizárólag natúrszappannal fürdök.. DE meglepően kellemes fürdőtárs lett (arra az 1-másfél hétre, amíg kitartott). Egyáltalán nem irritált, jó érzés volt használni, szuper habja lett és igazi happy buddha lettem utána. :D Tényleg tetszett, de azért ezen az áron önszánatamból nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.