Rituals

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Tusfürdők

Pomelo

2019. szeptember 14.

A legszexibb zuhanyzási élmény ez a selymes hab, érzéki, de mégsem túl édes, egzotikus illat, mely sokáig megmarad. Luxus különlegesebb pillanatokra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Esa44

2019. augusztus 15.

A krémes állag nagyon tetszik, bár általában a pumpás kiszerelés miatt több jön ki a flakonból, mint amennyit szeretnék. Az illata miatt a zuhanyzásból élmény lesz, de az ár miatt nem használom minden nap.

UPDATE: te jó ég az összetevők...eddig ez nem zavart,de egy éve kb elményedtem a témában és egyszerűen nem tudtam többet magamra kenni ezt a borzalmat...Semmi köze a natúrkozmetikumokhoz, hiába próbálkozik a "természetes" marketinggel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

balazskrisztii

2019. május 5.

Isteni az illatuk és az a hab... Felér egy terápiával a használatuk. Eddig mindig ajándékba kaptam, ezért nem tudom honnan lehet beszerezni, de ha valaki meg tudja mondani, ne tartsa magában!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

szfanni97

2019. március 26.

Imádom az illatát. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Imádom az illatát. Nagyon sokáig elég.

Reni3

2019. március 4.

Ez a kedvenc illatom a Rituals-tól!Nagyon-nagyon jó minőségű,ezért is kerül ennyibe.Nem sajnálok rá beruházni,mert nincs negatívum ezzel a termékkel kapcsolatban.Bomba az illata,nagyon jól hidratál,egy kis olajos hatást kelt,ami gyorsan beivódik a bőrbe és ezáltal egy selymes hatású végeredményre számíthatunk.🥰I

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

emerenc

2018. november 15.

Ez a kedvenc tusfürdő hab termékem és illatom, de már egyre kevesebbet használom a sok kemikália miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Valentina0930

2018. október 25.

Izgalmas tusolási élmény, de nem tudom elviselni az illatát. Ráadásul sokáig meg is marad, ami nem is csoda, hiszen szintetikus illatosító van benne. Én azt hittem, hogy egy kellemes, édeskés illatélményben lesz részem. Szerintem ajándékba nem jó választás, mert rettentően megosztó illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Grafitzsiraf

2018. február 12.

Ajándékba kaptam, egy RITUALS-függő barátomtól. Az állaga szuper, az illatával sajnos nem tudok kibékülni (az elnevezés után számomra fura volt a rózsa-áradat). További változatokat szívesen kipróbálok majd, ebből az illatból nem fogok repetázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Kara

2018. január 8.

Imádom nagyon az illatát, szerintem elég sokáig megmarad. Bőrradírral kombinálva nagyon puha tapintású lesz tőle a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Timeajam

2018. január 3.

Nagy szerelmem, ha épp nem kapok másikat ajándékba, akkor magamnak ezt veszem mindig. Szinte az összes Rituals tusolóhabot kipróbáltam és ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.