Rituals

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timeajam, Módosítva: 2016. január 30.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Fehér lótusz kivoatot tartalmazó hab állagú tusolózselé

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szilvida

2021. január 6.

Ugyan nem régóta hasznàlom és nem is minden nap, de nagyon megszerettem már ennyi idő alatt is. Az illata valami csoda, olyan jó érzés a bőrömön érezni még órákon keresztül, zuhanyzás utàn. (Az azonos illatù testàpolóval egy egész napon át kitart az illata.) Nagyon könnyen és jól habzik. Elég belőle nagyon kis adag is, így hosszù ideig ki is tart. Én biztosan ùjra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Katia88

2020. július 23.

Részemről hibátlat, mivel nagyon kevés kell belőle és bőven felhabzik. Illata tartós, napi egy használat mellett nekem 3 hónapig elég volt, és minidg úgy érzem hogy Ázsiába repít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

gifh90

2019. december 9.

Elképesztően finom, ahogy habbá válik azonnal és simogatja a bőröd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Elképesztően finom, ahogy habbá válik azonnal és simogatja a bőröd.

vkata96

2019. szeptember 17.

Ajándékcsomagban kaptam még régebben, most bontottam fel. Még sose használtam tusfürdő habot, és őszintén magamtól nem is vettem volna, de eddig ez nekem nagyon tetszik. Kinyomás után nagy, puha habot képez, nagyon selymes érzetet nyújt. Az illata szuper, nagyon visszafogott de kifinomult. Élmény vele a zuhanyzás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Kara

2018. december 9.

Teljesen függője lettem a tusfürdő haboknak, amióta rituals termékeket használok. Összehasonlítva a dove habjával ennél nem érzem fürdés után, mintha sima borotvahab vagy szappanhabot kentem volna magamra, hanem teljesen puhává varázsolja a bőröm 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

szadri02

2018. március 18.

Nagyon jó illatú tusfürdő. Ez volt az első hab állagú tusfürdőm, de nagyon bevált. Fantasztikus!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Marietta1977

2017. október 24.

Imádom ezt a márkát, tényleg luxus a fürdőben :) a bőrömmel csodát tesz, nem szárítja egyáltalán, kellemes az állaga. Nekem ezek a habtusfürdők kicsit furák voltak először, de ez nagyon okos megoldás, elég sokáig elég egy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

KissAngika

2017. szeptember 23.

Imádom az összes RITUALS terméket IGAZI LUXUS a fürdőben. A kedvencem a HAPPY BUDDHA, de ezt is szeretem. Nagyon sokáig illatos marad a bőröm és nem szárítja, mint más annak mondott tusfürdők. Én Hollandiából rendelem havonta 1x.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Fashionlover

2017. január 19.

Ajándékba kaptam az unokatestvéremtől karácsonyra csomagban testradírral és testápolóval együtt. Imádom az illatát nagyon kellemes nem tolakodó és sokáig megmarad a bőrömön. Ilyen tartósan egyik itthoni termék sem maradt meg nekem. Nagyon könnyű használni jól eloszlik a testen és nagyon bársonyos a hab állaga. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Timeajam

2016. március 15.

Amikor a Douglastől ajándékba kaptam a megrendeléseim mellé nagyon örültem, mert amúgy soha nem adtam volna ki érte 8 Eurót. Első használatkor féltem a hab állagtól, kicsit a borotva habra emlékeztetett :-) , de kellemesen csalódtam benne. Felvitel közben teljesen selymes érintése van, nagyon puha hatású. Szolid illata akár férfiaknak is megfelelő lehet, bár én nem mondtam a páromnak, mert félnék elhasználná :-D. Elégedett vagyok vele, lehet ha valamikor jobb kedvemben megyek vásárolni meglepem magam egy másik illatúval is. Az ára miatt csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Hidratálók: Sorbitol

Fehér kristályos por, mely talán tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. Paula Begoun külön kiemeli azt az összetevőről, hogy nincs olyan kutatás, ami arra utalna, hogy hámlasztó hatása lenne.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.