Rival de Loop

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2015. június 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

• panthenollal és E vitaminnal dúsítva
  • természetes, egyenletes színű arcbőrt eredményez
  • elrejti a bőpírt
  • egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt

fannifrona

2018. március 6.

320 forintra volt leértékelve a Rossmannban így gondoltam egy próbát megér. Hazaértem a hidegről próbáltam is ki a jól kipirult arcomra...hát imádom! Konkrétan teljesen egységes a színe, pont van 1-2 pattanásom azok is teljesen elhalványodtak. Mindig is utáltam az alapozót mert rossz a bőrtipusom, hámlik, de közben zsíros...fene se érti. Még a BB krém is túl sok nekem, lepereg meg kiemeli a pórusaim minden. De ez! Azonnal beszívta a bőröm, puha volt, a színe először furi volt de ahogy felkentem beleolvadt a bőrömbe! Pedig főleg így télen elég világos a bőröm! Bevált, ha ez így marad teljes áron is újraveszem ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

stofareni

2018. február 26.

borzalmas az illata. a színe pedig nagyon sötét. nem volt jó vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

borzalmas az illata. a színe pedig nagyon sötét. nem volt jó vétel.

Epresjoghurt

2018. február 25.

Nekem bevált ez a krém. Már a boltban elolvastam, hogy nem csak egy sima hidratálókrém, így nem ért meglepetésként. Vékony rétegben nekem tökéletes a mindennapokra. Csak azért vonok le egy csillagot, mert igencsak büdös...

UPDATE
Pár hét alatt az állaga megváltozott. Folyékonyabb lett. Az összetevők mintha szétváltak volna, ezen az sem segített, hogy felráztam. Amikor ezzel szembesültem, épp semmi más arcra való smink nem volt nálam, így "lesz ami lesz" alapon felvittem a bőrömre. Szerencsére a termék több órás viselése sem okozott bőrproblémát, és a végeredmény a felvitelt követően ugyanolyan volt, mint akkor, amikor még normális állaga volt. De a továbbiakban nem szeretném már használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

UPDATE

ZiAn

2016. december 7.

Én sem erre számítottam, először nem is értettem a dolgot. Egyszerű szinezett hidratálókrém, semmi több. Rosaceámat szépen elfedte, de én nappali krémet vártam, ahogy ez a dobozon is szerepel. Ez csak átmeneti megoldás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 7.

krebi_brian

2016. május 9.

ez egy ******, egy ******** betűvel nincs megemlítve rajta, hogy SZÍNEZETT, meg hogy ilyen furán a zöld átalakul SÁRGÁVÁ, kösszépen, ha nem szolizol vagy nem vagy NAGYON lebarnulva és nincsen szó szerint ilyen bőrszíned, akkor *******ed. az a lényeg, amit az előttem szólók már leírtak: **********! bocsi, csak elég ideges vagyok, hogy nem néztem meg előbb itt a véleményeket és megvettem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Lisana

2015. december 22.

A színe tényleg szörnyű kinyomva, és nekem az állaga is nagyon-nagyon furcsa. A szaga sem tetszik igazán. A benne lévő panthenol miatt szoktam kenni a pattikra, sebekre az arcomon, tényleg, mintha gyorsabban múlnának tőle, de teljes krémként én sem használom.
Rendeltetésszerűen sajnos nem esik jó használni, ezért csak 3 csillag. :(

Update: nekem is mintha szétestek volna az összetevői, és a szaga is egyre elviselhetetlenebb. Senkinek nem ajánlom :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Rendeltetésszerűen sajnos nem esik jó használni, ezért csak 3 csillag. :(

Viki_keni

2015. augusztus 2.

Át lettem ejtve! Rozaceámra kerestem valami krémet, és ez annak tűnt! Mondjuk otthon már gyanús volt, hogy a zöld krém elkenve barna lett! :-O
Szóval ez inkább színezett hidratáló.

Nem nagyon fed, de a pirosságot visszavette. Igaz, hogy 100 kiló zöld korrektort is alátéve jó, de képzeljétek el, még újra is vettem. Fehér a bőröm, ezért mindenhova kell kenni, fülre is, hajtőben jól eldolgozni.
Nekem túl zsíros hatású, púder kellett rá, pedig ritkán púderezek, mert szárít. Ambivalens érzésem vannak vele kapcsolatban, szerintem megér egy próbát, de sötét bőrű lányoknak vagy nyáron, de akkor nyakra, fülre is kell tenni.
Igazából 3,5 de adok egy 4-est! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Szóval ez inkább színezett hidratáló.

Igazából 3,5 de adok egy 4-est! :-)

monika.t

2015. június 26.

Szörnyű egy krém. Szerintem nincs az a bőrszín amihez ez jó volna. Konkrétan sárga...az illatát jobb nem is említeni. Ráadásul elég zsíros az állaga és pár héttel a felbontás után mintha "szétestek" volna az összetevői. Valami sárgás vízszerű folyt ki először a tubusból és utána egy fura állagú vmi. Mintha elromlott volna. Még elajándékozni sem mertem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

lenarta23

2014. november 11.

Azt hittem, hogy ez egy olyan zöld krém, mint pl. az Eucerin kréme, de nem. Kinyomáskor még zöld, de ha elkezdem felkenni bebarnul és elég sötét, sárgás.
Úgyhogy számomra használhatatlan, ahhoz, hogy fedjen is valamit vastagon kell felkenni és hamarabb is megromlott, mint ahogy a tubuson jelezve volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag.

Színezék. Barnás sárga.