Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Limitált kiadás

A szederlevél kivonat megköti a nedvességet, mialatt a gyümölcsök csábító illata egy igazi "gyümölcs álom" érzést kölcsönöz a bőrnek.

Szilikon, színezék és parabén mentes.

zsofbar77

2015. május 9.

Nekem nagyon bejött, szép matt tőle a bőröm, remekül.lehozza koszt és a sminket, amokor amikor reggel felkelk, nincd olajos réteg a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

Vicus

2014. december 1.

Nekem nincs különösebb bajom az illatával sem, és jól tisztít, habzik annak ellenére, hogy elvileg szappanmentes. Árban is jó. Kicsit folyós, de hát ennyi baj legyen, viszont ettől is húzódik az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

lujzi

2014. szeptember 13.

évek óta arctejet használok arctisztításra, mert korábban a lemosók állandóan kiszárították az arcom. most mégis kedvem lett ismét géles lemosót használni, s az összetevők meg az ár miatt végül ezt választottam (a kiwist néztem ki, de a rossmannban ez nagyon le volt akciózva, és csak az illatukban térnek el egymástól). kellemesen csalódtam: semmi húzódó érzést nem tapasztalok, az arcom viszont érezhetően tiszta. örülök ennek a terméknek, remélem, hosszútávon is barátok maradunk, s nem kell ennek a többszörösét költsem az amúgy kiszemelt pc-s lemosóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

grizus

2014. augusztus 24.

Szerintem teljesen jó kis termék. Gél állag, krémesen habzik. Jól tisztít és kicsit puhít, selymesít. Az illatával semmi bajom. Az áráért pedig óriási adagot kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

k.boglarka

2014. augusztus 7.

Teljesen korrekt termék szépen megtisztítja a bőröm. A sminket is leszedi. Nekem nincs gondom az illatával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

angelscrime

2014. június 15.

Alapvetően nagyon kedvelem a Rival de Loop termékeket, szerintem méltatlanul vannak ennyire elhanyagolva, de ez az egy lemosó nagyon félresikerült. Az állaga teljesen rendben van, zselés, frissítő érzetű. A tisztító hatása átlagos, tehát az eddigieket figyelembe véve egy semmi extra-féle arctisztító. Viszont az "illata"... Vagy inkább szaga. Borzasztó! Mint a romlott gyümölcs megspékelve egy kis WC-tisztítóval. Próbáltam ezt figyelmen kívül hagyni, de nagyon intenzív volt használat közben és még utána is éreztem. Sajnos ki kellett dobnom, amit ritkán teszek meg, de ezt még elajándékozni se lett volna képem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Októberi Lány

2014. március 4.

Nekem nincs bajom az illatával, szerintem nem túl tolakodó, kellemes, ennél sokkal "műanyagabb" illatú kencék is vannak. A csomagolás nem túl praktikus, a kupak annyira jól zár, hogy használatkor vigyázni kell, ki ne robbanjon belőle egy adag cucc.:) Na de a lényeg: arcra kicsit szárít, de némi tonizálással (per pill. narancsvirág vízzel) és hidratálással elcsúszik. Tisztítása ok, ami az alapozó leszedését illeti. Ilyenkor télen a nyakam, hátam körül is előbújnak a kis ronda patik, igazából arra is vettem, vagyis csak kipróbáltam. Lehet, hogy oda valami "durvább" kéne, viszont az illata miatt meg mégis csak szívesen használnám erre is... (Amúgy szappant használok, de az ezekre a területekre úgy tűnik, nem vált be annyira.) Szóval szerintem jó kis lemosó, a másik szappanmentes ("sima") változatot nem ismerem, de mivel ez limitált kiadás, lehet, hogy ha elfogy, már csak azt fogom tudni venni. Mert egyenlőre úgy néz ki, fogok még belőle szerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

azursatellite

2014. február 19.

A sminket tökéletesen lehozza egy sima arcmosás keretében. Erős smink esetén kellett a második kör is. Talán kicsit szárít, de legalább az arckrémem szépen felszívódik utána. Az illata nem gyümölcsálom, de legalább az állaga az általam kedvelt zselé-szerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

cicaslany91

2014. február 5.

Tegnap vettem, azóta kétszer használtam, eddig bevált :) Szépen leszedi a sminket is. Az illata nekem sem az igazi...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

szundika00

2014. február 5.

Olcsó, jó összetevőjű arclemosót kerestem, bevált. Nekem nem tetszik az illata, de csak ezért nem vonok le pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.